Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Brera uz tirgu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Ķipa ja ir bērni, tad tikai Grand vojager vai pagarinātais VW Caravelle? Very Happy

Protams, ka ne)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Ķipa ja ir bērni, tad tikai Grand vojager vai pagarinātais VW Caravelle? Very Happy


Tad X5, nav variantu. Un bernam Lego konstruktoru, laba darzina un celojumu uz udensparku vieta bus R20 riepas, ar antifrizu dzesejams generators u.c. jaukas lietas naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Campagnolo rakstīja:
Tāds mums ir tā padomju domāšana, visiem jādzīvo pēc viena etalona un ja kādam ir kas vairāk/labāks, tad jāmāca kā pareizi dzīvot. jauniem vecākiem tieši VAJAG tādus auto, jo kad gan izbaudīsi dzīvi, ja ne tad, kad esi jauns.


Vai pie vainas domasana vai kas, bet man skatoties uz tiem pelekajiem dizelvagoniem un suviem kaut ka zel, ka cilveki tik daudz naudas iztere tik nejedzigi. Es saprotu, ka masinas var pilnigi neintereset, ka racionali kriteriji var but svarigaki par emocionaliem, bet vienalga. Vai tiesam tas ir tik loti vienalga? 9 no 10 dizelvagonu pircejiem nav vajadzigs ne vagons, ne dizelis, pat ne tas otras durvis, varetu mierigi braukt ar benzina Breru, un gut prieku.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atlausos apgalvot, ka musu pilnas ielas ar melniem un pelekiem X5 ir pieradijums musu cilveku tupumam. Vel mulkigak izteret ~80k euro nav iespejams.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
diemžēl + daudz Laurim...

p.s. Pelēkiem auto gan kā tādiem nav ne vainas, ir pat plusi - var ļooti reti mazgāt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Vai pie vainas domasana vai kas, bet man skatoties uz tiem pelekajiem dizelvagoniem un suviem kaut ka zel, ka cilveki tik daudz naudas iztere tik nejedzigi. Es saprotu, ka masinas var pilnigi neintereset, ka racionali kriteriji var but svarigaki par emocionaliem, bet vienalga. Vai tiesam tas ir tik loti vienalga? 9 no 10 dizelvagonu pircejiem nav vajadzigs ne vagons, ne dizelis, pat ne tas otras durvis, varetu mierigi braukt ar benzina Breru, un gut prieku.


...pazīstu pietiekami daudz cilvēku, kuriem auto ir tikai un vienīgi pārvietošanās līdzeklis, un vienīgie kritēriji lai silda dirsu un nelūzt. Cilvēks varētu nopirkt visas ficukā stāvošās lamatas, bet tā vietā nopērk no salona Land Cruiser un viņam po kā tas izskatās, un neinteresē ne tā bezceļu īpašības, ne vispār kas to ražo - brauc un par to pat nedomā. Gūt prieku Tu saki, hmm, viņš iespējams gūst prieku no tā, ka viņam nav jādomā par bedrēm, par servisa apmeklējumiem, un brauciena laikā var domāt par citām lietām. Ja tā padomā, pat īsti nezinu vai brauktu ar 10k Breru, ja varētu no salona bez krīta izdzīt 70k Land Cruiser Rolling Eyes

P.S. un vēl par braukšanas prieku, kur tieši Tu sajūti braukšanas prieku braucot ar smagu, salīdzinoši mazjaudīgu priekšpiedziņas mašīnu? Izskats protams Brerai ir miljons, bet par to prieku es nebūtu tik pārliecināts, bet nu katram savs


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Wed Mar 09, 2016 3:14 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
Vai pie vainas domasana vai kas, bet man skatoties uz tiem pelekajiem dizelvagoniem un suviem kaut ka zel, ka cilveki tik daudz naudas iztere tik nejedzigi. Es saprotu, ka masinas var pilnigi neintereset, ka racionali kriteriji var but svarigaki par emocionaliem, bet vienalga. Vai tiesam tas ir tik loti vienalga? 9 no 10 dizelvagonu pircejiem nav vajadzigs ne vagons, ne dizelis, pat ne tas otras durvis, varetu mierigi braukt ar benzina Breru, un gut prieku.


