Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Paldies
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Paldies 
Gribu izteikt milzīgu paldies koijotam un alfistam un viņa draugam no Rūjienas ( sorry, aizmirsu vārdus, tāpēc atsaucieties Smile ). Esmu veiksmīgi ticis līdz naktsvietai Tūjā. Cerams rīt līdz Rīgai arī sanāks aizbraukt. Pat negribas domāt ko es tagad darītu ja ne jūsu palīdzība.

Izskatās, ka ar šo mans trips pa Latviju ir diemžēl galā, nenobraucot pat pusi maršruta Sad

Iespējams ka tas bija pēdējais piliens turēties pie šīs mašīnas. Tiešām žēl, ka pēc ieguldītiem lieliem līdzekļiem tā joprojām turpina pārsteigt. Lai arī izmaksas salabot nav lielas un no vienas puses tas ir sīkums, tomēr pacietība nav bezgalīga.

Lēmums vēl nav galējs, taču ja kādam interesē GT dīzelis perfektā stāvoklī ( jauna ritošā, jauns sajūgs ar spara ratu un izspiedēj gultni, turbīna restaurēta - ir papīri, jaunas sveces, gaisa mērītājs ( Bosch ), jauns akumulators, jaunas riepas gan vasaras gan ziemas- you name it un ļoti liela iespēja ka tas arī ir jauns ) tad vari padot zinu un kaut ko izdomāsim Smile[/list]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Paldies 
Archonkulis rakstīja:

 Tiešām žēl, ka pēc ieguldītiem lieliem līdzekļiem tā joprojām turpina pārsteigt. Lai arī izmaksas salabot nav lielas un no vienas puses tas ir sīkums, tomēr pacietība nav bezgalīga.
[...]
Lēmums vēl nav galējs, taču ja kādam interesē GT dīzelis perfektā stāvoklī [...] tad vari padot zinu un kaut ko izdomāsim Smile[/list]


Parasti jau nav riebeklīgs noskaņojums, šodien laikam bezmiegs pie vainas, ka gribas iekomentēt.. Evil or Very Mad plīst, tā ka pietrūkst pacietības remontēt un tomēr perfektā stāvoklī??  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Paldies 
riexc rakstīja:
Archonkulis rakstīja:

 Tiešām žēl, ka pēc ieguldītiem lieliem līdzekļiem tā joprojām turpina pārsteigt. Lai arī izmaksas salabot nav lielas un no vienas puses tas ir sīkums, tomēr pacietība nav bezgalīga.
[...]
Lēmums vēl nav galējs, taču ja kādam interesē GT dīzelis perfektā stāvoklī [...] tad vari padot zinu un kaut ko izdomāsim Smile[/list]


Parasti jau nav riebeklīgs noskaņojums, šodien laikam bezmiegs pie vainas, ka gribas iekomentēt.. Evil or Very Mad plīst, tā ka pietrūkst pacietības remontēt un tomēr perfektā stāvoklī??  naac


Es saprotu ko Tu domā, bet - jaunas mašīnas arī plīst. Nav jau tā, ka man katru nedēļu kkas notiek. Palasi nomainītās detaļas - mašīnai 90%+ detaļu ir jaunas ( tehniskās ). Es šaubos, ka vēl kāds LV ir tik ieguldījis savā GT. Piemēram lidz šim man tā bij "saplīsusi" sekojošu iemeslu dēļ:

    1. Akumulatoram beigas
    2. Ātrumkārbas trosīte pārplīsa
    3. Atkal pārplīsa ātrumkārbas trosīte, jo pirmo reizi tā netika nomainīta, bet gan vnk "salabota" or smtn, jau neatceros
    4. Tas, kas notika vakar - Ģeneratora siksna izgāja no vietas - jānomaina siksniņa un iespējams demferis, ko arī izdarīšu

