Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Par un ap CELINIEKIEM!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
brauc jau nevis peec atljautaa aatruma, bet pienjemama soda. ja par 110 ir 5ls tad brac ar 110. ja par 120 buus 5ls tad brauks ar 120. vai atljauts ir 90 vai 100, tas ir otrshkjiriigs jautaajums

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tieši tā - vairāk prieka par to pašu naudu  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet vispaar 95% muusu celju 90 km/h ir pilniigi pietiekoshi. pacelt var uz juurmalas, saulkrastu shosejaam. un tur tas arii tiek dariits ar celjaziimju paliidziibu. visas paareejaas shosejas ir biistamas un videejaa braukshanas aatrumu palielinaashanaas par ~10km/h, kas sagaidaama, ja palielinaas to atljauto uz 100 tb nobiidiis sodu par 10km/h, diez vai iekljausies ES bojaagaajusho samazinaashanas plaanos.

ir tachu kaut kaadi standarti, kuriem ir jaaatbilst celjam, lai vareetu noteikt konkreetaa celja drosho aatrumu. polijaa ir parastie 90km/h celji, tad taadi kaa saulkrastu shoseja ar mazu automashiinas ziimiiti, tie bija 110 un autobaanis ar 130. autobaanju ar 130 pie mums nav un nebuus, bet tos pusautobaanjus jau nu gan vareeja nodroshinaat 10 gados visos svariigajos marshrutos.

un buushu ljoti paarsteigts, ja seglinjam izdosies sho projektu realizeet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
bet vispaar 95% muusu celju 90 km/h ir pilniigi pietiekoshi. pacelt var uz juurmalas, saulkrastu shosejaam. un tur tas arii tiek dariits ar celjaziimju paliidziibu. visas paareejaas shosejas ir biistamas un videejaa braukshanas aatrumu palielinaashanaas par ~10km/h, kas sagaidaama, ja palielinaas to atljauto uz 100 tb nobiidiis sodu par 10km/h, diez vai iekljausies ES bojaagaajusho samazinaashanas plaanos.

ir tachu kaut kaadi standarti, kuriem ir jaaatbilst celjam, lai vareetu noteikt konkreetaa celja drosho aatrumu. polijaa ir parastie 90km/h celji, tad taadi kaa saulkrastu shoseja ar mazu automashiinas ziimiiti, tie bija 110 un autobaanis ar 130. autobaanju ar 130 pie mums nav un nebuus, bet tos pusautobaanjus jau nu gan vareeja nodroshinaat 10 gados visos svariigajos marshrutos.

un buushu ljoti paarsteigts, ja seglinjam izdosies sho projektu realizeet.


1) nu nepiekritiishu, ka tik slikti buutu ar tiem celjiem. Paskaitiisim.
ViaBaltica - Bauska-Riiga-Ainazhi mieriigi vareetu buut 110kmh celsh visaa garumaa
Riiga-Ogre, ar piespieshanos - arii. Ja saremontee "shpuuri", pakontrolee kaa uzkrauti kravenieki un ienistalee barjeru pa vidu, tad mieriigi 130.
Riiga-Juurmala, protams - 130
Riiga-Jelgava, es teiktu, arii 130
Riiga-Ventspils - 110, ar ierobezhojumiem atsevishkaas vietaas
Riiga-Eerglji-Madona - 200 shura
Nutur... Slinkums uzskaitiit visu. Smile
Tomeer jaapiekriit, ka ir miljonz citu nejeedziibu, ko dereetu atrisinaat pirms max aatruma latinjas pacelshanas. Piemeeram luksoforu rezhiimu sakaartoshana pilseetaa. Piemeeram joslu sakaartoshana un luksoforu pielaagoshana taam (kaada rutka peec daudzos intensiivos krustojumos ir garumgara rinda, kas no kreisaas joslas driikst braukt pa kreisi un taisni pie iisa zaljaa cikla (lasi: visi gaida, kad 2 tirlinji uztaisiis kreiso), kameer labaa rinda ar zaljo papildsekciju, kas turklaat neizprotamaa kaartaa deg pilniigi neatkariigi no galvenaa luksofora, tipa taisni driikst, bet pa labi - nee un otraadi, staav tuksha) uttuc.

