Atbildēt pie šī temata 53 lapa no 54 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Nākošais
Fotokrāniņu beztēma...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:

*Telefonam nav zibspuldzes, bildēt var tikai ļoti labā apgaismojumā....

*Ar ziepju trauku kustīgus objektus vispār nav iespējams nobildēt, kamēr tas noregulējas tikmēr jau nav ko bildēt.... Un arī jau novecojis gan fiziski gan morāli...

* Gribu smukas bildes... Es, protams, saprotu, ka priekš smukām bildēm ar fotaparātu vien būs par maz... bet esmu apņēmības pilns mācīties.. Rolling Eyes  Very Happy


1. ar spoguleni bez ārējās zibspuldzes arī nav aršana (nu tik ja tas nav fullfreims, kur ISO mierīgi var kruķīt).
2. ja runa iet par sporta aktivitātēm telpā, tad tāpat sk. 1. punktu. ja, piemēram, autosacīkstes gaišajā laikā, tad var arī ar ziepju trauku bildēt mašīnas kustībā ar izsmērētiem foniem utt., pie nosacījuma, ka ziepī ir Manuālais režīms. Savukārt fokusēties vajag uz kādu objektu trasē, kas ir tādā pašā attālumā kā būs mašīna un tad gaidīt mašīnu, nevis fokusēties uz braucošu Wink
3. nu jā... zibspudze ar aksesuāriem, statīvs...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jautājums ko spečuki saka par šādu aparātu: Nikon D5300 ?
Domāju par kādu labu pirmo spoguleni. Cik palasījos testus, tad novērtējums bija labs.
Ja ir kāda labāka alternatīva budžetā 600-700 tad  naac


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:

1. ar spoguleni bez ārējās zibspuldzes arī nav aršana (nu tik ja tas nav fullfreims, kur ISO mierīgi var kruķīt).

Pa lielam piekrītu, bet jaunajām Sony matricām (gan Sony, gan Nikon aparātos) arī uz aps-c var kruķīt ISO. Ja vēl uzliek kādu gaišo stiklu, tad zibene nav vajadzīga.
Pašam personīgai lietošanai ir Fuji X-e1, iebūvēto zibeni laikam neesmu lietojis vispār - pāris reizes, kad vajadzēja kādu kameru sabildēt, uzmetu trigeri un nobildēju ar ārējām. Bet Canon 7D mark II, Sony A6000, Sony A5000, Sony a5100 - šancē kruta pustumsā. Sony A7s - bildējot no rokas, tai bildē pēc tam var vairāk saskatīt, nekā ar aci redzēt tumsā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, un kāds būtu daudz maz optimāls ziepjutrauks? Piemēram.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik nu man bijusi darīšana ar modernajiem ziepjiem - ir daudzmaz labi, bet spogu;eni neviens nepārsit ātrumā. Kustīgus objektus grūti bilde't.
Sony RX-100 MII vai MIII - cena traka, sevišķi pēdējam, bet kvalitāte laba.
Panasonic LX100 esot labs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
ega rakstīja:

1. ar spoguleni bez ārējās zibspuldzes arī nav aršana (nu tik ja tas nav fullfreims, kur ISO mierīgi var kruķīt).

Pa lielam piekrītu, bet jaunajām Sony matricām (gan Sony, gan Nikon aparātos) arī uz aps-c var kruķīt ISO.

protams, ka var... es biju domājis to, ka bildes kvalitāte dramatiski nepasliktinās uzkruķījot lielāku iso Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:

protams, ka var... es biju domājis to, ka bildes kvalitāte dramatiski nepasliktinās uzkruķījot lielāku iso Wink

Nu es tak tieši par to pašu Smile Protams, fizika ir fizika, uz tās pašas paaudzes FF vienmēr būs mazāk trokšņa, bet nupat jau ar aps-c var bez kompleksiem dragāt ar ISO 6400 u drusku vairāk un dabūt ļoti lietojamas bildes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diezgan pamatīgi riebjas tās pārdabiski/sintētiski asās bildes. Tāda sajūta, ka tas asums fiziski acīs durās.
Kas to asumu dod? Softs?


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Diezgan pamatīgi riebjas tās pārdabiski/sintētiski asās bildes. Tāda sajūta, ka tas asums fiziski acīs durās.
Kas to asumu dod? Softs?