...pazīstu pietiekami daudz cilvēku, kuriem auto ir tikai un vienīgi pārvietošanās līdzeklis, un vienīgie kritēriji lai silda dirsu un nelūzt. Cilvēks varētu nopirkt visas ficukā stāvošās lamatas, bet tā vietā nopērk no salona Land Cruiser un viņam po kā tas izskatās, un neinteresē ne tā bezceļu īpašības, ne vispār kas to ražo - brauc un par to pat nedomā. Gūt prieku Tu saki, hmm, viņš iespējams gūst prieku no tā, ka viņam nav jādomā par bedrēm, par servisa apmeklējumiem, un brauciena laikā var domāt par citām lietām. Ja tā padomā, pat īsti nezinu vai brauktu ar 10k Breru, ja varētu no salona bez krīta izdzīt 70k Land Cruiser Rolling Eyes

P.S. un vēl par braukšanas prieku, kur tieši Tu sajūti braukšanas prieku braucot ar smagu, salīdzinoši mazjaudīgu priekšpiedziņas mašīnu? Izskats protams Brerai ir miljons, bet par to prieku es nebūtu tik pārliecināts, bet nu katram savs


Sadalu daļēji abus viedokļus bet daļēji....

man drīzāk uzjautrina to vai citu auto īpašību patiesā nepieciešamība. Cik patiešām nelūztošāks ir tas bobiks, cik par to jāmaksā un vai lūztošāks un ne mazāk ērts neizmaksā krietni vien lētāk?

Un cik nu daudz uz ielām ir to SUVu un liellamatu, kuri ir patiešām pirkti PRIVĀTI un nolokot bez kredīta 70k...  :pārsteigums:
Jā, jā - PRIVĀTI SUVi bez kredīta 70 k vērtībā? melns uz balta

Cik no tiem ir nopirkti aiz pseoidovajadzības vadāt 7 cilvēkus, aiz pseidovajadzības pēc lielāka salona, aiz pseidovajadzības pēc jaudīgāka dzinēja, aiz pseidovajadzības iegūt nelūztošāku auto (cik tas beigās patiešām ir nelūztošāk, cik par nelūšanu ir jāsamaksā vairāk ik mēnesi un kāds rēķins ir tad, ja tur beidzot kaut kas tomēr salūzt) utt, utjpr...?

Manuprāt, versija MAN patīk/nepatīk ir vienīgais arguments. Bet... tas strādā tikai tad, ja netiek paskaidroti (pierādīti) kārtējie "pseidoargumenti" un tas patiešām patīk pašam Exclamation , nevis kādam citam vai tā ir vienkārši vispārpieņemti pieņemts patikt... aiwa

Vēljoprojām liela daļa rīkojas kā pagājušā gadsimtā esot izteicies kāds no ekonomistiem - Cilvēki pērk lietas, kuras tiem patiesībā nav vajadzīgas, par naudu, kas tiem nepieder, lai padižotos cilvēkiem, kuriem viņi ir vienaldzīgi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Braucu ar breru jau 1,5 gadu un ķerurieku
Ķeru prieku uz vinu skatoties un ķeru prieku braucot
Butu vieglaka , ar  benzinu un pakalpiedzinu butu vel vairak prieka !
Bet ari tagad, katru dienu braucot likumus gar kanalu un apdzenot visus x5 land cruizerus utt sajutu prieku Smile
Pedeja laika esmu izmeginajis dazus jaunus aperatus macan, bmw 5 seriju jaguar ex  , jauno is 200t un galvena vinu problema - nav prieka SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu laikam piekritu palaidniekam. Iznemot "patik/nepatik" nav vispar par ko runat (vai kadam tiesam gribas rakties dzilak socialajos jautajumos un citu cilveku makos? I dont think so). Pie mums ir daudz SUV, tikai tapec ka tautai "patik" un tauta "var atlauties". nevis tapec, ka tautai "vajag". Pie mums videja klase laikam parak labi dzivo, jo mierigi iesalde 70-100K visados luznos.

Tikai nedaudz divaini lasit tiesi Alfistu (ne Vw-istu, ne kautkadu Toyota-istu) viedoklus par kautkadiem pseidoobjektiviem "argumentiem", neviens no kuriem isti nestrada perkot Alfa Romeo Smile

Un kads blin sakars tam visam ar Breru? Skaists auto diviem cilvekiem, lai braukt ka arba minejis.



