Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Rajona špana aizvaino Alfas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Liimeet arii nejeega sanaak. Ja nu gadienaa salona trose tev atsaka? Ko tad pasham jaalauzj valjaa bljamba, lai bagaznieku atveertu. Taa arii var samaitaat bagaznieka kraasojumu un arii rokas ar skruuvgriezi.

Baltrociitis.


Hmm ..
Man tā emblēma nekusta ... un uz atslēgā ir poda bagāžniekam .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man noraava visas embleemas, pagriezienraadiitaja stiklinjus, spoguljus, bagaznieka sledzeni.
NOKERSU......... violent   Mad   fuck

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
man noraava visas embleemas, pagriezienraadiitaja stiklinjus, spoguljus, bagaznieka sledzeni.
NOKERSU......... violent   Mad   fuck



vot ble, maitas jau alfam spoguljus sakushi spert.... shitiem vaig nevis  fuck , bet gan uzreiz  chop

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
man noraava visas embleemas, pagriezienraadiitaja stiklinjus, spoguljus, bagaznieka sledzeni.
NOKERSU......... violent   Mad   fuck


kur tu dziivo?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ziepnikkalnaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
man noraava visas embleemas, pagriezienraadiitaja stiklinjus, spoguljus, bagaznieka sledzeni.
NOKERSU......... violent   Mad   fuck


izklausaas it kaa esi kaadam krietni sariebis.... Shocked   man savulaik arii 164ajai embleemu noraava, bet nu tik traki apstraadaat kaa Tavu.... vinjus chop

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
  man savulaik arii 164ajai embleemu noraava, bet nu tik traki apstraadaat kaa Tavu....

Tagadējai Tavai 33 ar vairs nav orģinālās bļembas. shifty Man viņas uz matīsenes nolasīja ~15min, kamēr pirku kompim jaunu disku.   Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aha... turklaat deficiits- kad mekleeju, tad atradu tikai Aagenskalna servii taadu aplupushu, par kuru 15Ls prasija! jauna 25Ls... zaglji... visi...  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://search.ebay.de/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&from=R10&satitle=alfa+romeo+emblem&sacat=-1%26catref%3DC6&sargn=-1%26saslc%3D3&sadis=200&fpos=42275&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&sabdlo=&sabdhi=&saprclo=&saprchi=&fsop=1%26fsoo%3D1&coaction=compare&copagenum=1&coentrypage=search

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
aha... turklaat deficiits- kad mekleeju, tad atradu tikai Aagenskalna servii taadu aplupushu, par kuru 15Ls prasija! jauna 25Ls... zaglji... visi...  Evil or Very Mad

es gan redzeeju pa 10 ls bet iemiiciitu vairaak arii neesmu nekur redzeejis  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaa,starpcitu.Es te viendien mekleejot nelaimiigaas spuldziites panelja apgaismojumam uzduuros uz AR156.laikam 2000gada,1.9 diesel pa 1000ls ar diezgan pamatiigi (manu praat) sablieztu kreiso aizmugureejo stuuri.Calis gan teica ka pa detaljaam netirgo,bet moz var pierunaat kaads tomer vinja domas mainiit un iztirgot to alfu pa detaljaam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
Jancix rakstīja:
aha... turklaat deficiits- kad mekleeju, tad atradu tikai Aagenskalna servii taadu aplupushu, par kuru 15Ls prasija! jauna 25Ls... zaglji... visi...  Evil or Very Mad

es gan redzeeju pa 10 ls bet iemiiciitu vairaak arii neesmu nekur redzeejis  Sad


http://shop.alfisti.net pa 22 eur + shippings. jaanjem veel kaut kas komplektaa, lai atmaksaatos Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Jaa,starpcitu.Es te viendien mekleejot nelaimiigaas spuldziites panelja apgaismojumam uzduuros uz AR156.laikam 2000gada,1.9 diesel pa 1000ls ar diezgan pamatiigi (manu praat) sablieztu kreiso aizmugureejo stuuri.Calis gan teica ka pa detaljaam netirgo,bet moz var pierunaat kaads tomer vinja domas mainiit un iztirgot to alfu pa detaljaam.

Jaa,aizmirsu tik pateikt ka tas srots atrodas Muukusalas ielaa&* ja nemaldos.Varaans saucaas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nja vot man nepaspeja izkimeret no diskiem bljambu Smile bet bljambu gan sabojaja tagad samicita Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vot padlas.kas notiek???Alfu visaadi niecinji ir tagad shpanai tip takaa kruti aksesuaari vai kaa taa?!Jeb vienkaarsi kaads ir iepircis apdriskaatu Alfu un tagad braukaa apkaart un no citiem aplasa to,ko pasam vajag.Bljin,sitaadiem murmuljiem pirkstus vajadzeetu apcirst chop  chop

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database