Asuma "daudzums" protams ir stiepjams jēdziens, un katram ir individuāli ieskati par tēmu,kad bilde ir neasa,kad asa un kad jau pārāk asa...
Bet,ja ir neass oriģināls, tad pat ar sintētisku softu nekādu asumu nedabūsi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smukas bildes ara laba gaismna var uztaisit ar jebko, smukas bildes ieksa un slikta gaisma ar darga gala ziepjiem, piemeram, jau pieminetais LX100. Jega pirkt dargu, smagu spogulkameru un vel dargakus oibjektivus parastajam lietotajam ir diez gan tada saubiga. Ja vien neplano verot putns vai focet sporta speles, vai atvert fotosalonu, kur taisit pases bildes. Parasti jau focuku ir vajadzigs panemt lidzi, un tad ir svarigi lai to var iebazt kabata nevis stiept lidzi vel vienu 10kg somu ar fotopricendaliem, kuru nekur nevar atstat lai kads nenosper... Vobsem es ieteiktu kaaartigi padomat, vai tas tiesam ir vajadzigs.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Smukas bildes ara laba gaismna var uztaisit ar jebko, smukas bildes ieksa un slikta gaisma ar darga gala ziepjiem, piemeram, jau pieminetais LX100. Jega pirkt dargu, smagu spogulkameru un vel dargakus oibjektivus parastajam lietotajam ir diez gan tada saubiga. Ja vien neplano verot putns vai focet sporta speles, vai atvert fotosalonu, kur taisit pases bildes. Parasti jau focuku ir vajadzigs panemt lidzi, un tad ir svarigi lai to var iebazt kabata nevis stiept lidzi vel vienu 10kg somu ar fotopricendaliem, kuru nekur nevar atstat lai kads nenosper... Vobsem es ieteiktu kaaartigi padomat, vai tas tiesam ir vajadzigs.


Pedeja laika celojumos aprobezojos ar telefona fotokameru. Nakti baigi nebildeju, visadi citadi ir ok.

P.s. Pases bildem ka reiz nevaig dargu fototehniku, jo pases bildes bilde asu dalajas uz vietas ar kaut kadu ziepeniiti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
elbee rakstīja:
Smukas bildes ara laba gaismna var uztaisit ar jebko, smukas bildes ieksa un slikta gaisma ar darga gala ziepjiem, piemeram, jau pieminetais LX100. Jega pirkt dargu, smagu spogulkameru un vel dargakus oibjektivus parastajam lietotajam ir diez gan tada saubiga. Ja vien neplano verot putns vai focet sporta speles, vai atvert fotosalonu, kur taisit pases bildes. Parasti jau focuku ir vajadzigs panemt lidzi, un tad ir svarigi lai to var iebazt kabata nevis stiept lidzi vel vienu 10kg somu ar fotopricendaliem, kuru nekur nevar atstat lai kads nenosper... Vobsem es ieteiktu kaaartigi padomat, vai tas tiesam ir vajadzigs.


Pedeja laika celojumos aprobezojos ar telefona fotokameru. Nakti baigi nebildeju, visadi citadi ir ok.

P.s. Pases bildem ka reiz nevaig dargu fototehniku, jo pases bildes bilde asu dalajas uz vietas ar kaut kadu ziepeniiti.


Abi šie viedokļi ir ļoti pat respektējami! super


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Bez spoguļa 
Tiek mesta acss uz Sony alpha 6000. Visādi testi saka ka baigi labā kamera kura ir bezspoguļu kategorijā.
Kāds ir lietojis ko tādu. Ir varbūt kādi līdzvērtīgi, bet lētāki varianti?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Bez spoguļa 
AMV rakstīja:
Tiek mesta acss uz Sony alpha 6000. Visādi testi saka ka baigi labā kamera kura ir bezspoguļu kategorijā.
Kāds ir lietojis ko tādu. Ir varbūt kādi līdzvērtīgi, bet lētāki varianti?


Prasi lietotājam Versatile.


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau dazus gadus ir nex-6. Cik saprotu tas ir alpha 6000 tetis vai pat vectetis. Ar nex-6 es looooti apmierinats, kaut esmu nav nekads profi.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 53 lapa no 54 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database