Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
159 sw iegāde
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
alfa146 rakstīja:
ega rakstīja:
a vismazākajam 1.9 8v arī ir divmasu spararats?

Если ты купишь 159-ю с таким мотор в Дпилс лучше не приезжай Very Happy


bet grozi kā gribi,tas 8v motors ir pats uzticamākais,un braucējam parastajam nesagādās nekādas problēmas,ne plīsīs spararati,nedz vibrēs pusasis,iet uz gaisa,kā arī pie dzinēja var tik klāt diezgan cilvēcīgi,salidzinot ar 2.4,kur lai noņemtu ģeneratoru,gandrīzs motors jāņem laukā Very Happy


pilnīgākais sviests! nevienam vārdam nepiekrītu! spararats un pusass vibrācija nav atkarīga no motora tilpuma,bet no braukšanas stila!!!16v 1.9jtd ir jaudīgāks un līdz ar to patīkamāk braukt,degvielas patēriņš ir tāds pats,detaļu cenas ir tādas pašas jo ir vienādas un remonts 16v motoram notiek vienkaršāk nekā 8v motoram!
par 2.4,ar viņu brauc tie kam patīk jauda un ir nauda! nav obligāti pašam remontēt,tam domāti servisi
P.S. to ko tu rakstīji par TI versiju arī nepiekrītu,es piemēram braucu ar TI 159 un ja pirkšu sev atkal 159,tad tikai TI versiju,jo tā nav parasta 159 un braukt ar viņu daudz patīkamāk nekā ar parasto 159!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
nu ja runā par Q4 tad tur tikai nāca 2.4 no dīzeļiem! bet Q4 pilsētā?un ar 2.4 dizeli?patēriņš viņam ir diezgan liels,te pat forumā daudzi ir to teikuši!

1.9vecais labais dizelis bus uzsticamāks un lētāks,un pateriņš būs mazāks!

ja brauc zem 25K gadā,dīzeli izskatīt vispār nav prātīgi Smile

BET JA IR NAUDA UN INTRESE,tad protams 2.4 jtd Q4 + čips=baigi ok Razz

par tehniskajām lietām te ir izrunāts daudz un dikti!

p.s par TI viņas patīk visiem tikai forumā Very Happy bremzes dārgas,riepas lielas,zema Very Happy utt


TI patīk arī dzīvē,un tikai, viss pārējais ir labs kompromis... yo (katram savs un savas vajadzības, protams, tās pārējās sliktāk nebrauks ar TI vai Q4, vai bez tā visa, bet... ) par bremzēm tu runā itkā viņas mainītu kopā ar logu šķidrumu, kad tas beidzas Mr. Green , "lielās" riepas nerada diskonfortu, un vienmēr pastāv iespēja nomainīt pret "bulkām"... ,bet tad TI pilnais tulkojums būtu "Tranvaja Izskats" nevis "Turismo Internazionale"

P.s Jābrauc, jāskatās, jāmēģina, un jāsaprot savas vēlmes un iespējas... jebkurā gadījumā 159tā nav tas auto no kura būtu jākaunās un jābaidās no tā iegādes...  bigparty

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
krods rakstīja:
alfa146 rakstīja:
ega rakstīja:
a vismazākajam 1.9 8v arī ir divmasu spararats?

Если ты купишь 159-ю с таким мотор в Дпилс лучше не приезжай Very Happy


bet grozi kā gribi,tas 8v motors ir pats uzticamākais,un braucējam parastajam nesagādās nekādas problēmas,ne plīsīs spararati,nedz vibrēs pusasis,iet uz gaisa,kā arī pie dzinēja var tik klāt diezgan cilvēcīgi,salidzinot ar 2.4,kur lai noņemtu ģeneratoru,gandrīzs motors jāņem laukā Very Happy


pilnīgākais sviests! nevienam vārdam nepiekrītu! spararats un pusass vibrācija nav atkarīga no motora tilpuma,bet no braukšanas stila!!!16v 1.9jtd ir jaudīgāks un līdz ar to patīkamāk braukt,degvielas patēriņš ir tāds pats,detaļu cenas ir tādas pašas jo ir vienādas un remonts 16v motoram notiek vienkaršāk nekā 8v motoram!
par 2.4,ar viņu brauc tie kam patīk jauda un ir nauda! nav obligāti pašam remontēt,tam domāti servisi
P.S. to ko tu rakstīji par TI versiju arī nepiekrītu,es piemēram braucu ar TI 159 un ja pirkšu sev atkal 159,tad tikai TI versiju,jo tā nav parasta 159 un braukt ar viņu daudz patīkamāk nekā ar parasto 159!


