Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Brera uz tirgu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir pieejama arī sarkana !


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
ir pieejama arī sarkana !

Tu te cilvekam tirgu neboja :DDD

Skatijos so masinu. Brera esot reti-pedantiska stavokli, var drosi njemt!!! Tikai pabridinasu uzreiz jaunus vecakus: aizmugure bernu kreslu likt "Ņe variant" Sad es loti cereju, ka kaut reizi nedela bernu var lidz vecvecakiem nogadat, bet tomer ne.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
arba rakstīja:
ir pieejama arī sarkana !

Tu te cilvekam tirgu neboja :DDD

Skatijos so masinu. Brera esot reti-pedantiska stavokli, var drosi njemt!!! Tikai pabridinasu uzreiz jaunus vecakus: aizmugure bernu kreslu likt "Ņe variant" Sad es loti cereju, ka kaut reizi nedela bernu var lidz vecvecakiem nogadat, bet tomer ne.


Kāpēc saki nevar? Pats taču pārbaudīji, bērnu krēsls aizmugurē ir ieliekams, Isofix stiprinājumi tur arī ir. Protams tas bērns tur var dzīvot tikai pa krēslu, pastaigas tur netiek nodrošinātas.
Brera pamatā ir domāta braukšanai 2 pieaugušiem cilvēkiem, ja ir vajadzība, tad ar piespiešanos kādu pieaugušo aizmugurē arī var ielikt (ir pārbaudīts), bet gariem gabaliem aizmugure nav ērta. Divus bērnu sēdekļus gan var ielikt bez problēmām

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
arba rakstīja:
ir pieejama arī sarkana !

Tu te cilvekam tirgu neboja :DDD

Skatijos so masinu. Brera esot reti-pedantiska stavokli, var drosi njemt!!! Tikai pabridinasu uzreiz jaunus vecakus: aizmugure bernu kreslu likt "Ņe variant" Sad es loti cereju, ka kaut reizi nedela bernu var lidz vecvecakiem nogadat, bet tomer ne.


nepārspīlē !!!
man mazdēls tur šad tad braukā, ja viņam lieli ziemas zābaki, tad ir grūtāk
arī meita, kas nemaz nav sīka, tur iztur dažas dienas 1/2 gadā
normāls ikdienas auto !!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nesaprotu par ko ir cepiens?brera nav domāta vadāt 3 bērnus uz dārziņu ibio rio!

ja runā par vietu,tad tajā pašā 156tajā aizmugurē ielikt bērnu sēdeklīti arī ir problēma Very Happy un bagāžniekā ratus arī nedabūsi iekšā Very Happy un arī kaut 159 sw aizmugurē tā vieta jau arī ir tāda simboliska,pieaugušajiem tur sēžot ilgāk par 25min, ir jāpaliek par kropli Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es pats meginaju ielikt kreslu, un ieliku. Bet biku padomajot par to, kada poza brauks sieva un pats berns, kad nedaudz izaugs vasara (bus ap 2 gadiem), sapratu ka tomer ne. TEHNISKI TO IZDARIT VAR! Bet reali ne: nebus erti ne likt, ne iznjemt bernu no aizmugures. Masina ir prieks diviem cilvekiem. Par ko ari cepiena nekada nav, jo Brera ir MASINA DIVIEM CILVEKIEM) vienkarsi tadiem optimistiem, kads es biju, labak uzreiz atteikties no pardeveja laika teresanas.

Tads ir mans viedoklis. Ka ari gandriz vai vienigais iemesls, kapec diemzel pagaidam Breras musu gimene nebus. Visadi savadi ir baigi ok. Var njemt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pareizi. Labāk uzreiz Spideru..ja reiz ir 2 vietas, tad 2!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sikais blakus, sieva aizmugure (vai majas) Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Sikais blakus, sieva aizmugure (vai majas) Wink


un kad būs divi bērni, tad abi vecāki aizmugurē? Razz


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad bus japerk "vojadzeri".             Sievai... Smile


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
nesaprotu par ko ir cepiens?brera nav domāta vadāt 3 bērnus uz dārziņu ibio rio!

ja runā par vietu,tad tajā pašā 156tajā aizmugurē ielikt bērnu sēdeklīti arī ir problēma Very Happy un bagāžniekā ratus arī nedabūsi iekšā Very Happy un arī kaut 159 sw aizmugurē tā vieta jau arī ir tāda simboliska,pieaugušajiem tur sēžot ilgāk par 25min, ir jāpaliek par kropli Very Happy

156SW sakrāmēju 4 velo un divas sporta somas, nesaprotu kam tieši tur nepietiek vieta, atpakaļceļā nāca vēl klāt mantas, kā piemēram bosch augstspiediena mazgātāja kaste, tai arī izdevās vietu atrast Smile
Ja grib daudz vietas, tad tiešām uz šādiem auto nav jāskatās, jo tie tam vienkārši nav paredzēti.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es izteicu savu viedokli. Visiem un katram nav to jasaprot un japiekrit)
vienkarsi butu ieteicams njemt vera jauniem vecakiem, ja tadi bus starp Breras klientiem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nus rati ir ļoti dažādi ir pat tādi kurus iekš fiat 500 iekraut var.

Bērnu krēsliņi tieši tāpat.

tā kā viss ir iegādēs secības jautājums.

Gala beigās ir http://multimac.co.uk/home

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirkt jebkādu 2-durvju auto, lai aizmugurē regulāri vizinātu bērnu/s ir  emo 2x gadā, protams, ir ok

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Blenjas. GT bernu vizinu gandriz katru dienu. Aizmuguree!  Nesuudzas. Pasam ari nav nekada diskomforta. Jasaka ka pat mierigaks esmu, jo sikajam aizmugure nav iespejams atvert durvis, ka ari nespelejas ar logu ataisajamam pogam.
Taisnibas labad gan jaatzist, ka sedeklja atzveltnes atgazama mehanisma trositi jamaina 2x biezak ka rocenes trosi. Bet Koijots ir jau roku piesavis un to var izdarit atrak ka noppiipeet cigareti. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database