Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Turbīna
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Turbīna 
Sveiciens! Nopirku Alfa 156 1.9 JTD 2004 gada.
Pieredzes nav, pirmā mašīna.
Tātad - jūtu, ka jaudas nav, lēni, kamēr tieku līdz 70km/h, pēc tam, kad ieskrējies, diži vairāk par 120 nevar.
Saprotu, ka drošvien turbīna nedarbojas Sad Mašīna mocās. Vai drīkstu ar viņu braukt, kamēr remonts nav uztaisīts un cik varētu izmaksāt turbīnas remonts? Metās alert - Check engine, go to dealer.

Paldies jau iepriekš,

Santa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neses bija lidzīgs jautajums vienam cilvekam. Cik atceros tad braukt drīkstēja, bet ne tālu un ne agresīvi. Piedevām nevar jau zināt vai vel kas nav beigts. Ieteikums ātrāk griezties servissā un noskaidrot kas par lietu.
Par cenām gan neko nemācēšu teikt.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par padomu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man šādi simptomi lēti izārstējās - viena trubiņa bija pušu, palīdzēja tās sametināšana.
a tā - tur VAR būt varianti, līdz ar to tiešām labāk ir nevilkt garumā un vērsties tais vietās, kur kaut ko saprot no šīm mašīnām...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sajūta tiešām, it kā brauktu bez turbīnas. Jācer, ka Autofavorītā saprot šīs mašīnas. Teicās, ka mehāniķim pašam Alfa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tiltinjaa rakstīja:
Sajūta tiešām, it kā brauktu bez turbīnas. Jācer, ka Autofavorītā saprot šīs mašīnas. Teicās, ka mehāniķim pašam Alfa.

i tomēr (vēlreiz) gribās ieteikt tos pašus alfistiem draudzīgos servisus... naac
bet, ja nu kas, tad pēc autofavorīta var uzrakstīt atsauksmi šeit Servisu sadaļā Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smile Nu, man darbam blakām tas favorīts, bet noteikti uzrakstīšu atsauksmi, kā arī ticu, ka vajadzētu doties uz Alfu pārzinošiem servisiem Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es jau būtu ieteicis sākumā piebraukt,piemēram pie mums,jo iespējams tā nav turbīnas vaina,bet negodīgs serviss var paņemt naudiņu par it ka turbīnas remontu! un par favorītu,vismaz no tiem klientiem,kas tur brauca ar alfu,neko labu neesmu dzirdējis!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tiltinjaa rakstīja:
Smile Nu, man darbam blakām tas favorīts, bet noteikti uzrakstīšu atsauksmi, kā arī ticu, ka vajadzētu doties uz Alfu pārzinošiem servisiem Smile


No Ficinas (AlfaClub serviss) uz Deglava/Astras stūri var ar 52 autobusu atbraukt..diezgan ērti Wink


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam tā arī būs jādara, jo biju favorītā, bija pieslēguši pie kompja un pateica, ka turbīna nestrādā - samaksāju 44 eur un teica, ka būs jāved vēlreiz pārbaudīt uz padziļinātāku pārbaudi, lai uzzinātu, kas tieši tai turbīnai kaišs. Laikam vedīšu tomēr pie jums. Tomēr negribas ticēt, ka favorīts spēs palīdzēt..ar detaļām arī diezinvai..Plus nemaz nepateica, kas man gaismām kaiš, jo baigi blāvi spīd.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
No Ficinas (AlfaClub serviss) uz Deglava/Astras stūri var ar 52 autobusu atbraukt..diezgan ērti Wink

uhu. Un plus vēl sajūta gandrīz kā zvērudārzā, uz visu to kolorītu skatoties Smile (man tālāk, līdz Ģertrūdes ielai uz darbu no ficīnas jābrauc).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tiltinjaa rakstīja:
Laikam tā arī būs jādara, jo biju favorītā, bija pieslēguši pie kompja un pateica, ka turbīna nestrādā - samaksāju 44 eur un teica, ka būs jāved vēlreiz pārbaudīt uz padziļinātāku pārbaudi, lai uzzinātu, kas tieši tai turbīnai kaišs. Laikam vedīšu tomēr pie jums. Tomēr negribas ticēt, ka favorīts spēs palīdzēt..ar detaļām arī diezinvai..Plus nemaz nepateica, kas man gaismām kaiš, jo baigi blāvi spīd.


zvani! 29763222 sarunasim laiku!!!  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
riexc rakstīja:
No Ficinas (AlfaClub serviss) uz Deglava/Astras stūri var ar 52 autobusu atbraukt..diezgan ērti Wink

uhu. Un plus vēl sajūta gandrīz kā zvērudārzā, uz visu to kolorītu skatoties Smile (man tālāk, līdz Ģertrūdes ielai uz darbu no ficīnas jābrauc).


Nedomaju, ka 52 kkā atšķiras no cita sab.transp. Brauc diezgan bieži, pietura pie apļa, tālu nav jāiet...


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Drusku jau atšķiras Smile Tāpat kā 15. trolejbuss atšķiras, teiksim, no 14. Tāpat arī autobusi/trolejbusi, kas iet cauri/gar Avotenes rajonam, ir ar kolorītu pilnāki.
Bet pietur pie ficīnas labi, man patīk. Darbam arī pietura tuvu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
versatile rakstīja:
riexc rakstīja:
No Ficinas (AlfaClub serviss) uz Deglava/Astras stūri var ar 52 autobusu atbraukt..diezgan ērti Wink

uhu. Un plus vēl sajūta gandrīz kā zvērudārzā, uz visu to kolorītu skatoties Smile (man tālāk, līdz Ģertrūdes ielai uz darbu no ficīnas jābrauc).


Nedomaju, ka 52 kkā atšķiras no cita sab.transp. Brauc diezgan bieži, pietura pie apļa, tālu nav jāiet...

Atšķiras, atšķiras, jo, piemēram tur pat blakām uz Juglu iet, šķiet, ka tieši neviens sabtrans. Bet tas Rīgai tipiski- lai tiktu uz blakus rajonu jābrauc caur centru.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database