Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Turbīna
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
riexc rakstīja:
versatile rakstīja:
riexc rakstīja:
No Ficinas (AlfaClub serviss) uz Deglava/Astras stūri var ar 52 autobusu atbraukt..diezgan ērti Wink

uhu. Un plus vēl sajūta gandrīz kā zvērudārzā, uz visu to kolorītu skatoties Smile (man tālāk, līdz Ģertrūdes ielai uz darbu no ficīnas jābrauc).


Nedomaju, ka 52 kkā atšķiras no cita sab.transp. Brauc diezgan bieži, pietura pie apļa, tālu nav jāiet...

Atšķiras, atšķiras, jo, piemēram tur pat blakām uz Juglu iet, šķiet, ka tieši neviens sabtrans. Bet tas Rīgai tipiski- lai tiktu uz blakus rajonu jābrauc caur centru.

Tiešām neiet. Tad tikai ar 51 caur purvciemu var.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tiltinjaa rakstīja:
Laikam tā arī būs jādara, jo biju favorītā, bija pieslēguši pie kompja un pateica, ka turbīna nestrādā - samaksāju 44 eur un teica, ka būs jāved vēlreiz pārbaudīt uz padziļinātāku pārbaudi, lai uzzinātu, kas tieši tai turbīnai kaišs. Laikam vedīšu tomēr pie jums. Tomēr negribas ticēt, ka favorīts spēs palīdzēt..ar detaļām arī diezinvai..Plus nemaz nepateica, kas man gaismām kaiš, jo baigi blāvi spīd.


Hah, sis ir labs! Tapec ir no sakuma jazvana un viss jauzzin ( nav jakautrejas prasit cik tas un tas maksas ) - man so visu pastastija pa telefonu, ka sakotneja apskate ir 44 eur un ja nepieciesama padzilinata apskate, tad vel klat bus jamaksa. Domaju ka 90% gadijumu butu japiemaksa vel. Manuprat marazms Smile

PS They are dead to me.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database