Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
AR156 JTD intervall
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AR156 JTD intervall 
Sveiciens!
Esmu jaunais alfists, skan vnk smieklīgi.  haha
2003. gada sedans ar 1.9 JTD 16V, 6MT.
Gaišais ādas salons, klimats, autonomka, kruīzs utt. utt.






Pie AR nonācu pavisam spontāni, iepriekš biju tikai pašķirstījis sludiķus ss'ā meklējot citas markas.
Īsumā:
Pārdevu savu uzticamo Saab dīzeļvāgenu, gribēju Vectra C hetčbeku, renault Laguna SW vai Saab 9-3 NG. Kādu pusmēnesi braukāju pēc darba un arī darba laikā skatot dzīvē eksemplārus, kas iekrita acīs sludinājumu portālos. Tad sapratu, kāpēc man bija paveicies ar iepriekšējo auto - kā braucu skatīties, tā arī atdzinu mājās. Tika izbraukāta Zemgale, Vidzeme, tad domāju, janoriskē, jādur uz Latgali.
Braucu 3 reizes, katra neveiksmīgāka par iepriekšējo - vieni vienīgi nopisteņi.
Braucot trešo reizi, palūdzu, lai sievas māsīca aizved - iepriekš braucu viens pats ar sievas auto.
Kr4 atkal aplauziens, saku māsīcai, viss braucam prom, kārtējā papistā diena. Šī saka, atpakaļ nevedīšu, kamēr neatradīsi auto. Braucam uz kafijužņiku, kamēr ēdu, skatos, kas jēdzīgs no dīzeļiem, parādās 156 sedans, domāju ok, noriskēsim.
Aizlaižam līdz saimniekam, izbraucu, viss ok, vienīgie defekti, kas atklājas, sūdīgas bremzes un salauzts stikla pacēlājs.
Saku, ka ņemu, bet ir 7diena, pārrakstām caur e.csdd un 1dien nokārtojam līdz galam.
Saimnieks krievs, latviski, tizlenis, nevienu vārdu nesaprot, domā, ka apjāšu viņu un ka tāda distances pārreģistrācija neeksistē. Aizkaitina mani līdz baltkvēlei, saku "ciao adios" un saku, ja ne tagad, tad pēc tam mani tas vairs neinteresēs. Šis ne pa kam nepiekrīt, mēģinu izprast, kā es šo apjāšu, ja uzreiz noloku naudu - šis sāk raustīties un atbildi nerod. Viss braucam mājās.
Beigās atbraucot majās, saprotu, ka tas bija dzīvākais eksemplārs, kāds apskatīts, zvanīšu tomēr... Zvanu, nokaulēju 300 eur par morālo izjāšanu un braucu pakaļ.

Pa ceļam izbesīja bomžu paklāji, kas bija jauni, bet reāli plāni, tie tika nahrenizēti uzreiz čangalijā. Tika nopirkti oriģinālie auduma, tad arī ziemai aftermarket gumijas.
Sākas ar riepu maiņu, jo esošās apdraud visus. Uzliekam kkādas SUNNY ziemenes, vismaz jaunas.
Tad smirdošais degvielas sadalītājs.
Tad tiek nokrāsoti sliekšņi, iepriekš visu apstrādājot ar šuvju mastiku, lai ruslans netiek klāt.
Tālāk seko eļļas, filtri, visu trubiņu nomaiņa, vakuums, degviela, jo krievs, kroplis, ir taupījis uz visu. Brauca pat ar sapuvušām bremzēm, toties ar jauniem dārgiem tūninga lukturiem.



