Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
159 ļoti zema
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 159 ļoti zema 
Braucu ar 159, nu tikai kā 3 mēnešus, iepriekš braukāju ar 147 2.0 kupeju un saskāros ar to ka šis auto bija diezgan zems, savukārt tagad braukājot ar vagonu šī problēma mani ir skārusi  vēl vairāk, uz apmalēm un guļošajiem jābrauc kā ar jēlām olām, pa meža ceļiem vispār labāk nemēģināt, protams pieļauju ka vecais īpašnieks ir novedis atsperes lidz kliņķims un varbūt visa problēma ir tajā, bet par cik alfai atsperes nav lētas un nav viegli arī pieejamas, varbūt varat padalīties kā ir citiem 159 sportvagona īpašniekiem, vai tiešām viņai ir jābūt tik zemai?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik Tu sver?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 ļoti zema 
Mr.Rūdolfs rakstīja:
Braucu ar 159, nu tikai kā 3 mēnešus, iepriekš braukāju ar 147 2.0 kupeju un saskāros ar to ka šis auto bija diezgan zems, savukārt tagad braukājot ar vagonu šī problēma mani ir skārusi  vēl vairāk, uz apmalēm un guļošajiem jābrauc kā ar jēlām olām, pa meža ceļiem vispār labāk nemēģināt, protams pieļauju ka vecais īpašnieks ir novedis atsperes lidz kliņķims un varbūt visa problēma ir tajā, bet par cik alfai atsperes nav lētas un nav viegli arī pieejamas, varbūt varat padalīties kā ir citiem 159 sportvagona īpašniekiem, vai tiešām viņai ir jābūt tik zemai?

manuprāt 159sw (ne Ti versijā) ir pietiekami augsts auto. paliek zemāks kad nolūzt atsperes Very Happy man gan pieredze tikai ar 2.0jtdm versiju, varbūt ar 2.4 motoriem ir savādāk.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dps rakstīja:
Cik Tu sver?

Nu nu iztiksim bez sarkasma.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es esmu diezgan smags un man nav problēmas ar augstumu, visur varu piebraukt un pārbraukt. Bija vienam džekam arī 159 SW, ne pavisam ne TI, bet atsperes un amortizātori bija no gan no Turismo versijas. Abas mašīnas blakām liekot bija jūtama atšķirība augstumā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 ļoti zema 
Mr.Rūdolfs rakstīja:
varbūt varat padalīties kā ir citiem 159 sportvagona īpašniekiem, vai tiešām viņai ir jābūt tik zemai?


Pie tā pierod  Embarassed nav viegli, bet pierod. Acis sāk laicīgi skenēt bruģa reljefu Vienības gatves bruģētajā posmā  Laughing Varu nedaudz nomierināt, ka aizķeras un noskan galvenokārt plastmasas aizsargs, kas apakšā. Bija brīdis, ka aizsargs bija nepietiekami nostiprināts, tad katru grumbuli ķēra.
Runājot par vispārējo klīrensu un sevišķi priekšējā bampera zemo pozīciju - tad tur neko nevar darīt Sad ja nu vienīgi celt ar dažādām metodēm piespiedu kārtā. tāda nu viņa ir - zema un cieta, lai kaut cik braukšanu padarītu alfiskāku, t.i. līkumos nesasvērtos. par borģūriem stāvvietās vari aizmirst.
Vienīgā kaut cik augstāka versija ir ar Q4 pilnpiedziņu - daži cm augstāka.

bet nesatraucies, citi vēl domā kā viņu zemāku padarīt  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Meisaro rakstīja:
Nu es esmu diezgan smags un man nav problēmas ar augstumu, visur varu piebraukt un pārbraukt. Bija vienam džekam arī 159 SW, ne pavisam ne TI, bet atsperes un amortizātori bija no gan no Turismo versijas. Abas mašīnas blakām liekot bija jūtama atšķirība augstumā.


Kā atškirt SW no TI, kas tas vispār ir?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 ļoti zema 
zeenjaa rakstīja:
Mr.Rūdolfs rakstīja:
varbūt varat padalīties kā ir citiem 159 sportvagona īpašniekiem, vai tiešām viņai ir jābūt tik zemai?


