Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Itāļu Auto Centrs Lubānas ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 22% 22% ( 7 )
4 35% 35% ( 11 )
3 6% 6% ( 2 )
2 35% 35% ( 11 )

Balsis pavisam : 31
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Siksnas, kas n gadus nomētājušās noliktavā tiek uzliktas autiņam, pēc tam tas vēl n gadus nostāv uz autiņa pirms pārdošanas...
Kautkā tā man liekas...
Ā un nebija tā ka rūpnīcā uzstāda plastmasas rullīti, kuru pie pirmās maiņas obligāti jāmaina uz metāla?


Piekrist par tām siksnām - jo teorētiski jāpieņem, ka dzinēju rūpnīca uzliek uz jauna motora nu max. 2 mēnešus vecu siksnu un to motoru ieskrūē vēl kāda mēneša laikā kārtējā AR - līdz ar to būtu jēdzīgi noteikt siksnas nomaiņas laiku sekojoši - No mašīnas VIN kodā paslēpta auto ražošanas brīža, jo ražošanas un pirmreizējās reģistrācijas datumi var kārtīgi atšķirties...

Kā arī par to plastmasas spriegotāju - tikai sākot ar kurutur gadu pati AR lika bleķiniekus un tur tā īšti nevarēja saprast - tas ir atsaukums vai nav...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Teorētiski,ražotājam uz siksnām  vaidzētu norādīt derīguma laiku(kā uz pārtikas produktiem),bet šie tik norāda maksimālo nobraukumu (pārsvarā 100000 km. bez ekspluatācijas laika ilguma ),auto ražotājs dod savu maiņas intervālu atkarībā na dzinēju konstrukcijas un slodzes uz zobsiksnu,jo z. siksnai vairāk pribambasi jāgriež,jo intervāls mazāks,Alfai par iemeslu var būt variators,tāpēc tie 60 000 km.,be kāpēc 3 gadi neatkarīgi no noskrējiena.Par šo tēmu runāju ar pāris motoristiem un šie ar par 3 gadiem raustīja plecus,siksnas izgatavo dažādi ražotāji,tehnoloģijas vienādas,nav tā ka  Alfa pati ražo siksnas saviem motoriem.Praktiski visiem autiņiem ieteicamais Z.siknas maiņas intervāls ir tie 60 000-km,par lielāku neviens servismens garantiju nedos.Ja skatās uz 3 gadiem,tad noperkot jaunu auto kas veikalā nostāvējis,tā siksna uzreiz jāmaina,ja    auto ilgi nav darbināts,stāvējis kā mironis gadus tad saprotams kad siksnu vaidzētu nomainīt,jo tā būs deformēta,ilgi vairs nekalpos,bet ja ar auto brauc tad skaties kilometrus,tā man ietieca vecs autosportists un labs motorists ar 25 gaudu pieredzi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a ja brauc tikai pa rigas korkji imanta-centrs un atpakalj, katru dienu 30 min uz valdemaara ielas vienaa vai otraa tilta pusee. km nekaadi nesaskiren, bet darstundas ojojoj Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
a ja brauc tikai pa rigas korkji imanta-centrs un atpakalj, katru dienu 30 min uz valdemaara ielas vienaa vai otraa tilta pusee. km nekaadi nesaskiren, bet darstundas ojojoj Wink
                                                                     Ražotāji,tos km parasti izskaitļo pēc vidēja algorioma ,ne broucot no punkta A lībz punktam B,Ja vins pa korķiem nobrauc tos 60 000,tad otrs attiecīgi braucot pa provinci pa to pašu laiku var nobraukt 100 000,tad vajag likt motorstundu skaitāju kā traktoram,Būttība tāda  kāpēc  es ar Alfu 60 000 varu braukt 3 gadus,bet  sieva ar Volvo tos pašus60 000 km.var braukt kaut 10 gadus. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
siksnai lielaaka slodze, nez, cita skaidrojuma nav, jo siksnu un rullju razhotaaji jau tie pashi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav tiesa, supinator. visi razjotaaji rekomendee siksnu mainiit reizi 2 vai 3 gados (neatceros tagad to ciparu) vai 120K km - atkariibaa pec taa, kas pienaak pirmais (LV un citaas AEiropas valstiis 60K km), jo taapaat kaa riepaam, sastaavaa esoshais kauchuks zaudee savas iipashiibas un elastiibu. kaut zobene mums uz aci un tausti izskataas kaa speeciigs materiaals, taads tas nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
siksnai lielaaka slodze, nez, cita skaidrojuma nav, jo siksnu un rullju razhotaaji jau tie pashi.

