Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Ģenerātora problēmas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Ģenerātora problēmas 
159 SW 1.9 JTDM automāts 2007 gads. Sākās problēmas ar ģenerātoru, jeb nelādēja, janvārī saremontēju kas bija remontējams (oglītes un gultnis) remontēju ģenerātoru Sia izdarīgs, itkā visu salika braucu nepilnus divus mēnešus un līdz ar saliem sākās gļuki, kad piedarbina aukstu no rīta un ieslēdz sildītājus saka mest ārā akumulātora lampiņu, piemetu testeri protams 11,8 volti, karoče nelādē, uzdod gāzi aiziet atlaid gāzi neiet, uzreiz uz servisu nebija laika braukt pāris dienas pabraukāju un pamanīju ka tāds gļuks parādās tikai no rīta, aizbraucu uz servisu kur man viņu taisīja, sākumā padomājām ka no aukstuma kontakti gļučī, bet nekā beigās noņēma generātoru veda uz Sia izdarīgs tie pieslēdz pie stenda viss ok, uzliek atpakaļ autiņam figu atkal nelādē, samainījām aķus un visadas burvju dejas dejojām ap mašīnu pāris dienas, tad nolēmām ar visu auto braukt uz Sia izdarīgs, tur čaļi izspļāva tādu hipotēzi" autiņš pats par sevi ir īpaš un hvz kas pie vainas, tipa jābrauc pie elektriķa lai šis ieprogrammē augstākus tukšgaitas apgriezienus" man kā galdniekam tas likās tups razvods, bet nu labi visādi gadās, gribu dzirdēt Jūsu domas, pieredzi. Aķis nav rūpnīcas ir pirkts kaut kad nezinu bija autiņā kad nopirku 77ah, kad interesējos pie auto tirgotājiem šie teica ka aķis esot itkā atbilstošs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
No personigas pieredzes- vajag likt jaunus vai rupnieciski atjaunotus generatorus nevis braukt uz SIA "Izdarigs" un tml.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Musdienu generatoriem ir precizi aprekinats resurs, ta teikt, ja viens elements beidzas, parejie ari driz atteiks darbibu, lidz ar to generatorus remontet pazud jega.
Precizak sakot, izbeidzas skriemelis, mainam generatoru, izbeidzas oglites mainam generatoru, nestrada sprieguma regulators atkal maianm generatoru, preteja gadijuma varam nemties cinities un darboties ar generaturu ik pa britinam, ka to aprakstija Rudolfs. Un SIaizdarigs to nedara pabrivu un pie otra generatoraremontu nereti esam sasniegusi jaina generatora izmaksas,  tas neskaitot darbu Wink

Tagad rupnicas restauretie, ka ari dazu razotaju jauni generatori maksa sapratigi salidzinot ar generatora remontu.


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rūdolfam, pēc apraksta, rotora kolektorā ir rievas
Man 75ajai precīzi tāpat bija. Nomainīju citu rotoru, apvirpoju kolektoru un viss bumbās.
Kolektoru var arī mainīt, ir darīts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
Rūdolfam, pēc apraksta, rotora kolektorā ir rievas
Man 75ajai precīzi tāpat bija. Nomainīju citu rotoru, apvirpoju kolektoru un viss bumbās.
Kolektoru var arī mainīt, ir darīts.


Darit jau visu to var, tev 75tai pats to visu dari ir o.k., bet kolidz kadam kasak maksat tad excel parada kas ir kas. Un nemsim vera ka tavam generatoram tomer cits resurs salidzinot ar musdienu.

Pirmaja reize oglites un gultnus, otra reize rotoru, pec menesa statoru un tad secinam ka ari diozu tiltins nav darba kartiba? Un...? Cik reizes nemsim nost un maksasim? Un cik kopa tas izmaksas? Tas vel nenemot vera laiku, kuru nav iespejams lietot auto, un ja vel kadas paris reizes evakuators??? Hmmm neesmu jau pesismists bet tada realitate

 Wink


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mēs parasti neierēķinam  remontos
- tieši patērētais laiks aizvedot , saņemot auto
- laiks citam transportam (taksis, sab tr, īrēts auto)
- lietas, ko mēs šajā laikā neidaram
Un trakākais, ka tas vēl atnāk pēķšņi ! nevis plaņoti pēc 3 nedēļām, kad vari darbā ieplānot brīvu dienu
Man viena diena servisā, nerēķino samaksu par materiālim, izmaksā vairāk nekā jauna auto mēneša maksājums SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
Rūdolfam, pēc apraksta, rotora kolektorā ir rievas
Man 75ajai precīzi tāpat bija. Nomainīju citu rotoru, apvirpoju kolektoru un viss bumbās.
Kolektoru var arī mainīt, ir darīts.
75tajai ir vel vecais labais bosch generators kas ir viegli remontejams, musdienu denso, bosch, magneti marreli nav  remontejami saprata ciparos ir izvele jauns vai rupnieciski restaurets kur no veca generatora tiek izmantots tikai korpus Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database