Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
147 Dzineeji..
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 147 Dzineeji.. 
Labdien gribeeju iegaadaaties 147 alfu 2001 gada.
Gribeeju pajautaat par dzineejiem, kursh labaaks, kurks sliktaaks, kaadas kuram priekshrociibas?
Varbuut kaads var pastaastiit vai arii iemest kaadu linku ar aparakstu (pateerinsh jauda utt.)
Paldies jau ieprieksh  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ekonomiski pamatotākais - 1.9 JTD

Spicākais - 3.2 GTA

1.6 1.8 2.0 16v T.Spark bendzīnnieki - uzturēšanas izmaksas vienādas, atšķiras tikai jauda/patēriņš, kas visiem šiem dzinējiem pilsētā ir virs 10, ārpus zem.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Ekonomiski pamatotākais - 1.9 JTD

Spicākais - 3.2 GTA

1.6 1.8 2.0 16v T.Spark bendzīnnieki - uzturēšanas izmaksas vienādas, atšķiras tikai jauda/patēriņš, kas visiem šiem dzinējiem pilsētā ir virs 10, ārpus zem.


gribi teikt, ka 1.6 dzineejs arii pateeree pilseetaa virs 10l?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man 147 2.0 TS nu ja brauc izmantojot visas Alfas priekšrocības un kaifus tad man vidējais mazāk par 12-13 nesanāk  Embarassed  Razz  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

vēl varu pateikt, ka ēd eļļu apm 1litrs uz 2-3000 km Twisted Evil  bet tas jau atkarīgs no braukšanas, ja nebrauc vairāk par 2,5 000 apgriezieniem tad jau 1 litra var pietikt uz 5-6000 km  Embarassed  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
man 147 2.0 TS nu ja brauc izmantojot visas Alfas priekšrocības un kaifus tad man vidējais mazāk par 12-13 nesanāk  Embarassed  Razz  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

vēl varu pateikt, ka ēd eļļu apm 1litrs uz 2-3000 km Twisted Evil  bet tas jau atkarīgs no braukšanas, ja nebrauc vairāk par 2,5 000 apgriezieniem tad jau 1 litra var pietikt uz 5-6000 km  Embarassed  Rolling Eyes


imho tad tur kautkas nav labi, jo man 156 2,0 ar 155Kkm nobraukumu eļu neēd un tā arī tam vajadzētu būt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
147 ir viens dzineejs, no kaa buutu jaaizvairaas- 1.6 Eco visi paareejie ir ok. ar 1.6TS un 1.9JTD domaaju, ka var pilseetaa zem 10l izbraukt, ja brauc mieriigi un akuraati.

TS dzineejiem ir pieljaujams elljas pateerinjsh liidz 1l uz 1000km, satraukumam nav pamata. bet ir eksemplaari, kas need nemaz vai gandriiz nemaz. galvenais ir vismaz reizi meenesii vai ik pa kaadiem 500km apskatiit taustu, vai nav izbraucies tukshs un laiciigi pieliet, jo braukshana bez elljas var beigties ljoti daargi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet ar 1.6 TS  jau nav vairs tās Alfas assuma Twisted Evil  Twisted Evil  tas manuprāt 'tādai mierīgai braukšanai  Cool  man jau sen ar 2.0 TS par maz, bet naudiņas naf uz GTA  Embarassed  Crying or Very sad  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
bet ar 1.6 TS  jau nav vairs tās Alfas assuma Twisted Evil  Twisted Evil  tas manuprāt 'tādai mierīgai braukšanai  Cool  man jau sen ar 2.0 TS par maz, bet naudiņas naf uz GTA  Embarassed  Crying or Very sad  Crying or Very sad



man te viens vaacietis melnu 03. gada 60k km 147 GTA pa 13.7k eur piedaavaa. jaabrauc tik uz Hanoveri pakalj, varu iedot telefonu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies, bet es vasarā divas mašīnas nopirku Alfu 147 ar 60k km un Fiatu Ulysse ar 23k km tā ka man tagad nav pakabatai pat golfs  Embarassed
un jārēķinās ar to, ka GTA gluži nav domāta katru dienu braukāt uz darbu  Razz  Razz  pa daudz rij  Razz  un remonts dārgāks  Razz tā ka ārtāk par nākošo gada rudeni nu nekādi  Embarassed  Crying or Very sad  bet cena tiešām ļooti laba

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man te viens vaacietis melnu 03. gada 60k km 147 GTA pa 13.7k eur piedaavaa. jaabrauc tik uz Hanoveri pakalj, varu iedot telefonu Wink[/quote]

Ko vēl tev vācieši piedāvāQuestion

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database