Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Nākošais
Slotiņas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Maiu 2 x gadā, nepatīk strīaini , raibi stikli
Parasti pērku oriģinālus, vai Chempion
Bet reiz arfilā man Saša uzlika "kaut kādas "  pa 2 ls gabalā, kalpoja ideāli SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es pirms slapjuma sezonas uzliku kautkaadas, kas peec vaacu autobild bija pirmajaa placii - samaksaaju par abaam nepilnus 8 latus un kalpo labi. tieshaam ljoti labi tai cenai. uz ziemu negrasos njemt jaunas - shiis pashas liidz pavasarim kalpos Smile un slotinjas ar shpoileriem - feini piespiezj stiklam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piiters rakstīja:
kurbel rakstīja:
altez rakstīja:
kurbel rakstīja:
vasarā AF iepirku VALEO koplektu tieši priekš 156. nu jau ir pilnīgā  pmd

Nu re - tas vien pierāda, ka nav jēgas no dārgajām slotām, ja pēc pusgada normālos apstākļos vai pāris mēnešiem paskrāpējot ledu ziemā, tāpat jāmaina. shifty
p.s. Valeo esu lietojis. Bij labas, bet dārgas.


kkādi 26Ls laikam atdevu



 Depo veikalā manīju kautkādas "All Road" vai "All Ride" pa Ls 2,30. 56cm. Rakstīts, ka der arī 156. Diez ar tādām stiklā caurumu nevar izberzt? piip


Izmēģināju tās Depo slotas: tīrīja tikpat slikti kā vecās, saplīsušās  mozaika . Nopirku Prizmā maināmās gumijas  Embarassed  par 0.50 Ls, tīra ideāli  applausi , bet ir skaļas  dj

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
es pirms slapjuma sezonas uzliku kautkaadas, kas peec vaacu autobild bija pirmajaa placii - samaksaaju par abaam nepilnus 8 latus un kalpo labi. tieshaam ljoti labi tai cenai. uz ziemu negrasos njemt jaunas - shiis pashas liidz pavasarim kalpos Smile un slotinjas ar shpoileriem - feini piespiezj stiklam.


nosaukumu studijaa !   Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs heyner 
atrodamas viadas tankos:



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jautājums, vai kāds ir mēģinājis šādas uz 156?


Nāk rudens tumšie vakari, jāuzliek jaunas slotas.
Viennozīmīgi zinu, ka likšu champion.
a) variants neriskēt, bet likt klasiskās. Pēc kataloga sanāk 55cm ar spoileri vadītājam, 53cm liektā stūrmanim. Komplekts SK55R. Oriģinālās AR precīzi tādi paši parametri.

b) Pamēģināt easyvision... Bet tur jocīgi sanāk. Vadītājam viss skidrs, gan prasās, gan champion katalogs saka 55cm.
Bet stūrmanim champions grib likt 50cm, kas ir 3cm mazāk kā paredzēts. Kautgan piedāvājumā ir arī 53cm... Bet šīs ir tikai taisnās. Ja likšu 50cm, sanāks kā MartinsT iepriekš rakstīja, ka paliek nenotīrīta zona.
Ziemā varētu būt mazāk sasalušā ledus ap šīm.

cenas a) un b) sanāk vienādas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es lietoju šāda veida slotiņas uz 156.

pasažiera pusē nav jēga no 53cm "banāna" (bezrāmja slotiņa), jo dēļ stikla izliekuma ārējais slotiņas gals nepieguļ stiklam. Tāpēc arī parastā rāmīša slotiņa ir izliekta un arī garāka.

Ar banāniem 156. bija problēmas ar BOSCH, jo tā ir tik augsta, ka smidzinātāji logu šķidrumu špricē tieši slotiņā, tāpēc virs slotas stikls paliek sauss. Valeo slotiņa ir zemāka, tāpēc špricē arī uz stikla virs slotiņas. Ar champion banāniem pieredzes man nav.

Man patīk, ka banāniem nav rāmja kam nesasalt. It īpaši tas pozitīvi sniegputenī, kad rāmīšu eņģes sāk sasalt un slotiņa tīra vairs tikai atsevišķas joslas pār stiklu.
Plus grādos tīrīšanas ziņā atsķīrības rāmju un bezrāmju slotiņām neesmu novērojis.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Champion razo komplektu speciali Alfa 156, kur pasaziera slotina ir nr7 mineta gara un izliekta. tas ari ir labakais, letakais, pareizais un originalais 156 risinajums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manai Alfai stāv uzliktas "bezrāmja" slotiņas. Tīra forši. Pasažiera pusē slotiņa ir īsāka.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Manai Alfai stāv uzliktas "bezrāmja" slotiņas. Tīra forši. Pasažiera pusē slotiņa ir īsāka.

Cosa Nostra un Nr7, cik jums ir garas pasažieru slotiņas? 50 vai 53 cm ?
sliecos pašlaik uz bezrāmja pamēģināt, besī man ziemā dauzīt to ledu un sasalušo putru.
Jautājums ir tikai par pasažier slotas garumu.
Orģinālais un elbee minētajā 156 komplektā ir 53cm, ar rāmi, klasiskā.
Champion katalogā priekš 156 bezrāmja ir rakstīts 50cm... ticēt ražotājam vai būt gudrākam?  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bezrāmja man nupat bija 50cm pasažira pusē


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
bezrāmja man nupat bija 50cm pasažira pusē

un nekas no augšas netek pēc darba, par ko MartinsT bija iepriekš rakstījis? Itkā nenotīrīta zona hvz kas.. un TEK  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kurā veikalā ir draudzīgākā cena slotiņām (un kurā ir atbilstošais modelis priekš 156) ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
bezrāmja man nupat bija 50cm pasažira pusē

un nekas no augšas netek pēc darba, par ko MartinsT bija iepriekš rakstījis? Itkā nenotīrīta zona hvz kas.. un TEK  Laughing


jā nenotiera tehniskās apskates uzlīmi Very Happy jo tajā vietā stiklam izliekums un neizliektai slotiņāi gals gaisā.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
petjka rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
bezrāmja man nupat bija 50cm pasažira pusē

un nekas no augšas netek pēc darba, par ko MartinsT bija iepriekš rakstījis? Itkā nenotīrīta zona hvz kas.. un TEK  Laughing


jā nenotiera tehniskās apskates uzlīmi Very Happy jo tajā vietā stiklam izliekums un neizliektai slotiņāi gals gaisā.

tas pofig, MartinsT sūdzējās ka no augšas tek  hmm
paskatījos muteres foresterim ir 53cm, arī bezrāmja čempions, stiprinājumi sakrīt.
uzlikšu, patestēšu.
Paldies par palīdzību, par rezultātiem ziņošu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database