2) Ainaars Š. sola, ka autobaanis ar 130 buus gan. Saakotneeji marshrutaa Riiga-Seeniite. Un imo Ainaars Š. var to "izsist". Kurš gan cits? shura

3) es galiigi nebuushu paarsteigts, ja Marekam izdosies pacelt to latinju uz 100. Un, pa manam, tas neko globaali nemainiis. Kljuus vieglaak braukt un viss.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
...............bla bla bla....

3) es galiigi nebuushu paarsteigts, ja Marekam izdosies pacelt to latinju uz 100. Un, pa manam, tas neko globaali nemainiis. Kljuus vieglaak braukt un viss.



3 punktam pilniigi pikritu, butu vieglak braukt. un ja ta nedaudz patin filmu atpakalj, kad par shoseju esat braukushi uz atljautajiem 90? es piemeram neatceros, jo vienmer ir bijis tuvak tam sotacinjam, bet varbuut es viens tads sliktais te esmu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es "tuvaak sotacinjam" braucu uz pohaam, kad negribaas trubaa puust Wink Paareejaa laikaa droshi +20kmh. Es gan nedomaaju, ka jelkas mainiisies, paceljot ierobezhojumu uz 100. Taapat uz pohaam "tuvaak simtdesmit" un paareejaa laikaa - ap 120 Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es "tuvaak sotacinjam" braucu uz pohaam, kad negribaas trubaa puust Wink Paareejaa laikaa droshi +20kmh. Es gan nedomaaju, ka jelkas mainiisies, paceljot ierobezhojumu uz 100. Taapat uz pohaam "tuvaak simtdesmit" un paareejaa laikaa - ap 120 Smile


mainīsies gan. vislaik būs +10 kā tagad.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un? Es juutu sevii rezervi vel kaadiem ~+30kmh shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un? Es juutu sevii rezervi vel kaadiem ~+30kmh shura


pilsētā pat ir rezerve ap 50-70kmh  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
juuus domaajat "es" poziicijaa. tas nav tas pats kas visas sabiedriibas kopeejais labums Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nes ar domāju ka tas ti atvieglos braukšanu un domāju,ka ir maz tādu ceļu latvijā kur nevarētu mierīgi ripināt uz
stabila 100 vai 110.Piem.marsruts Rīga-Pļaviņas-Madona-Lubāna.Nekad pa šo maršrutu neesu braucis lēnāk par 110,
nu protams ar izņēmumiem kad ir apdzīvotas vietas un kāds lohs uz štrāses nevelkās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es vasaraa liidz ventspilij 1h 20 min aizbraucu, viss bija droshi, labi, stabili. taadeelj piedaavaaju uz ventspils shosejas pacelt atljauto braukshanas aatrumu liidz 160 un visaas apdziivotaas veitaas, kas pa celjam, noteikt 100.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es vasaraa liidz ventspilij 1h 20 min aizbraucu, viss bija droshi, labi, stabili. taadeelj piedaavaaju uz ventspils shosejas pacelt atljauto braukshanas aatrumu liidz 160 un visaas apdziivotaas veitaas, kas pa celjam, noteikt 100.


Atbalstu!  crazy

nu bet imho muļķīga diskusija vispār.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domaju, ka diskutet pat ro vai ar musdienu automashinam var droshi braukt ar 100/110 vai nee, butu pilnigi nevietaa.
Varet var, un pat ir vieglak, bet pec likuma tu esi parkapejs, un po.. vai tev par to uzliek sodu vai nee.
Bet ja akceptee to sotacinju, tad tu vari braukt ta pat ka ieprieksh un nejusties ka parkapeejs.

Nevaig aizmirst, ka vienlaicigi ari tiek palielinati sodi par atruma parkapshanu. Un bus sekojosha situacija, tu brauksi uz 100 un CP tev salutees stavot celja malaa, bet tikko tev buus 110-120, ta uzreiz tevi novaks no strases un  fuck . un ielidosi uz kadiem 30 latiem un soda punktiem...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database