Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Itāļu Auto Centrs Lubānas ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 22% 22% ( 7 )
4 35% 35% ( 11 )
3 6% 6% ( 2 )
2 35% 35% ( 11 )

Balsis pavisam : 31
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man liekas, ka Nr.7 tad bija nedasaļņikiem, viss motors čupā, gaidāmā summa neļauj naktīs aizmigt, tādos gadījumos domāt ko tur vēl varetu nomainīt ir diez gan nereāli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
man liekas, ka Nr.7 tad bija nedasaļņikiem, viss motors čupā, gaidāmā summa neļauj naktīs aizmigt, tādos gadījumos domāt ko tur vēl varetu nomainīt ir diez gan nereāli.


...tajā brīdī viņš noteikti priecājās ka viņam nav V6... aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es kkā tikai par sadalenes saļņikiem tobrīd domāju. Par kloķvārpstas tā arī neapvaicājos...


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taisiiju pie viniem motoru un aatrumkaarbu.

1. Viniem nav datora un parasto nodedzinato reljushku vini mekleja 2 (!!!) nedeljas. Arfila atrada dienas laikaa.
2. Ljoti nepatika attieksme! Neparzvana kad apsolija, neko nekad konkreti pateikt nevar: kads ir statuss, kas konkreti ir samainits, utt. Jautajot pa telefonu katru reizi vini izdoma jaunu pasaku: saka ka autinjsh karajas pacelaja, piebrauc klat - nav nekur tuvu pacelajam, saka ka regulejushi aizdedzi bet taa manam motoram regulejas elektroniski, saka ka auto ir gatavs - tu piebrauc un nevari nemaz to pielaist. Dazhreiz vispaar kautko taadu murgo kaa pat es saprotu ka murgo galiigi...
3. Jastav visu laiku boksa kamer mashina nebus gatava, pasham visu rupigi japarbauda... visu laiku jazvana jainteresejas kaa iet un peec tam jaabrauc ciemos jaaparbauda vai tieshaam viss notiek.

Kopumaa:
Leets serviss - jaa, ir leetaaks par Arfilu, bet vai tas serviss ir labs? Attieksme daudz sliktaaka par Arfilu, informacija nekad nav tik konkreta ka no Sashas vai Vitalija, taisa neakurati (protams Arfilai ari gadas, bet aizmirst pieskruvet shur-tur skruves... tas ir psc)
Par dziineja remontu: nezinu, ljoti baidos ka viss ir sataisiits "uz koļenkas", pagaidam viss ruuc. 3x Tjfu

Resume:
Man tads serviss nepatik! Es negribu dzirdet "Tur puishi pashlaik motoraa rakjnaajas, kad sataisis nezinu" vai "Mees tev tur kautko samainiijushi, tagad viss ir ok!" Esmu ar mieru maksaat par 10-15% virsuu Sashai par operativu remontu, jo es zinu ka vinjsh vienmer esot kursa kas un kaa notiek.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vot te raz. Nagaidīju tādu no viņiem. Vispār pēc manas pieredzes viss bija savadāk - Saša nekad nevarēja pateikt kas un kā, bet Jānis no Lubānas ielas bija ļoti korekts.  Wink  Bet viss mainas. Sen nebiju pie viņiem.