Pēdējoreiz rediģējis intervall Tue Oct 23, 2018 8:55 pm; pavisam rediģēts 4 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad seko sāpīgākais, visi 4 plaukti, atsaites priekšā.
Un nē, nekas negrabēja, vnk bukses nebija tās labākās, parēķināju, ka visas mainīt nav racionāli izdevīgi, labāk mazliet piemetīšu un salikšu visu jaunu.
Protams, tika samainīta agregātsiksna, brīnums, ka zobene bija svaigi mainīta, mans prāts joprojām to nespēj sagremot - zobeni nomainīt krievs varēja, bet sūda degvielas sadalītāju vai loga pacēlāju ne.
 Rolling Eyes
Nākamais bremzes, jebal, atkal mans maks raud.
Degvielas sadalītājs, sveces, kvēlsveču bloks utt.
Ievadam pietiekami, turpinājums sekos.




Tā kā priekšejie bremžu diski tika nokrāsoti pat virsbūves krāsā, to pašu daram ar aizmugures bremzēm.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai labi ripo un nelūzt! a kur paša auto bildes?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies! Tgd kādu laiku vajadzētu braukt bez bēdām, tomēr nopietni tika ieguldīts, pat tur, kur nevajadzēja Smile
Būs bilde, pagaidām nevienas nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
intervall rakstīja:
Paldies! Tgd kādu laiku vajadzētu braukt bez bēdām, tomēr nopietni tika ieguldīts, pat tur, kur nevajadzēja Smile
Būs bilde, pagaidām nevienas nav.


2003.gada mašīna.... galīgi bez ieguldījumiem neiztikt. bet labā ziņa, ka 1,9 dīzelīts vislabākais. un lai vai kā citi šķībi skatās, tomēr prātīgi iegādātas un apkoptas Alfas IR lētākas summā. un 156 jau aftermarkets arī ir. nav kā ar 80/90 gadu modeļiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es visu saprotu bet kāda makarona pēc bremžu diski jākrāso?


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
love  yo





Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
Es visu saprotu bet kāda makarona pēc bremžu diski jākrāso?


+7.5 bhp Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
Es visu saprotu bet kāda makarona pēc bremžu diski jākrāso?

Nezinu kā citi, es krāsoju, lai šie nenorūsē. Arī aizmugurējos, kuri jau bija rūpnīcas krāsotie, tāpat pārkrāsoju. Daudz laika un naudas tas neprasa, toties izskatās krietni labāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skaidrs, laikam nedelas nogale ari jasanemas nokrasot lai neruse Very Happy


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
love  yo





Kas tas par auto? Vai Alfa Corvette?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Daudzi bremzu disku razotaji sobrid diskus kraso jau rupnieciski. Lai nebremzejosa virsma nenoruse, cita iemesla tam nav.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā kā atkal esmu pārsēdies uz Saab universāli, šis auto ies uz tirgu.
Stāvoklis ļoti labs, gan tehniski, gan vizuāli. Rūsas NAV! Viss strādā. Pat divmasnieks labā stāvoklī.
No pēdējiem darbiem - jauna sintētika motorā, jauni kārbas blīvslēgi un eļļa kārbā. Pie bremzēm roka pielikta, jaunas vadīklas, virzuļi, troses. Tikko uzlikti jauni augšējie plaukti.
Rīt sabildēšu ar kko normālu jēdzīgas bildes.
Gribēšu 1600 EUR, nodokli pats nomaksāšu.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet virsbūve taču nav FL? Vai ne? Kaut arī pirmā reģistrācija 2003..?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
intervall rakstīja:
Tā kā atkal esmu pārsēdies uz Saab universāli, šis auto ies uz tirgu.
Stāvoklis ļoti labs, gan tehniski, gan vizuāli. Rūsas NAV! Viss strādā. Pat divmasnieks labā stāvoklī.
No pēdējiem darbiem - jauna sintētika motorā, jauni kārbas blīvslēgi un eļļa kārbā. Pie bremzēm roka pielikta, jaunas vadīklas, virzuļi, troses. Tikko uzlikti jauni augšējie plaukti.
Rīt sabildēšu ar kko normālu jēdzīgas bildes.
Gribēšu 1600 EUR, nodokli pats nomaksāšu.


tu sūdus riji?kādi 1.6k? Confused


_________________
Kam ir bijusi alfa,tas cirkā vairs nesmejas...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database