Diez ir kāds ieguvums no platākas siksnas? Kādēļ tā ir tieši tik plata cik ir?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai pie lieliem apgriezieniem nesaveerptos astotniekaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
elbee rakstīja:
siksnai lielaaka slodze, nez, cita skaidrojuma nav, jo siksnu un rullju razhotaaji jau tie pashi.

Diez ir kāds ieguvums no platākas siksnas? Kādēļ tā ir tieši tik plata cik ir?


plataka siksna - plataki zobrati - mazak speka uz to gumijas zobinju - ilgak stradas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ziemā, Lubānas ielā tika remontēts mans dzinējs. Tātad, mans viedokļis par šo servisu:
- Zobene bija uzstādīta jauna, bet "na glazok", laboju Arfilā.
- Nedēļu meklēja sadedzināto reļušku, Arfilā tā tika atrasta un samainīta 2h laikā.
- Viss kreisais spārns ir saskrāpēts, jāpulē.
- Motora vāks ir saskrāpēts.
- Izplūdes kollektora aizsargvāks pieskrūvēts ar 4 skrūvēm, nevis ar 6.
- Sveces bija pavisam beigtas un neviens man par to neteica.
un pats galvanais
- Joprojām līdz galam nevaru saprast KAS KONKRĒTI ir mainīts: dažas blīves bija vecas (kāpēc?!), samainīju Modena Motors. Es gribu zināt līdz sīkumiem KAS manā motorā ir taisīts, uz ko mainīts utt. man patīk DIALOGS starp auto īpašnieku un autoservisa meistaru ar paskaidrojumiem ja man tie ir vajadzīgi shifty  

Kāds pateiks, ka tie ir "sīkumi", bet es pateikšu, ka nākamreiz es labāk samaksāšu extra 10-20%, lai no tiem "sīkumiem" izvairītos un saņemtu tiešām kvalitatīvu servisu, nelaužot savu galvu.

NEKAD vairs pie viņiem nebraukšu! Uzstādīt zobsiksnu uz JTS motoru, izmantojot Twin spark ierīci, tas ir pzdc   Mad
Ar Jāni, kā ar cilvēku, visu var sarunāt un viņš ir laipns, bet diemžēl darbu kvalitāte ir zema un uzticības tagad nav nekādas.



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Sun May 10, 2009 12:17 am; pavisam rediģēts 3 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es arī tur vairs nerādos, mans iemesls ir piekares maiņas darbi, kuri tika veikti drausmīgi ilgi kavējot manu laiku un arī nedaudz skrāpējot manu mašīnu utt utt  down

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs vai ir kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs par to 
vai ir vēl kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs par to skaļi runāt??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: vai ir kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs pa 
tokils rakstīja:
vai ir vēl kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs par to skaļi runāt??


pastāsti sīkāk  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: vai ir kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs pa 
MartinsT rakstīja:
tokils rakstīja:
vai ir vēl kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs par to skaļi runāt??


pastāsti sīkāk  naac


Vot, vot, pastāsti sīkāk. naac


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: vai ir kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs pa 
tokils rakstīja:
vai ir vēl kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs par to skaļi runāt??

Kaut kur forumā jau pietiekoši daudz cilvēku arī es to vidū ir izteikušies par šō vietu Sad diezvai kaut kas jauns nāks klāt Smile stāsti savu bēdu....


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database