1.9 nekad nevibrēs pusas,pusas vibrē 2.4,un ja sačipots tad spēj tik mainīt,pusasis jeb precīzāk,iekšējos tripodus piebeidz lielais griezes moments!

es neko nesaku par TI,protams ir ok,BET kam tas ir labāk,un kam sliktāk,tas ir atkarīgs no vadītāja,un vietas pa kuru auto brauc,tomēr -2cm no klīrensa+cietāka piekare+r19 ir nevisiem pa sirdij,vienam patīk sportiska,otram vajag mikstāku piekari,

BET jūs jau pozicionējat TI kā kko WOW un uzsverat kad,bezmaizvai alfa bez TI ir gavno,ja 159to tad tikai 2.4 chipotu un ar TI

BET ir cilvēki kam patīk 159tā,un pietiks ar 1.9 8v Smile

p.s pilnmeness tālu? Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
dima.a rakstīja:
krods rakstīja:
alfa146 rakstīja:
ega rakstīja:
a vismazākajam 1.9 8v arī ir divmasu spararats?

Если ты купишь 159-ю с таким мотор в Дпилс лучше не приезжай Very Happy


bet grozi kā gribi,tas 8v motors ir pats uzticamākais,un braucējam parastajam nesagādās nekādas problēmas,ne plīsīs spararati,nedz vibrēs pusasis,iet uz gaisa,kā arī pie dzinēja var tik klāt diezgan cilvēcīgi,salidzinot ar 2.4,kur lai noņemtu ģeneratoru,gandrīzs motors jāņem laukā Very Happy


pilnīgākais sviests! nevienam vārdam nepiekrītu! spararats un pusass vibrācija nav atkarīga no motora tilpuma,bet no braukšanas stila!!!16v 1.9jtd ir jaudīgāks un līdz ar to patīkamāk braukt,degvielas patēriņš ir tāds pats,detaļu cenas ir tādas pašas jo ir vienādas un remonts 16v motoram notiek vienkaršāk nekā 8v motoram!
par 2.4,ar viņu brauc tie kam patīk jauda un ir nauda! nav obligāti pašam remontēt,tam domāti servisi
P.S. to ko tu rakstīji par TI versiju arī nepiekrītu,es piemēram braucu ar TI 159 un ja pirkšu sev atkal 159,tad tikai TI versiju,jo tā nav parasta 159 un braukt ar viņu daudz patīkamāk nekā ar parasto 159!


1.9 nekad nevibrēs pusas,pusas vibrē 2.4,un ja sačipots tad spēj tik mainīt,pusasis jeb precīzāk,iekšējos tripodus piebeidz lielais griezes moments!

es neko nesaku par TI,protams ir ok,BET kam tas ir labāk,un kam sliktāk,tas ir atkarīgs no vadītāja,un vietas pa kuru auto brauc,tomēr -2cm no klīrensa+cietāka piekare+r19 ir nevisiem pa sirdij,vienam patīk sportiska,otram vajag mikstāku piekari,

BET jūs jau pozicionējat TI kā kko WOW un uzsverat kad,bezmaizvai alfa bez TI ir gavno,ja 159to tad tikai 2.4 chipotu un ar TI

BET ir cilvēki kam patīk 159tā,un pietiks ar 1.9 8v Smile

p.s pilnmeness tālu? Laughing


izskatas ka tev pilnmeness katru dienu,katrai mucej korkis!!! ipashi neko nejedz bet dirsh visu laiku. pusass 159 ar 1.9jtd ari vibre,nesak ko nezini

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
nu ja runā par Q4 tad tur tikai nāca 2.4 no dīzeļiem! bet Q4 pilsētā?un ar 2.4 dizeli?patēriņš viņam ir diezgan liels,te pat forumā daudzi ir to teikuši!

