Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Problēma ar motora dzesēšanu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Problēma ar motora dzesēšanu 
Sveiki. Man ir 2001. gada Alfa Romeo 156 1.8 TS motors. Lieta tāda, ka motors uzkarst diezgan ātri. Tosols bačokā ir ieliets, bet ātri vien pa kautkurieni iztek un tā vien liekas, ka līdz motoram pat nav aizgājis. Neskaitāmas reizes esmu lējis tosolu, itkā aiztek līdz motoram, bet braucot ātri temperatūra uzkāpj...un bačoks jau tukšs...Kas varētu būt par vainu? Kādam ir bijusi tāda ķibele?

Paldies jau iepriekš

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Problēma ar motora dzesēšanu 
fifkiksLV rakstīja:
Sveiki. Man ir 2001. gada Alfa Romeo 156 1.8 TS motors. Lieta tāda, ka motors uzkarst diezgan ātri. Tosols bačokā ir ieliets, bet ātri vien pa kautkurieni iztek un tā vien liekas, ka līdz motoram pat nav aizgājis. Neskaitāmas reizes esmu lējis tosolu, itkā aiztek līdz motoram, bet braucot ātri temperatūra uzkāpj...un bačoks jau tukšs...Kas varētu būt par vainu? Kādam ir bijusi tāda ķibele?

Paldies jau iepriekš

  Tev te neviens neparādīs ar pirkstu, kur tosols tek. Pašam vien būs jāatrod. Kad atradīsi zušanas iemeslu un tosols turēsies līmenī, tad arī varēsi spriest - silst/nesilst/par ātru uzsilst.


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Problēma ar motora dzesēšanu 
fifkiksLV rakstīja:
Sveiki. Man ir 2001. gada Alfa Romeo 156 1.8 TS motors. Lieta tāda, ka motors uzkarst diezgan ātri. Tosols bačokā ir ieliets, bet ātri vien pa kautkurieni iztek un tā vien liekas, ka līdz motoram pat nav aizgājis. Neskaitāmas reizes esmu lējis tosolu, itkā aiztek līdz motoram, bet braucot ātri temperatūra uzkāpj...un bačoks jau tukšs...Kas varētu būt par vainu? Kādam ir bijusi tāda ķibele?

Paldies jau iepriekš


Vai tad sniegā zem purngala nepaliek peļķe?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Plaisa galvā? Izplūdes gāzes jaucas ar tosolu un dzen to laukā. Paskaties vai apturot dzinēju neveidojas tosola peļķe

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad noslāpēju dzinēju, tad paskatos ka tosola bačoks ir tukšs un no motora apakšas tek tosols un jā, ir taka peļķe

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database