Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6
Par un ap CELINIEKIEM!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Esi braucis ar 1,4 motoru uz 120?
Nerēķini visu pēc savas AR dinamikas...


mana auto ieprieksheejais saimnieks izspiedis esot 160km/h un tas notika kaareiz ar 1.4!  Laughing es gan neesmu to joku meegjinaajis atkaartot!  Smile bet njeabizhaj- 120 veesi!  Cool   Laughing


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es ar savu Fiat Punto 1.1 esmu uz 150 lidojis  Twisted Evil  yo  bija bail teikšu kā ir, bet pedālis vēl nebija grīdā  Razz  vienmēr nožēloju,ka man aizmugurē nav lieliem burtiem 1.1 uzrakstīts  Crying or Very sad  lai tie krutie merši redz, kad es viņiem uz 140-150 palidoju garām  Razz  Razz  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mēs visādus sūdus esam taisījuši...
Ir braukts aržigsi, kas 160 iet ņegļaģa, bet jau pie 110 sāk neomulīgums apņmet...
Nu un cik rij tie 1,1 vai 1,4 pie 120 un cik pie 130-140?
Kādu brītiņu jau pabraukt var, paskriet, kādu apdzīt, bet kreiseri līd Saldum turēt ar 1,4 uz 140 nav nedz gudri nedz omulīgi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
palaidniex rakstīja:

Esi braucis ar 1,4 motoru uz 120?
Nerēķini visu pēc savas AR dinamikas...


mana auto ieprieksheejais saimnieks izspiedis esot 160km/h un tas notika kaareiz ar 1.4!  Laughing es gan neesmu to joku meegjinaajis atkaartot!  Smile bet njeabizhaj- 120 veesi!  Cool   Laughing


man shitads pats 180 gaaja njegljadja. bail nebija, tureejaas kaa tramvajs Smile rija ne vairaak par 10l Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu te nu tagad ir saraxtiijushi tik daudz, ka man slinkums rakstiit atbildes Smile
Tikai par Ventspils shoseju piebildiishu. Kas ir "visi", kas brauc ar 110-130? Pa to shoseju, kur man gadaas braukt, ar taadu aatrumu paarvietojas onkolji ar moshkviciem... shura Normaali chalji tur velk 160 vismaz. Un negadiijumu ir tik maz, ka tos pat nav veerts piemineet statistikaa.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Jancix rakstīja:
palaidniex rakstīja:

Esi braucis ar 1,4 motoru uz 120?
Nerēķini visu pēc savas AR dinamikas...


mana auto ieprieksheejais saimnieks izspiedis esot 160km/h un tas notika kaareiz ar 1.4!  Laughing es gan neesmu to joku meegjinaajis atkaartot!  Smile bet njeabizhaj- 120 veesi!  Cool   Laughing


man shitads pats 180 gaaja njegljadja. bail nebija, tureejaas kaa tramvajs Smile rija ne vairaak par 10l Wink


stāsti par kartingirm u r16 ir nevietā... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es, savukaart, Sashas servisa vaagen taa arii nepaspeeju uzdziit liidz simtinjam, jo tas fiats uzvaariijaas jau pirms starta. Kad iebraucu Arfilaa godiigi Sasham pateicu, ka uzvaariijos, bet shis it kaa tas uz vinju neattiektos: da, brosh jevo tam. Un ar roku paraadiija uz chupu pagalma malaa...  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database