1.9vecais labais dizelis bus uzsticamāks un lētāks,un pateriņš būs mazāks!

ja brauc zem 25K gadā,dīzeli izskatīt vispār nav prātīgi Smile

BET JA IR NAUDA UN INTRESE,tad protams 2.4 jtd Q4 + čips=baigi ok Razz

par tehniskajām lietām te ir izrunāts daudz un dikti!

p.s par TI viņas patīk visiem tikai forumā Very Happy bremzes dārgas,riepas lielas,zema Very Happy utt



ko tu vispar zini par 159,varbūt tev bija vai tagad ir? varbūt tu viņus remontē? ko tu zini par alfas 2.0jtd motoru?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
krods rakstīja:
nu ja runā par Q4 tad tur tikai nāca 2.4 no dīzeļiem! bet Q4 pilsētā?un ar 2.4 dizeli?patēriņš viņam ir diezgan liels,te pat forumā daudzi ir to teikuši!

1.9vecais labais dizelis bus uzsticamāks un lētāks,un pateriņš būs mazāks!

ja brauc zem 25K gadā,dīzeli izskatīt vispār nav prātīgi Smile

BET JA IR NAUDA UN INTRESE,tad protams 2.4 jtd Q4 + čips=baigi ok Razz

par tehniskajām lietām te ir izrunāts daudz un dikti!

p.s par TI viņas patīk visiem tikai forumā Very Happy bremzes dārgas,riepas lielas,zema Very Happy utt



ko tu vispar zini par 159,varbūt tev bija vai tagad ir? varbūt tu viņus remontē? ko tu zini par alfas 2.0jtd motoru?


ko tieši man par 159 būtu jāzin?  un es 2.0jtd tik skaļi nesauktu par alfas motoru Very Happy zinu tikai to ka 2.0 ir sūds,tā teikt nezidevies kroplīts,to pāsu man teica autoficinas mehāniķis,teica ņem ko gribi tikai ne 2.0 dīzeli!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai tavā īpašumā ir tagad vai ir bijis šāds auto ( 159 ) ?

Jo pēc taviem spriedumiem man liekas, ka tev ir bijuši daudzi šādi auto  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
dima.a rakstīja:
krods rakstīja:
nu ja runā par Q4 tad tur tikai nāca 2.4 no dīzeļiem! bet Q4 pilsētā?un ar 2.4 dizeli?patēriņš viņam ir diezgan liels,te pat forumā daudzi ir to teikuši!

1.9vecais labais dizelis bus uzsticamāks un lētāks,un pateriņš būs mazāks!

ja brauc zem 25K gadā,dīzeli izskatīt vispār nav prātīgi Smile

BET JA IR NAUDA UN INTRESE,tad protams 2.4 jtd Q4 + čips=baigi ok Razz

par tehniskajām lietām te ir izrunāts daudz un dikti!

p.s par TI viņas patīk visiem tikai forumā Very Happy bremzes dārgas,riepas lielas,zema Very Happy utt



ko tu vispar zini par 159,varbūt tev bija vai tagad ir? varbūt tu viņus remontē? ko tu zini par alfas 2.0jtd motoru?


ko tieši man par 159 būtu jāzin?  un es 2.0jtd tik skaļi nesauktu par alfas motoru Very Happy zinu tikai to ka 2.0 ir sūds,tā teikt nezidevies kroplīts,to pāsu man teica autoficinas mehāniķis,teica ņem ko gribi tikai ne 2.0 dīzeli!


pīpe kaut ko ļoti stipru!? speciāli paprasīju kurš no meistariem tev to teica,izradas ka tu atkal vai nu pareizak sakot ka parasti- dirš!!! neviens tev to nav teicis! es braucu ar 2.0jtd un ļoti priecīgs esmu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man kā reizi ir radies iespaids, ka tieši 2.0 jtd ir tas pats jēdzīgākais ( vismaz no pēdējiem gadiem ) ko ņemt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Vai tavā īpašumā ir tagad vai ir bijis šāds auto ( 159 ) ?

Jo pēc taviem spriedumiem man liekas, ka tev ir bijuši daudzi šādi auto  Laughing


nobraukta 156 tam spečukam ir

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
Emilio rakstīja:
Vai tavā īpašumā ir tagad vai ir bijis šāds auto ( 159 ) ?