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Wed Mar 09, 2016 3:20 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sakars ir tads, ka Brera ir forsa, bet uz ielas ir parak daudz neforsu masinu. Ka Klarksons, kad brauca ar 166 kliedza pretimbraucejiem "you've bought the wrong car" Smile

           




_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Sakars ir tads, ka Brera ir forsa, bet uz ielas ir parak daudz neforsu masinu. Ka Klarksons, kad brauca ar 166 kliedza pretimbraucejiem "you've bought the wrong car" Smile

Ta ir jabut. Savadak Alfa Romeo nepaliktu nekadas vertibas, jo tas nebutu ar ko salidzinat) bet tagad, uz peleciga avensis-mondeo fona, pat peleciga Alfa sarajs izskatas interesanti  super pat nerunajot par kosam un vertigam versijam (kada ir "musu" Brera, kuru Egilam ir janotirgo, neskatoties uz polemiku)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Pie mums ir daudz SUV, tikai tapec ka tautai "patik" un tauta "var atlauties". nevis tapec, ka tautai "vajag". Pie mums videja klase laikam parak labi dzivo, jo mierigi iesalde 70-100K visados luznos.


Domāju, ka ne nu tik daudziem patiešām patīk, ne nu tik daudzi patiešām var atļauties!
Jā, izklausās pēc naudas skaitīšanas svešos makos, bet saskaņā ar statistiku mums nevajadzētu spēt atļauties tik daudz tik dārgu lamatu! shura

Dzīvo kaut kādā caurumā vai "pie mammas", bērnam nav "disnejlendas", toties ir "pačotīga lamata" pāri reālajiem ienākumiem.
Krāns līdz zemei, jo viss ir tik "pačotna"...  :ezelis:

Mums vispār ir tieksme pirkt lietas pāri saviem ienākumiem, saprašanai un reālajām vajadzībām... Tāda kopīga sabiedrības novirze...
Nu ir cilvēki, kuri nopērk sIfonu, lai lietotu kā parastu trubu, nepērk ne aplikācijas, ne lieto netu neko utt...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Domāju, ka ne nu tik daudziem patiešām patīk, ne nu tik daudzi patiešām var atļauties!
Jā, izklausās pēc naudas skaitīšanas svešos makos, bet saskaņā ar statistiku mums nevajadzētu spēt atļauties tik daudz tik dārgu lamatu! shura

Dzīvo kaut kādā caurumā vai "pie mammas", bērnam nav "disnejlendas", toties ir "pačotīga lamata" pāri reālajiem ienākumiem.
Krāns līdz zemei, jo viss ir tik "pačotna"...  :ezelis:

Mums vispār ir tieksme pirkt lietas pāri saviem ienākumiem, saprašanai un reālajām vajadzībām... Tāda kopīga sabiedrības novirze...
Nu ir cilvēki, kuri nopērk sIfonu, lai lietotu kā parastu trubu, nepērk ne aplikācijas, ne lieto netu neko utt...

Gruti spriest, jo ta tomer ir raksanas citu cilveku smadzenes un makos) pats pazistu tikai dazus SUV lietotajus, kuriem nav uz ka sudzeties finansu zina. Un berniem, protams, ari viss ir labi. ir gan lego, gan regularas Maldivu salas, gan ko paest un uzvilkt mugura) ka tur citiem klajas es isti nezinu, un kapec gan tas mani (vai kadu citu) interesetu?

Vai es pats njemtu jaunu X5 par 60-100k? Pagaidam noteikti ne. Bet tad gaisa karajas jautajums ko es vispar butu gatavs pirkt par 60k? Starp masinam vispar neko, laikam, nenjemtu! izteretu 50k kadam citam vajadzibam, atstajot komfortablus 10k uz veciem luzniem. Ka jau ir ierasts

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Braucu ar breru jau 1,5 gadu un ķerurieku
Ķeru prieku uz vinu skatoties un ķeru prieku braucot
Butu vieglaka , ar  benzinu un pakalpiedzinu butu vel vairak prieka !
Bet ari tagad, katru dienu braucot likumus gar kanalu un apdzenot visus x5 land cruizerus utt sajutu prieku Smile
Pedeja laika esmu izmeginajis dazus jaunus aperatus macan, bmw 5 seriju jaguar ex  , jauno is 200t un galvena vinu problema - nav prieka SmileSmileSmile

šim tekstam, saīsinātā un vispārinātā (par visām Alfām) veidā jābūt Alfistu sauklim - kādēļ mēs ar tiem autiņiem braucam!

Kad ir Alfa, tad tu stāvvietā atskaties uz autiņu 3x nevis lai pārbaudītu vai aizslēdzi, bet lai vnk paskatītos uz to autiņu! un ej klāt autiņam ar prieku un lepnumu, ka brauc ar viņu. Bet kad esi pie stūres, tad domā tikai par braukšanu un ķer kaifu, nevis mēģini saksatīt sīkumus, kā kaimiņa autiņš atšķiras no tavējā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database