Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 27 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Nākošais
Apdrošināšana
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
MartinsT rakstīja:
MF rakstīja:
puremorning rakstīja:
apdrošināju Baltā ar vienu atslēgu - nekādu problēmu.


Jā, tikai ja neesi darbinieka pierādams radinieks, tad tā ir visdārgākā kompānija. Evil or Very Mad


nav gan. ja par octu bta un parex gribēja ap 170Ls, tad balta bija vislētākā - tikai 70Ls uz gadu.
auto reģistrets laukos btw Very Happy


KASKOOOOO


OCTA Idea  

ps. laikam viņiem nepatika bonus-ānuss klase.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
99 gada 156 - BRC vērtējums 6500e
kasko (seesam) 250 ar 50 pašrisku
OCTA (BTA) 70 uz gadu (ar ārzemēm, Rīgas raj. reģistrācija)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jā, man apdrošināta uz 9000 EUR Smile tapēc arī prēmija augstāka

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
parasti diskusijaas par apdroshinaashanu neiesaistos shura pavisam iisi!

Arrow gribas godiigi, kvalitatiivi, droshi, eerti, aatri un cilveeciigi? apdroshiniet savas mashiinas "If Latvia". gan KASKO gan OCTA (un nevajag iedomaaties, ka OCTA tak pofik kur, ka tik leetaak. taa tas nau). Ja Seesam polises, birojs, sekretaare patiik labaak, var njemt arii taas.

Arrow vajag peec iespeejas leetaak, bet, ja nu kas, tad vismaz drusku iespringstot kaut ko dabuut? ERGO vai Balta, bet taa shobriid ir krietni daargaaka. bet reekjinieties ar to, ka, ja apdroshinaataajam radiisies kaut mazaakaas aizdomas, ka ir veikts kaads rupjsh paarkaapums, truukst kaads papiiriitis, nav ievilkts kjeksiitis vai pazudusi kaada atsleega, var mieriigi saakt gatavoties tiesai.


par paareejiem nav veerts pat intereseeties. njems un uzmetiis pie pirmaas iespeejas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
...un nevajag iedomaaties, ka OCTA tak pofik kur, ka tik leetaak. taa tas nau...


tu par regresa prasībām?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vispār - vajag sadalīt topiku un uztaisīt atsevišķu par apdrošināšanām


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu pie BALTAs man OCTA bija jāmaksā 25 Ls šogad pēkšņi prasīja 59 Ls es viņiem uzmetu un aizgāju pie IF tur prasīja 39 Ls!! tā ka nu nez dzīve rādīs  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
parasti diskusijaas par apdroshinaashanu neiesaistos shura pavisam iisi!

Arrow gribas godiigi, kvalitatiivi, droshi, eerti, aatri un cilveeciigi? apdroshiniet savas mashiinas "If Latvia". gan KASKO gan OCTA (un nevajag iedomaaties, ka OCTA tak pofik kur, ka tik leetaak. taa tas nau). Ja Seesam polises, birojs, sekretaare patiik labaak, var njemt arii taas.

Arrow vajag peec iespeejas leetaak, bet, ja nu kas, tad vismaz drusku iespringstot kaut ko dabuut? ERGO vai Balta, bet taa shobriid ir krietni daargaaka. bet reekjinieties ar to, ka, ja apdroshinaataajam radiisies kaut mazaakaas aizdomas, ka ir veikts kaads rupjsh paarkaapums, truukst kaads papiiriitis, nav ievilkts kjeksiitis vai pazudusi kaada atsleega, var mieriigi saakt gatavoties tiesai.


par paareejiem nav veerts pat intereseeties. njems un uzmetiis pie pirmaas iespeejas shura

...te es Tev pilniibaa piekriitu,jo arii man bija interesantas situaacijas gan ar PAREX gan ar BALVA ,kad peec man pienaakoshaas izmaksas bija jaagriezhaas satiksmes birojaa,jo shie man atteicaas izmaksaat,kaut gan skaitijos kaa cietushaa puse down

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atkārtošos. Te vien jau teica, ka katram sava un savādāka sāpe ir izsāpēta ar apdrošinātājiem. Tāpēc vienas receptes nav smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Atkārtošos. Te vien jau teica, ka katram sava un savādāka sāpe ir izsāpēta ar apdrošinātājiem. Tāpēc vienas receptes nav smokin


Ir. elbee jau izklaastiija. Nezkaadeelj es vinjam shai gadiijumaa sliecos ticeet smokin


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Balva izmaksāja OCTA nedēļas laikā pēc tāmes iesniegšanas, lai gan viņiem bija visi iemesli to nedarīt (vainīgais aizbēga, policijas apskatē bojājumu uz vainīgā auto nebija, tiesa - vainu vainīgais atzina, jo bija liecinieki)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Balva izmaksāja OCTA nedēļas laikā pēc tāmes iesniegšanas, lai gan viņiem bija visi iemesli to nedarīt (vainīgais aizbēga, policijas apskatē bojājumu uz vainīgā auto nebija, tiesa - vainu vainīgais atzina, jo bija liecinieki)


vienmēr gadās izņēmumi. un šajā gadijumā vai viņi pēčāk nierubī regresu pret bēdzēju, jo laikam tiek automātiski pieņemts, ka šis ir šmīgā, ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man kā reizi stāv aktīvs kasko gadījums Ergo: nolauzta pakaļēja bļemba, bojāts bagāžnieka krāsojums, bojāta priekšējā redele+bļemba (vandāļu darbs). Skatīsimies cik gludi pasākums izvērsīsies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilks rakstīja:
Man kā reizi stāv aktīvs kasko gadījums Ergo: nolauzta pakaļēja bļemba, bojāts bagāžnieka krāsojums, bojāta priekšējā redele+bļemba (vandāļu darbs). Skatīsimies cik gludi pasākums izvērsīsies.

pashrisks Tev bija?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
Vilks rakstīja:
Man kā reizi stāv aktīvs kasko gadījums Ergo: nolauzta pakaļēja bļemba, bojāts bagāžnieka krāsojums, bojāta priekšējā redele+bļemba (vandāļu darbs). Skatīsimies cik gludi pasākums izvērsīsies.

pashrisks Tev bija?


Bez pašriska.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 27 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database