Pie tā pierod  Embarassed nav viegli, bet pierod. Acis sāk laicīgi skenēt bruģa reljefu Vienības gatves bruģētajā posmā  Laughing Varu nedaudz nomierināt, ka aizķeras un noskan galvenokārt plastmasas aizsargs, kas apakšā. Bija brīdis, ka aizsargs bija nepietiekami nostiprināts, tad katru grumbuli ķēra.
Runājot par vispārējo klīrensu un sevišķi priekšējā bampera zemo pozīciju - tad tur neko nevar darīt Sad ja nu vienīgi celt ar dažādām metodēm piespiedu kārtā. tāda nu viņa ir - zema un cieta, lai kaut cik braukšanu padarītu alfiskāku, t.i. līkumos nesasvērtos. par borģūriem stāvvietās vari aizmirst.
Vienīgā kaut cik augstāka versija ir ar Q4 pilnpiedziņu - daži cm augstāka.

bet nesatraucies, citi vēl domā kā viņu zemāku padarīt  Rolling Eyes


Tu pilnīgi nolasīji mani kā grāmatu, es arī skanēju ceļu, tagad kad panna pievilkta mazak sitās, bet tik un tā sitās, liels bija mans pārsteigums kad tvaika ielā uz 50km/h ar kuzavu pret asvaltu atsitos, jo iela bija nelidzena no smagajiem palikusi.

 Kā tev ar patēriņu man ir 1.9 jtdm 16v automāts, jasaka ka pateriņš pilsetā galīhi nav kā pēx grāmatas kā citiem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mr.Rūdolfs rakstīja:
Meisaro rakstīja:
Nu es esmu diezgan smags un man nav problēmas ar augstumu, visur varu piebraukt un pārbraukt. Bija vienam džekam arī 159 SW, ne pavisam ne TI, bet atsperes un amortizātori bija no gan no Turismo versijas. Abas mašīnas blakām liekot bija jūtama atšķirība augstumā.


Kā atškirt SW no TI, kas tas vispār ir?

SW = SportWagon tātad universāls.
TI = Turismo Internazionale (sportiskāka versija ar citiem amortizatoriem un sēdinātām atsperēm), parasti nāk ar R19 diskiem un Ti zīmītēm viskautkur. TI var būt gan sedani, gan universāli.

Nezinu cik tieši Ti versija ir zemāka, bet minu ka ap 2-3cm.

Starpcitu, kādi diski/riepas uz tavas 159? Standartā parasti ir 225/50R17.
Vēl lieta ko noteikti vajag paskatīties - vai nav nolūzuši atsperu vijumi - 159 tā ir samērā bieža parādība, ko var arī neievērot.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Starpcitu, kādi diski/riepas uz tavas 159? Standartā parasti ir 225/50R17.
Vēl lieta ko noteikti vajag paskatīties - vai nav nolūzuši atsperu vijumi - 159 tā ir samērā bieža parādība, ko var arī neievērot.[/quote]

Cik vareja uz pacēlāja saskatīt tad atsperes bija veselas, riepas r16 vai r15  pēc gramatiņas, es vēl arī domāju ka mošk riepas par zemu, bet nekā. R17 toč nav, pietiek uz iepriekšējās man bija, pa sūdīgu šoseju mīzīga braukšana, tāda sajūta ka visi riteņi nav vienlaicīgi pie zemes.

Tātad vagonam ir jābūt augstākam, jo man ir sajuta ka braucu ar TI, iepriekā 147 bija zema bet ne tik traki, ja ataperes butu salūzušas tad tak auto šķībi stāvetu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mr.Rūdolfs rakstīja:
j.k. rakstīja:
Starpcitu, kādi diski/riepas uz tavas 159? Standartā parasti ir 225/50R17.
Vēl lieta ko noteikti vajag paskatīties - vai nav nolūzuši atsperu vijumi - 159 tā ir samērā bieža parādība, ko var arī neievērot.


Cik vareja uz pacēlāja saskatīt tad atsperes bija veselas, riepas r16 vai r15  pēc gramatiņas, es vēl arī domāju ka mošk riepas par zemu, bet nekā. R17 toč nav, pietiek uz iepriekšējās man bija, pa sūdīgu šoseju mīzīga braukšana, tāda sajūta ka visi riteņi nav vienlaicīgi pie zemes.

Tātad vagonam ir jābūt augstākam, jo man ir sajuta ka braucu ar TI, iepriekā 147 bija zema bet ne tik traki, ja ataperes butu salūzušas tad tak auto šķībi stāvetu?

r15 diezvai būs - r16 gan jau.
Paskaties kādi izmēri, šķiet ka standartizmēram būtu jābūt 215/55R16, kas ārējā diametrā ir par ~13mm mazāki kā standarta r17 riteņi, tātad auto būtu pa pus centimetru zemāks. Var jau būt ka mans priekšstats par zems/augsts ir savādāks, bet TI man šķiet pa zemu, bet standarta 159 ir tieši kā vajag.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Mr.Rūdolfs rakstīja:
j.k. rakstīja:
Starpcitu, kādi diski/riepas uz tavas 159? Standartā parasti ir 225/50R17.
Vēl lieta ko noteikti vajag paskatīties - vai nav nolūzuši atsperu vijumi - 159 tā ir samērā bieža parādība, ko var arī neievērot.