Kā redzi tās nav globālas problēmas, jeb sīkumi. Tāpēc man jau sāk likties, ka kaut kādi "augšējie" spēki man mēģina kko pateikt un pat ja es vēl tajā ieguldītu 5k, tāpat tā kaut kad saplīstu kaut kāda sīkuma dēļ tieši man... Nezinu, tas laikam izklausās smieklīgi, bet es nezinu vairs ko citu domāt un jau rokas galīgi nolaidušās..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viss atkarīgs no tā, cik tu brauc. Nevienam nav noslēpums, ka auto ir izdevumi. kautkad pasen Autobild (iespējams cits žurnāls) publicēja konkrētu auto marku/modeļu izmaksas uz 1nobraukto km. man šie aprēķini ļoooti patikās. tur tika rēķinātas visas izmaksas, kas autiņam rodas uz 100k un 200k km. visas, nozīmē pilnīgi visas ieskaitot degvielu, smērvielas, apkopes, bremžu klučus utt. (nu varbūt izņemot vējstikla mazgāšanas šķidrumu). Tur gan nebija ņemts vērā ienākums, ko atgūstam pārdodot auto pēc lietošanas, kas ir daudz! principā es teiktu, ka šiem skaitļiem var droši likt -30 līdz -50%, bet tik un tā:
Ja es pareizi atceros tad Alfa 147 ar 1,9dīzeli bija no vislētākajām automašīnām! bet tie tik un tā bija tajā laikā 0,35 ls/1km!!! kas ir apm 45 centi. un tas skaitījās LĒTI !!! tas ir 45 Eiro par 100km!!! lūk tā ir realitāte un objektivitāte.
Pa lielam nav starpības, vai tu nopērc jaunu, kuru neremontē, bet toties to naudu samaksā par iegādes cenu, vai nopērc lietotu un to pašu tērē remontos.

Bet es ticu, ka dažreiz gadās konkrēts auto, kas ar tevi nesadzīvo. ne jau marka, modelis, bet konkrēts auto  Rolling Eyes  nevis mazāk plīst, bet plīst, tad, kad tas vismazāk sāp Very Happy nevis Latgales vidū Very Happy
+ ne velti šeit forumā 147/GT ielikti sadaļā "spaiņi"  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
.....
Pa lielam nav starpības, vai tu nopērc jaunu, kuru neremontē, bet toties to naudu samaksā par iegādes cenu, vai nopērc lietotu un to pašu tērē remontos.



Mana līdzšinējā pieredze un aprēķini liecina, ka braukt ar 5-10 gadus vecu auto un remontēt to ir 2-3x lētāk nekā jauna, līdzvērtīga auto vērtības kritums+kasko+uzpūstās apkopes. Protams, mēdz būt izņēmumi, var nepaveikties gan ar lietotu auto, gan ar jaunu.


Archonkulis, par cik naudiņām būtu gatavs šķirties no sava neuzticīgā kumeļa :ralfins_klape_ezeli: ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar ko braukt, ir ljoti atkarigs no ta, cik daudz jabrauc! Paslaik ar jaunu braucot 45-50t gada ir letak neka lietota 159 2.4 visu servisa taisot! Ja prot visu dariit pats, tad lietotai diezgan samazinaas taas izmaksas.. Ja brauc maz, tad lielako dalju taas summas uz km sastada veertiibas kritums, kas daudz neatskiraas, vai brauc 15 vai 45t km.. Ja nopeerk 20 gadigu auto, tad vispar sviestmaize, jo veertiibai vairs nav kur krist.. Daudz faktoru, kas to ietekme..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrītu, ka ir virkne citu faktoru, kas ietekmē lēmumu pirkt jaunu vai lietotu. Piemēram mans darbs nav saistīts ar braukšanu, attiecīgi man nesagādā nekādas problēmas ja auto kādu dienu jāatstāj servisā, citam tas var radīt pamatīgas izmaksas. Mans nobraukums gadā ir ~20-25tkm, bet izmaksas es rēķināju nevis uz kilometru, bet gan cik lielas tās ir gada griezumā (par pamatu ņemot, ka auto manā īpašumā ir 5 gadus)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es saprotu ka viss ir dēļ 1.9 dīzeļa, jo nav "kaifa" no motora dziesmas un griezties-spējas. Būtu tā nabaga GT ar Busso, tad visas domas pārdot izplēnētu reizē ar aizdedzes atslēgas pagriešanu pozīcijā "engine start" un protams piezagtos pie katras vizītes benzīntankā uz maksāšanas brīdi...

