Atbildēt pie šī temata 36 lapa no 36 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
FIAT
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Smuka reklāma...
kas vācu valodu saprot.
[youtube]http://youtu.be/mSi1flpT3uk[/youtube]

Nemāku ielikt tā lai darbojas... Embarassed

EDIT (j.k.):
          



ar šo smuki nolikti konkurenti  super  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Fiatam Eiropa ir divi jauni modeli, vienlaicigi izstaditi Zeneva, es skatos bidles un nesaprotu, kokova x ir jauztaisa divas praktiski vienadas masinas hmm

Nuovo Panda


Vēl man liekas, ka ir aizgājusi kaut kāda tendence ar paralēliem ("interesantajām") dizaina līnijām. Piemēram, Citroen tagad paralēli parastajiem modeļiem vēl ir DS līnija. Mercedes E class paralēli sāka taisīt CLS, BMW X5 paralēli sāka taisīt X6, VW Passat sāka taisīt paralēli Passat CC. Es domāju, ka šī tendence ies plašumā, jo tas ļau jau esošajai auto platformai piesaistīt jaunu klientu segmentu un tādā veidā samazināt platformas fiksētās izmaksas uz vienu auto. Pirmais zīmīgais un veiksmīgais piemērs bija Chrysler PT Cruiser, kuru taisīja uz NEON Platformas. NEON Chrysler saražoja abnormālos ciparos. Man liekas, ka bija kādi 2.5mlj vienību. PT Cruiser vēl pielika klāt 1.5 milj. vienību, kas noteikti atstāja iespaidu uz platformas bāzes izmaksām. Ar FIAT 500L, ja viss ir izdarīts pareizi, būs tā pat - Pandai tas netraucēs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
panda būs lētāka kā 500L - pandu pirks tie paši, kas pirka iepriekš, bet 500L konkurēs ar to garo mini, "lauķis" (countryman) laikam saucās.

500L kautkā ne pārāk, bet panda imho smuka  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
'FIAT Viaggio'

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa pārvēršās par ķīniešu fiatu, labi, ka ne otrādi  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shitaa jaaciinas par savaam tiesiibaam Smile Pastaasti Latgalei! (tm)

PALERMO, Italy, May 14 (Reuters) - About 300 former Fiat FIA.MI and auto sector workers protesting against unemployment and hardship in Sicily occupied local branches of banks Unicredit CRDI.MI and Intesa San Paolo ISP.MI on Monday, unions said.
The protesters called for "immediate solutions" to relaunch Fiat's Termini Imerese plant in Sicily, which the car maker shuttered in Nov. 2011 due to long-running logistical problems caused by its location in a corner of Italy.
About 2,200 workers at the plant were affected. As of Jan. 1, 1,417 workers were on a temporary layoff plan.
Unions Fiom, Fim and Uil said the protest in the banks was peaceful, and aimed to raise awareness of the need to help the unemployed find work.
The protest follows other rallies in Termini Imerese last week when about 200 car sector workers occupied a tax collection office, the latest in a series of protests targeting the tax agency.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par šo jau Marccione kaut kad teica: ja palaidīs muti (un rūpnīcu slēdza tieši nemitīgo arodbiedrību "akciju" dēļ), vispār aizvāksimies no Itālijas  spank Bet varbūt, ka es jaucu rūpnīcas...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  



_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...mazcenas FIATs, nē nu tam čalim toč ir sava matraču rūpnīca ko pīpēt. Varbūt es nepareizi saprotu, bet FIATs jau tā ir viens no lētākajiem katrā sevis pārstāvētajā segmentā, tad nah vēl kkas tāds vajadzīgs, tipa es tā jau nepērku lēto RIMI kefīru, bet man to piedāvā vēl lētāk, bet vēl, švakākā izpildījumā... hmm

http://www.tvnet.lv/auto/jaunumi/452938-fiat_plano_ieviest_mazcenas_zimolu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Renault jau arī nav nekāds premium zīmols, bet re kā dacia aizgāja!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Renault jau arī nav nekāds premium zīmols, bet re kā dacia aizgāja!


...protams, ka aizgāja, jo pats RENAULT jau arī iet/gāja tīri labi... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kam te Ritmo gribejas? Kabris ir riktigs ekskluzivs http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/fiat/ritmo/exhbl.html yo


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Kam te Ritmo gribejas? Kabris ir riktigs ekskluzivs http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/fiat/ritmo/exhbl.html yo
es biju tas vainigais kas pie interesantiem exemplariem sito ielika Embarassed  katra zina es no tada neatteiktos Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
elbee rakstīja:
Kam te Ritmo gribejas? Kabris ir riktigs ekskluzivs http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/fiat/ritmo/exhbl.html yo
es biju tas vainigais kas pie interesantiem exemplariem sito ielika Embarassed  katra zina es no tada neatteiktos Rolling Eyes


Bilde ir facelift modelis, kas nav tik kruts ka originalais, bet butu interesanti apskatit dzive, kas tas isti tads ir Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
koijotins rakstīja:
elbee rakstīja:
Kam te Ritmo gribejas? Kabris ir riktigs ekskluzivs http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/fiat/ritmo/exhbl.html yo
es biju tas vainigais kas pie interesantiem exemplariem sito ielika Embarassed  katra zina es no tada neatteiktos Rolling Eyes


Bilde ir facelift modelis, kas nav tik kruts ka originalais, bet butu interesanti apskatit dzive, kas tas isti tads ir Wink
piedava aizbraukt apskatit? ka nebeidzas ka ar 90to naac


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 36 lapa no 36 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database