Cik vareja uz pacēlāja saskatīt tad atsperes bija veselas, riepas r16 vai r15  pēc gramatiņas, es vēl arī domāju ka mošk riepas par zemu, bet nekā. R17 toč nav, pietiek uz iepriekšējās man bija, pa sūdīgu šoseju mīzīga braukšana, tāda sajūta ka visi riteņi nav vienlaicīgi pie zemes.

Tātad vagonam ir jābūt augstākam, jo man ir sajuta ka braucu ar TI, iepriekā 147 bija zema bet ne tik traki, ja ataperes butu salūzušas tad tak auto šķībi stāvetu?

r15 diezvai būs - r16 gan jau.
Paskaties kādi izmēri, šķiet ka standartizmēram būtu jābūt 215/55R16, kas ārējā diametrā ir par ~13mm mazāki kā standarta r17 riteņi, tātad auto būtu pa pus centimetru zemāks. Var jau būt ka mans priekšstats par zems/augsts ir savādāks, bet TI man šķiet pa zemu, bet standarta 159 ir tieši kā vajag.


Jap, jap r16/215/55, tur pat gribēdams augstākas riepas neuzliksi, ēdīs arkas. Nomerīju no zemes lidz auto ir aptuveni 15cm, kā citiem. Negribas uz aklo ķerties pie atsperu maiņas, domajot ka tās ir sagurušas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 ļoti zema 
Mr.Rūdolfs rakstīja:
Kā tev ar patēriņu man ir 1.9 jtdm 16v automāts, jasaka ka pateriņš pilsetā galīhi nav kā pēx grāmatas kā citiem?


laipni lūgts automātu klubiņā  Wink  same shit  Laughing  arī 1,9 16v q-tronic. Viņš ļoti jūtīgs uz braukšanas manieri pilsētā un attālumu, ko pa pilsētu nobrauc pirms atkal uz ilgāku laiku izslēdz. Ja brauc ar aukstu un līdz 10km (nepaspēj īsti uzsilt kaut vai līdz 70C) tad ēd virs 10 l/100km arī mierīgā manierē (jo auksts). ja 10-15 min uzsilda un tad brauc, vai attālums ir lielāks par 10km un autiņš paspēj pusceļā uzsilt, tad var 9 l/100km dabūt  Embarassed Ja patīk braukt paātrinoties ātri, griežot līdz 4000 rmp tad arī virs 10 l/100km.
tīri ciešams patēriņš ir kad laukā T ir virs +5C.
Vispār interesants kārbas regulējums, jo visekonomiskākā braukšana ir ~ 85-90kmh pa štrāsi, kad nokrīt uz ~1600rmp (bet tā ir vikšanās) pēc tam ekonomiski sanāk tikai ~ 118-120 kmh pie tā arī pieturos  Rolling Eyes
Bet Alfu jau nepērk, lai ekonomētu. Ja tas sanāk, tad ir bonusiņš. Es sapratis, ka ar savu braukšanas daudzumu vairs uz dīzeļiem neskatīšos. (ja nu vienīgi ar papildu motora sildīšanas funkciju) besij, ka tikai parkojoties galapunktā sāk pūst siltu gaisu Sad

User manual norādīts, ka standartā nāk R16 215/55, R17 225/50 kā opcija  Confused tiešām sanāk ka ar R16 diametrs ir mazāks? Tad jau arī sanāk, ka es braucu lēnāk kā spodometrs rāda  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pec papiriem masinas augstums ien140 mm
Man ir bijusas divas 159 un brera
Vairak trauce nevis zemums, bet smagais purns un relativi liela parkare par prieksejiem riteniem !
Ar auto, kas ir zemaks , bet vieglu purnu visadus sudus aizkeru mazak


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir standarta sw, 225/45R17 un ik pa laikam gadās aizķert. Sevišķi, Valdemāra ielā, kur jaunās betona apmales - ja dekoratīvais bruģis ir kaut cm virs tās apmales, tad pret to atsitos. Varbūt arī atsperes jāpārbauda?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database