Tagad remontēju tikai Alfa darbnīcā. Laughing


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atceros, ka remontēju "Azuro Fantastico" spaini pie viņiem. Mēnesi stāstīja, kā meklē un novērš spidometra problēmu, dziedāja visādas pasakas, ka izjaukuši pusi auto. Beigās teica, ka nezin kas pa vainu, lai braucu savākt auto. Aizbraucu - spainis stāv kupenā - nekustināts, kā viņu atstāju. Labi, ka viņiem vismaz bija kauns naudu par to teātri prasīt.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad jau tad jau...... Manas mammas lieošanā ir 164 v6 turbo..... vienā diena brauc un motors sāk raustīties,špļaudīties utt.... Sazvanu Jāni no Lubanas ielas izstastu bēdu...Sarunājam ka 1 dienā vilkšu alfonu pie viņiem.... Ar Jāni norunājam ka sataisam visu ko vajag taisīt nomainam visu kas jamaina,Karoče tā lai mana mamma brauc un vinjai tuvakajā laikā nekas nenoplīst.... 3diena vai 4diena zvans no Jāņa... esot pārlekusi zobsiksna uzlikt atpakaļ pa "metkām" maksašot vel 80 ls....es saku Ok...davaij nomainam visu ko tur var samainīt ta lai tur vairs nav jalien iekšā...nākošajā dienā zvana saka ka viss ok lai braucot pakaļ....es netieku...pakaļ aizbrauc mans sencits .... viss ok....samaksā kaut ko ap 450 ls (ja nemaldos) tjip viss ok.......paiet kadas 2 nedēļas... ar manu 166 vizinās draudzene...Panjemu turboo ta teikt trubas iztīrīt Smile Very Happy  nobraucu kadus 15 km pa šoseju un atkal sak splaut shaut un visu ko citu darit ta alfa.....beigas vel noslapst.... zvanu Jānim...saku kas par Hu***?  Sāku prašnak ko mainijuši un kas un kā.... un izradas ka zobsiksnu vinji tomer neesot mainijuši un iepriekšejo reizi esot bijis sudīgs spriegotajrullis z-siksnai.. bet viņi esot vinju pievilkuši (Ko tur vispar var pievilkt???) un ka hwz kas una ka...un vispar mašina esot veca un kas jajaucot visu velreiz vaļā un jaskatoties.....es prasu kas par to maksās??? vai tas bus pa kaut kādu garantiju utt?...atbilde: nav nekādas garantijas un vispar ko es gribot...Very HappyVery HappyVery Happy Pēc kāda laika satiku mehāniķi no ta sudu servisa un prasu kas kaa? kapec neko nemainija? un atbilde :°Jo vairāk tam alfām motori cakaresies jo mums vairak darba buss.... pec shis atbildes es nekad vairs kaju tur nespershu ....


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shocked  Šķiet, ka man tīri paveicās, ka viss bija labi ar viņiem...


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vo, vo! Nu tieshu mans variants, es pateicu "mainam visu ko vajadzees mainiit! taisam visu kaa vajag!!!"
Man vini gan zobsiiksnu "samainiijushi", gan ljoti daudz ko citu... bet reaali vai tas taa ir?  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Vo, vo! Nu tieshu mans variants, es pateicu "mainam visu ko vajadzees mainiit! taisam visu kaa vajag!!!"
Man vini gan zobsiiksnu "samainiijushi", gan ljoti daudz ko citu... bet reaali vai tas taa ir?  Sad

 garambraucot ieskrien darbnicaa Smile lai chalji apskataas  tur gan jav viss ir labi Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
garambraucot ieskrien darbnicaa Smile lai chalji apskataas  tur gan jav viss ir labi Wink


Vispirms panjemshu papiiru no Jaana ar detalju sarakstu ko vini ir mainiijushi. Jo man tur reaali ir viss mainiits, vismaz visu bija jaamaina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
3xtfu, man motori kalpo bez iejaukšanās.
Kamēr taisīju pusasis pie viņiem Lubānas ielā, putekļugumijas mēdza izbeigties aizdomīgin ātri.
Vēl es dzirdēju kādu strīdamies ar šiem, ka detaļa nav jauna, kaut naudu prasa kā par jaunu...
Tīri nejauši reiz ieraudzīju, kā Jānis bija aizvedis kautkādu mezglu uz mazgātavu, lai nomazgā. Nu, ar šampūnu izmazgāts tas toč izskatījās kā jauns. Tiesa, vairs neatceros, kas tieši tas bija, bet šķiet, ka kautkas no ātrumkārbas vai diferis vai kautkas tāds.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tāpēc ir jābrauc pie zināmiem meistariem. Tas ir tāpat kā ar zobārstu, jūs tak neļaujat sev pa muti ņemties kuram katram, vai ne? Un, ja nu ir sanācis tā, ka paziņu lokā neviena nav, tad tagad ir laba alternatīva - Alfaclub darbnīca.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu mļe jūs te čaļi tagad šausmu stāstiņi panesušies.Tā ar vēsu prātu lasot toč rodas priekštats,ka LV ar AR sevisiem ir pilnīgā dirsā.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir smagas aizdomas ka Hindo par dzineju remontu lubanas iela ari ir kas sakams Wink Rolling Eyes   es par 2.0 runaju Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database