Jo pēc taviem spriedumiem man liekas, ka tev ir bijuši daudzi šādi auto  Laughing


nobraukta 156 tam spečukam ir

tam ficinas darbonim,iepriekš bij 159 Cool redzi,arguments es braucu,es nesūdzos,te gluži nederēs Very Happy cilvēki baruv ari ar veco audi v6 tdi un arī itkā nesūdzās Very Happy

bet ok,es nestridos ar jums,es izsaku savu viedokli,un es to neizdomāju,bet to saka varenais internets ka 1.9 ir labāks par 2.0 Very Happy palasat arzemju forumus,tur vis skaidri gaiši ir izstastits!


pastudējat http://carleg.com/Problems-of-2010-Alfa-Romeo-159-2-0-JTDm-TI-Engine.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
dima.a rakstīja:
Emilio rakstīja:
Vai tavā īpašumā ir tagad vai ir bijis šāds auto ( 159 ) ?

Jo pēc taviem spriedumiem man liekas, ka tev ir bijuši daudzi šādi auto  Laughing


nobraukta 156 tam spečukam ir

tam ficinas darbonim,iepriekš bij 159 Cool redzi,arguments es braucu,es nesūdzos,te gluži nederēs Very Happy cilvēki baruv ari ar veco audi v6 tdi un arī itkā nesūdzās Very Happy

bet ok,es nestridos ar jums,es izsaku savu viedokli,un es to neizdomāju,bet to saka varenais internets ka 1.9 ir labāks par 2.0 Very Happy palasat arzemju forumus,tur vis skaidri gaiši ir izstastits!


pastudējat http://carleg.com/Problems-of-2010-Alfa-Romeo-159-2-0-JTDm-TI-Engine.html


tu vēl uz žoga palasi,vēl vairāk uzzinās!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
dima.a rakstīja:
Emilio rakstīja:
Vai tavā īpašumā ir tagad vai ir bijis šāds auto ( 159 ) ?

Jo pēc taviem spriedumiem man liekas, ka tev ir bijuši daudzi šādi auto  Laughing


nobraukta 156 tam spečukam ir

tam ficinas darbonim,iepriekš bij 159 Cool redzi,arguments es braucu,es nesūdzos,te gluži nederēs Very Happy cilvēki baruv ari ar veco audi v6 tdi un arī itkā nesūdzās Very Happy

bet ok,es nestridos ar jums,es izsaku savu viedokli,un es to neizdomāju,bet to saka varenais internets ka 1.9 ir labāks par 2.0 Very Happy palasat arzemju forumus,tur vis skaidri gaiši ir izstastits!


pastudējat http://carleg.com/Problems-of-2010-Alfa-Romeo-159-2-0-JTDm-TI-Engine.html


Muahaha, kas tas par carleg? Re, ku Tev, palasi par Volvo superdizeli D5 http://carleg.com/Problems-of-2010-Volvo-S60-D5-SE-Lux-Engine.html

Izvelies jebkuru masinu un jebkuru motoru, un parbaudi "carleg", bus 100% pareizs novertejums, jebkurai masinai, iespejams, var but probemas. Iespejams, bet var ari nebut Very Happy

Es jau Tev teicu, samaini beidzot to Alfu pret 46to un izdzesies! Lasiju arzemju forumos, ka 46tajiem ir baigi labie dizeli, ipasi 2.0 super


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labi kungi,tad davai man reālus argumentus un pamatojumus,kāpēc 2.0 ir labāks par 1.9 vai sliktāks?tehniskās ipašības,bernu slimības,!

p.s elbee kareizs bmw 2.0 ir sudi bet 3.0 m57 ir way to go Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
labi kungi,tad davai man reālus argumentus un pamatojumus,kāpēc 2.0 ir labāks par 1.9 vai sliktāks?tehniskās ipašības,bernu slimības,!

p.s elbee kareizs bmw 2.0 ir sudi bet 3.0 m57 ir way to go Very Happy


bļa tak skaidrs, ka 2.0 ir sūds, jo tas ir opeļa motors un opeļiem pisās nost eļļošana un kas tur.....

Priecīgus svētkus!



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database