Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
166 3.0 24V
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 166 3.0 24V 
auto kļuvis lieks, meklē jaunu saimnieku. 1800eur.

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/166/ilppp.html?0.8684114394065265

pirms:
20 000km - jauns vienmasas spararats + sajūga komplekts
10 000km - zobsiksnas komplekts un ūdenssūknis
15 000km - priekšējie amortizatori

pārējais viss darīts pēc nepieciešamības. rūsa prakstiski nav.


bildes nav svaigas, bet tas auto izskatās tieši tāpat arī šodien Wink

























Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par cenu varam parunāt, variet piedāvāt arī savu ciparu Wink

Nākotnes klasika, labas 3.0 V6 166-tās nemaz tik daudz nav vairs palikušas naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tik tā krāsa


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:
shodien ir 5diena, un es tadu summu shovakar taisos nodzert un notriekt lienes ieles muterees. Taurinj, riitdien vari vairs nezvaniit Laughing


1200 eiro ir par daudz Very Happy būsim godīgi,tā alfa nav nevienam vajadzīga,un tā nav nākotnes klasika Cool takā 900 eiro būtu adekvāta cena!
dodu 800 eiro Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu aiziet, kurš sola mazāk...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šodien PieGdiena,baru nenoturētie un nopirkt hektoru akcijā,tad vairs pat 800 nebūs Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Krod, Tu labak hektoru malkojot pastasti vienu lietu, nevaru nekadi saprast. Iesakuma lielijies, ka esot atvezejies uz jaunam pusasim, un visi tie, kas smere vecas, ir lohi pedejie, jo tikai jaunas pusasis ir tas, kas atrisina visas cipoto dizelu problemas. Ok, te principa nav ko diskutet, jaunas pusasis tiesam ir forsi. Ja var atlauties vecai 156 likt jaunas pusasis, "cepuri nost" ta teikt.

Bet kapec tev jamaina tas gultnis, kurs perkot jaunu pusasi nak komplekta, jau virsu uz pusass, jauns gultnis. Jau sadila? Vai pusasis sudigas? Varbut japieprasa lai garantijas ietvaros samaina? Kas tad ta par lietu, ka jaunai pusasij gultnis izjuk hmm


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Krod, Tu labak hektoru malkojot pastasti vienu lietu, nevaru nekadi saprast. Iesakuma lielijies, ka esot atvezejies uz jaunam pusasim, un visi tie, kas smere vecas, ir lohi pedejie, jo tikai jaunas pusasis ir tas, kas atrisina visas cipoto dizelu problemas. Ok, te principa nav ko diskutet, jaunas pusasis tiesam ir forsi. Ja var atlauties vecai 156 likt jaunas pusasis, "cepuri nost" ta teikt.

Bet kapec tev jamaina tas gultnis, kurs perkot jaunu pusasi nak komplekta, jau virsu uz pusass, jauns gultnis. Jau sadila? Vai pusasis sudigas? Varbut japieprasa lai garantijas ietvaros samaina? Kas tad ta par lietu, ka jaunai pusasij gultnis izjuk hmm


tu kko neesi sapratis,isā pusas jau stāv jauna!gultnis sāka iet uz beigām,jautāju kas kā,jo biki biki vibrēja viņa un noteikti tas noveda pie gultnja nāves,bet pie viena remonta uzliks jaunu pusasi Smile elbē vis ok,jaunā skf pusas jau ir ceļā,un jaunedēl būs klāt Cool būs vienīgā 156tā alfa latvijā ar abām jaunām pusasīm,un 2.4 dīzeli bez vibrācijas Laughing



Pēdējoreiz rediģējis krods Fri Feb 24, 2017 9:17 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
Gangamstyle rakstīja:
shodien ir 5diena, un es tadu summu shovakar taisos nodzert un notriekt lienes ieles muterees. Taurinj, riitdien vari vairs nezvaniit Laughing


1200 eiro ir par daudz Very Happy būsim godīgi,tā alfa nav nevienam vajadzīga,un tā nav nākotnes klasika Cool takā 900 eiro būtu adekvāta cena!
dodu 800 eiro Rolling Eyes


Vispar ~2000. gadu Alfas ar Busso V6 motoru pedeja laika Rietumeiropa kluvusas vertigakas. 166 it ka ir tas vismazak pieprasitais modelis, bet GTA un GT ar 3.2 motoriem zem 10k praktiski nav. Spider/GTV ar 3.0 ari nav. Es domaju, ka 166 pamazam ari saradisies cienitaji, lidzigi ka 2.5 156tajam.

Zinu (pagaidam tikai vienu) alfistu, kurs pec braukasanas ar visam modernajam dizelalfam parkapa uz 10 gadus vecaku GTA un brauc laimigs ikdiena. Pielauju, ka tadi varetu but vel, ari pie mums.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
būs vienīgā 156tā alfa latvijā ar abām jaunām pusasīm,un 2.4 dīzeli bez vibrācijas Laughing

ar cik no LV esosajam 2.4 dizelalfas tu esi braucis? es domaju ka diez vai vairak ka es, es zinu tikai 2 kas reali vibre, tava, ja vien ta tiesam ir tava, un otrs bija jelgava pirkts nopists 2.4 20v, tava vibre del metinata spararata Laughing


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
krods rakstīja:
būs vienīgā 156tā alfa latvijā ar abām jaunām pusasīm,un 2.4 dīzeli bez vibrācijas Laughing

ar cik no LV esosajam 2.4 dizelalfas tu esi braucis? es domaju ka diez vai vairak ka es, es zinu tikai 2 kas reali vibre, tava, ja vien ta tiesam ir tava, un otrs bija jelgava pirkts nopists 2.4 20v, tava vibre del metinata spararata Laughing


nu tu esi djebils Very Happy tā jelgavas alfa ir ta kurai pusas retaurējāt? Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:

nu tu esi djebils Very Happy tā jelgavas alfa ir ta kurai pusas retaurējāt? Laughing

А ты умный? Laughing
Та Альфа изначально приехала к нам в Даугавпилс,один парень отдрючился,много чего переменял,и в итоге она уехала через Драйв2 в Елгаву,а теперь где то в Риге должна быть Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu, es neesu nevienu pusasi restaurejis, izjaucis izmazgajis, salicis ar jaunu smeru, ja esu gan, diezgan biezi tas ir palidzejis, tiesa gan ne pilnigi nopistam un sajatam ka tava gadijuma


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
nezinu, es neesu nevienu pusasi restaurejis, izjaucis izmazgajis, salicis ar jaunu smeru, ja esu gan, diezgan biezi tas ir palidzejis, tiesa gan ne pilnigi nopistam un sajatam ka tava gadijuma


ta palīdz max nedēļu kaut nav tur nekas baigi sadilis,un vidrē tripods,un sāk vidrēt ka padilst glāze,un tur vari smērēt ko gribi,tas tāpat kā caureju ar pirkstu aizbazst Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa146 rakstīja:
krods rakstīja:

nu tu esi djebils Very Happy tā jelgavas alfa ir ta kurai pusas retaurējāt? Laughing

А ты умный? Laughing
Та Альфа изначально приехала к нам в Даугавпилс,один парень отдрючился,много чего переменял,и в итоге она уехала через Драйв2 в Елгаву,а теперь где то в Риге должна быть Very Happy


normāla alfa,pa to cenu super,kas tur tāds ir?nu ok vibrēja pusas,jau ir nomainīta ,un?

p.s zinu 3 allfas 56tas ar 2.4 kam vibrē pusas,vienu tirgoja ss pa kosmosu 3+ pelēks unīts,arī vibrē !

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database