Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Itāļu Auto Centrs Lubānas ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 22% 22% ( 7 )
4 35% 35% ( 11 )
3 6% 6% ( 2 )
2 35% 35% ( 11 )

Balsis pavisam : 31
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, bet ja par tēmu - tur cilvēki kompetenti šajā servisā - Lubānas ielā? Un vai tas ir viens un tas pats, kas Barona 130? Viņu serviss vienkārši Lubānas ielā atrodas?
Citādi Arfila zb jau ar savu - piezvani pēc nedēļas. Man auto var kuru katru brīdi uz ielas palikt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Ok, bet ja par tēmu - tur cilvēki kompetenti šajā servisā - Lubānas ielā? Un vai tas ir viens un tas pats, kas Barona 130? Viņu serviss vienkārši Lubānas ielā atrodas?
Citādi Arfila zb jau ar savu - piezvani pēc nedēļas. Man auto var kuru katru brīdi uz ielas palikt.

Par meistaru kompetenci neviens neko vairaak nepateiks, kaa jau ir atrakstijushies tepat. Brauc, izmeegini, tad mums visiem padaliisies ar pieredzi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mistachuck rakstīja:
Morientes rakstīja:
Ok, bet ja par tēmu - tur cilvēki kompetenti šajā servisā - Lubānas ielā? Un vai tas ir viens un tas pats, kas Barona 130? Viņu serviss vienkārši Lubānas ielā atrodas?
Citādi Arfila zb jau ar savu - piezvani pēc nedēļas. Man auto var kuru katru brīdi uz ielas palikt.

Par meistaru kompetenci neviens neko vairaak nepateiks, kaa jau ir atrakstijushies tepat. Brauc, izmeegini, tad mums visiem padaliisies ar pieredzi!

..un peec tam kaads gudrinieks teiks ka taa nemaz nav(ka tanii servii viss ir ok),ka tev nav paveicies(ar auto),jo brauc ar vecu nojaatu auto utt....,kameer daudzi mieriigi chunchina ar 90 gada fri4mobiiljiem un beedu nezina!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu labi. Bet kāds tad tel. galu galā..?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es jau vienā citā diskusijā teicu- man tāda pati vaina bija virs 3 štukām nu nekādi negribēja, vainīga bija lambdazonde, deva signālu, ka izmeši izpūtējā pa lielu un nedeva degvielu Sad tā ka tur viss jāpārbauda !!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
es jau vienā citā diskusijā teicu- man tāda pati vaina bija virs 3 štukām nu nekādi negribēja, vainīga bija lambdazonde, deva signālu, ka izmeši izpūtējā pa lielu un nedeva degvielu Sad tā ka tur viss jāpārbauda !!!


Jā, tas arī ir iespējamais risinājums. Būtu jau labi, ja lambda... Bet vai dēļ lambda auto slāps arī pie maziem apgriezieniem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Nu labi. Bet kāds tad tel. galu galā..?

http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_garage_business&business_id=8

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Serviss Lubānas ielā un Kr Barona ielā ir viena firma bet strāda viņ atsevišķi. Pavisam citi cilvēki un šeit nav ko slidzināt. Kurš vispar izdomaja "Baronielas ūķa filiāle"?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zab rakstīja:
Serviss Lubānas ielā un Kr Barona ielā ir viena firma bet strāda viņ atsevišķi. Pavisam citi cilvēki un šeit nav ko slidzināt. Kurš vispar izdomaja "Baronielas ūķa filiāle"?


Pareizi, labi pateici super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Patiesībā es savu Alfu laboju tikai un vienīgi Lubānas ielā pie Jāņa. Pēc manas bēdīgās pieredzes pārslīpēja motora bloku, jaunu kloķeni ielika, šāles, zobsiksnu nomainīja, jaunas eļļas kārbā, stūres pastiprinātājā, motorā, filtrus visus nomainīja un par visu kopā sanāca 729 Ls. Kārtīgi iebraukāju... Sākumā pirmos 1000 km braucu ar max. 80 km/h, pēc tam nākamos 1000 km ar 90 un tā uz priekšu līdz 3500 km. Bija vērts bubināt uz 80 pa šosi. Un rezultāts ļoti labs. Par darbu esmu ļoti apmierināts. Jānis ir pretimnākošs, viņš manu auto pārzin no A - Z. Viņš zin kad man kas ir mainīts, kad man ko vajadzētu mainīt. Un bieži vien es varu pēc auto iet tajā pašā dienā pakaļ kad esmu nodevis labošanai pēc norunas iepriekšējā dienā. Protams, ka džekiem ir ko darīt. Jānis ir tas, kurš uzrauga darba kvalitāti un paveikto. Citreiz nākas dzirdēt kā viņš dresē savus puikas, bet tas ir labi, jo redzu, ka tad arī lietas notiek. Viņa moto ir tāds: Ja klientu piečakarēsi, tad otrreiz vairs nebrauks. Saku, divus gadus kā tikai uz turieni braucu un ir viss ok. Protams, ka gadās arī nedaudz pagaidīt, bet bieži var tikt cauri īsos termiņos. Nu, tas tā par Lubānas ielu. Kr. Barona ielā uzskatu, ka nav ko rādīties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaadam nav tieshi Jaanja telefons? viniem jau 3 stundas noraadiitais telefons aiznjemts! Mad sekretaare aizrunaajusies, laikam!  gribu zinaat kad savam pakalj varu braukt.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
kaadam nav tieshi Jaanja telefons? viniem jau 3 stundas noraadiitais telefons aiznjemts! Mad sekretaare aizrunaajusies, laikam!  gribu zinaat kad savam pakalj varu braukt.


Jānis - 29415696


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
kaadam nav tieshi Jaanja telefons? viniem jau 3 stundas noraadiitais telefons aiznjemts! Mad sekretaare aizrunaajusies, laikam!  gribu zinaat kad savam pakalj varu braukt.
  siksnas mainiji ?  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
biju. ja neskaita remonta izmaksu celshanos darbu laikaa un kaveeshanos ar remontu(pie abaam lietaam gan mana mashiina liidzvainiiga, bet vareeja tak uzzvaniit un pabriidinaat), tad visnotalj labi. atsauciiba laba, visu paraada, pastaasta, padalaas pieredzee.  super


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix: TA dabūji?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database