Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Brera uz tirgu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nus iekš veca divdurvju sedana jau 4-gadus vizinu vienu un pēdējos divus gadus divas meitas, plato durvju dēļ iesēdināt daudz ērtāk kā sedanā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Runa iet par Brera, nevis par divdurvju masinam kopuma. CLa es ari mierigi braukaju ar visu gimeni.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Runa iet par Brera, nevis par divdurvju masinam kopuma. CLa es ari mierigi braukaju ar visu gimeni.

Kāpēc Tu tā noliec Brera? Ir cilvēki, kas neredz problēmu aizmugurē ielikt bērnu.
No sākuma Tu starp citu nosauci pavisam citu iemeslu kāpēc šo auto neizvēlējies. Maz vietas protams izklausās krutāk Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iemesli bija divi, un es izteicu to, kas varetu likties Alfistiem interesants.

Jebkura gadijuma, es nevaru saprast par ko ir cepiens? Mans viedoklis nemaz nebojas tirgu Brerai, itipasi Alfistu vidu. Un pat ja tas butu spejigs kadu atrunat, vai tad man butu jakluse? )))

Skaista Brera loti reta izpildijuma, lieliska stavokli un par labu ciparu. Novelu, lai ta atrod cilveku, kurs ir spejigs to visu novertet! Tikai ir sika niance - cilveku bez mazberniem :DDD vai ar 2+ masinam gimene

P.S. Nebutu etiski pieminet to, ka par so ciparu es dabuju gandriz divreiz lielaku max jaudu, AWD un trisreiz skaistaku skanu. Tapec es par to kluseju, jo cienu Breras pardeveju un Alfa Romeo brendu. Bet ja mes sakam rakties iemeslos, tad varam turpinat Rolling Eyes tikai kam tas ir vajadzigs? un nafig?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
P.S. Nebutu etiski pieminet to, ka par so ciparu es dabuju gandriz divreiz lielaku max jaudu, AWD un trisreiz skaistaku skanu. Tapec es par to kluseju, jo cienu Breras pardeveju un Alfa Romeo brendu. Bet ja mes sakam rakties iemeslos, tad varam turpinat Rolling Eyes tikai kam tas ir vajadzigs? un nafig?


Kas ir sie brinumrati? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Kas ir sie brinumrati? Smile

Too booring. Alfisti nenovertes(

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Kas ir sie brinumrati? Smile

Too booring. Alfisti nenovertes(


Kartiga latviesu celtnieka sapnis shura


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Kas ir sie brinumrati? Smile

Too booring. Alfisti nenovertes(


...stāsti, stāsti no(ie)vērtēsim, cerams, Tu tak nepaņēmi vecu Cayeene? emo


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atļaušos minēt - X5 v8 ?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aha četreiz lielāku patēriņu, ūdensdzeses ģeneratoru un R19 riteņus....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Saja tema cilveks pardod Breru! ))) lai pardod!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Brera uz tirgu 
Atļaušos atgādināt Smile
egils19 rakstīja:
Tas pats auto, ka pagājušajā gadā tika iepirkts meklē jaunu saimnieku. Iemesls tirgošanai ir ļoti vienkārš - braucējs uz kādu laiku pārvācas uz Londonu, tur šis auto nederēs
Man pašam tas auto arī patīk, bet jau tagad ir problēmas kur savu autoparku glabāt

elbee rakstīja:
Brera Ti 1750 Turbo Benzina ar Bilstein NTP piekari kā Alfa Romeo 8C un Pagani Zonda


 


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Salīdzināt CL ar Breru ir tas pats kas salīdzināt ķerru un radiovadāmo auto. Protams, ka ķerrā vairāk vietas.
Mēs kā topošie jaunie vecāki paņēmām Spaideri un tici man, ir cilvēki(zandales, paceltas ščotkas, jūs sapratāt!), kuri ieraugot tādu auto smejas, cik nepraktisks, etc.
Tāds mums ir tā padomju domāšana, visiem jādzīvo pēc viena etalona un ja kādam ir kas vairāk/labāks, tad jāmāca kā pareizi dzīvot. jauniem vecākiem tieši VAJAG tādus auto, jo kad gan izbaudīsi dzīvi, ja ne tad, kad esi jauns.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
neviens Breru ar CL nesalidzina. Parlasi par ko gaja runa, neizraujot neko no konteksta)
Bija izteikts viedoklis: neperciet Breru, ka vienigu auto gimene, ja jums ir mazberni. Izdzivot tiri tehniski var, bet erti nebus. Viss.  Kapec talak tika izlietas visadas personigas sapes ar salidzinajumiem un paskaidrojumiem, man nav ne jausmas Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
neviens Breru ar CL nesalidzina. Parlasi par ko gaja runa, neizraujot neko no konteksta)
Bija izteikts viedoklis: neperciet Breru, ka vienigu auto gimene, ja jums ir mazberni. Izdzivot tiri tehniski var, bet erti nebus. Viss.  Kapec talak tika izlietas visadas personigas sapes ar salidzinajumiem un paskaidrojumiem, man nav ne jausmas Very Happy


kaut kā izauga sīkā, kad bija ne īpaši lielāks auto - Opel Kadett Lāsīte...
Arī tajā mazajā grabažniekā ielikt ratus, arī tur nebija pārāk daudz vietas pakaļbeņķī... un?
Neizauga bērni, kaut kur neaizbraucām, kaut kas nolūza, salūza, bija nerealizējams?

Ķipa ja ir bērni, tad tikai Grand vojager vai pagarinātais VW Caravelle? Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database