Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Vēlos iegādāties 159 modeļa audio autskaņotāju, vai ar navi.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vēlos iegādāties 159 modeļa audio autskaņotāju, vai ar navi. 
Sveicināti! Vēlos iegādāties Alfas 159 oriģinālo audio atskaņotāju. Var ar navigāciju, var bez. Un, ja komplektācijā nebija bloka ar navigāciju, vai to var uzstadīt un tas stradās? (stūre ir bez pogām)

Vienkārši iegādājos mašīnu ar kaut kādu atskaņotāju, kurš baigi nepatīk, gribu oriģinālo Smile

Paldies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vēlos iegādāties 159 modeļa audio autskaņotāju, vai ar n 
raimondino007 rakstīja:
Sveicināti! Vēlos iegādāties Alfas 159 oriģinālo audio atskaņotāju. Var ar navigāciju, var bez. Un, ja komplektācijā nebija bloka ar navigāciju, vai to var uzstadīt un tas stradās? (stūre ir bez pogām)

Vienkārši iegādājos mašīnu ar kaut kādu atskaņotāju, kurš baigi nepatīk, gribu oriģinālo Smile

Paldies.


Ja tur neka nav, tad labak ielikt 2xDIN liela ekrana galvu. Ideali ir ar Apple Car Play, vai Sony ar TomTom, bey pogam, touchscreen ekrans iyskatas labi. Tad ari var pielikt atpakalskata kameru.

Ka izskatas vari redzet mana profila, garaza, 2008 Brera. Anglu auto, bet tas jau butibu nemaina
http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_mod&image_id=2190

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:

Ja tur neka nav, tad labak ielikt 2xDIN liela ekrana galvu. Ideali ir ar Apple Car Play, vai Sony ar TomTom, bey pogam, touchscreen ekrans iyskatas labi. Tad ari var pielikt atpakalskata kameru.

Ka izskatas vari redzet mana profila, garaza, 2008 Brera. Anglu auto, bet tas jau butibu nemaina
http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_mod&image_id=2190


Paldies, laba ideja. Tikai nezinu, man nezkāpēc oriģinālais patīk.. Bet vispār nav slikti kad tehnoloģijas arī iekšā ir mūsdienīgas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=4427
Citāts:
Ребята по поводу дисплея штатного.
Напишу сразу,если у кого-то стоит магнитола а не монитор.
То что-бы поставить дисплей.
Вам понадобиться для этого.
Передняя аллюминевая консоль,так как дисплей по размерам больше чем магнитола и он просто не влезет.
Нужны будут датчик ГПС что бы навигация начала работать(и то не думаю что будет корректно,так как карт восточной европы нет)
Надо будет микрофон,что бы телефон работал.
Пишу,так как не хочу что-бы кто-то не осознанно выкинул деньги как это сделал я.
Вначале купил а потом начал разбираться.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vēlos iegādāties 159 modeļa audio autskaņotāju, vai ar n 
raimondino007 rakstīja:
Sveicināti! Vēlos iegādāties Alfas 159 oriģinālo audio atskaņotāju. Var ar navigāciju, var bez. Un, ja komplektācijā nebija bloka ar navigāciju, vai to var uzstadīt un tas stradās? (stūre ir bez pogām)

Vienkārši iegādājos mašīnu ar kaut kādu atskaņotāju, kurš baigi nepatīk, gribu oriģinālo Smile

Paldies.

Es kā reiz gribu savējo pārdot. Man bez ekrāna. Bet tas notiks tik pēc kāda mēneša vai tā. Ja ir interese varam sarunāt.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database