P.S. Ģeneratora siksnas bez iemesla nost nelec, rūpīgi nočeko kurš rullītis/mehānisms ko siksna piedzen sācis ķīlēt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav par ko! Citā Latvijas galā, svešā mazpilsētā, lietainā dienā ar smuku meiteni un neejošu auto nav labākais scenārijs atpūtai. Laughing
Labi, ka tikāt prom pirms iestajas tumsa, citādi dzirdētu kā no tālienes uz jūsu pusi sāk mīties čirkstošie ērenpreisi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PS - Pārdodu ģeneratora siksnu 1840mm, 6 celiņi, no abām pusēm. GoodYear. Jauna, nelietota, iepakojumā. ( tika pirkta kā mēģinājums aizstāt esošo, taču nepamanījām, ka šai ir celiņi no abām pusēm un līdz ar to bija biezāka un meistars pēc ļooti ilgas mocīšanās tomēr padevās un kā pagaidu risinājums aizbraukt līdz nepieciešamai vietai tika uzlikta atpakaļ vecā/ieplīsusi )

Pirku pa 22 eur. Cik tev liekas būtu godīga cena, par tik arī atdošu. Ja interesē, PM.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Offtopiks, bet, ja vajag jaunas Bosch aerotwin slotiņas priekš GT/147FL, varu par "cik liekas būtu godīga cena" atdot - nopirku nepareizās un braukā līdzi bagāžniekā jau kādu laiku.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
viss atkarīgs no tā, cik tu brauc. Nevienam nav noslēpums, ka auto ir izdevumi. kautkad pasen Autobild (iespējams cits žurnāls) publicēja konkrētu auto marku/modeļu izmaksas uz 1nobraukto km. man šie aprēķini ļoooti patikās. tur tika rēķinātas visas izmaksas, kas autiņam rodas uz 100k un 200k km. visas, nozīmē pilnīgi visas ieskaitot degvielu, smērvielas, apkopes, bremžu klučus utt. (nu varbūt izņemot vējstikla mazgāšanas šķidrumu). Tur gan nebija ņemts vērā ienākums, ko atgūstam pārdodot auto pēc lietošanas, kas ir daudz! principā es teiktu, ka šiem skaitļiem var droši likt -30 līdz -50%, bet tik un tā:
Ja es pareizi atceros tad Alfa 147 ar 1,9dīzeli bija no vislētākajām automašīnām! bet tie tik un tā bija tajā laikā 0,35 ls/1km!!! kas ir apm 45 centi. un tas skaitījās LĒTI !!! tas ir 45 Eiro par 100km!!! lūk tā ir realitāte un objektivitāte.
Pa lielam nav starpības, vai tu nopērc jaunu, kuru neremontē, bet toties to naudu samaksā par iegādes cenu, vai nopērc lietotu un to pašu tērē remontos.

Bet es ticu, ka dažreiz gadās konkrēts auto, kas ar tevi nesadzīvo. ne jau marka, modelis, bet konkrēts auto  Rolling Eyes  nevis mazāk plīst, bet plīst, tad, kad tas vismazāk sāp Very Happy nevis Latgales vidū Very Happy
+ ne velti šeit forumā 147/GT ielikti sadaļā "spaiņi"  Laughing


Like  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies Altez par ziemas riepām - ir super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai labi ripo! Smile
Tādās sniegotās dienās kā šī īpaši labi var pabaudīt + 4x4.  :driving:


_________________
I'll be back...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfa146 paldies drink  drink  drink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database