Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
SUV vs visi parejie
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
sarkanas kupejas ir tieši onku ap 60 pareizie braucamie Smile


un sarkanās kupejas gan vecas, gan pasvaigas  super

kupejas kā vienīgais auto der jaunībā un vecumdienās, kad bērni lieli un paši stūrē auto, pa vidu vajadzīgi ietilpīgāki auto naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
arba rakstīja:
sarkanas kupejas ir tieši onku ap 60 pareizie braucamie Smile


un sarkanās kupejas gan vecas, gan pasvaigas  super

kupejas kā vienīgais auto der jaunībā un vecumdienās, kad bērni lieli un paši stūrē auto, pa vidu vajadzīgi ietilpīgāki auto naac


MartinsT - par 166 vagona versijā esi sācis sapņot?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
MartinsT - par 166 vagona versijā esi sācis sapņot?


 aiwa



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
kupejas kā vienīgais auto der jaunībā un vecumdienās, kad bērni lieli un paši stūrē auto, pa vidu vajadzīgi ietilpīgāki auto naac


Vienigais auto un berni vispar isti neder, ja vismaz viens no vecakiem ari strada. Un vinam vajag auto lai noklutu darba, veiktu darba pienakumus. Tad otram, kurs darbojas ar berniem, vajag otru auto. Un tada gadijuma lot labi darbojas forma, viens gimenes auto, kaut kads SUV tipa XC90, ar ko darbdienas brauc sieva ar berniem un brivdienas visa gimene + kosi sarkans divvietigs roadsters tetim, ko ikdiena vizinaties darisanas aiwa


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
kosi sarkans divvietigs roadsters tetim, ko ikdiena vizinaties darisanas aiwa

Vai labāk indīgi zila kupeja, tipa Brera Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
MartinsT rakstīja:
kupejas kā vienīgais auto der jaunībā un vecumdienās, kad bērni lieli un paši stūrē auto, pa vidu vajadzīgi ietilpīgāki auto naac


Vienigais auto un berni vispar isti neder, ja vismaz viens no vecakiem ari strada. Un vinam vajag auto lai noklutu darba, veiktu darba pienakumus. Tad otram, kurs darbojas ar berniem, vajag otru auto. Un tada gadijuma lot labi darbojas forma, viens gimenes auto, kaut kads SUV tipa XC90, ar ko darbdienas brauc sieva ar berniem un brivdienas visa gimene + kosi sarkans divvietigs roadsters tetim, ko ikdiena vizinaties darisanas aiwa


Ir citi risinajumi Smile Dzivot ta, la bernudarzs butu 200 m attaluma un sievas darbs ari apm 200-300 m attaluma. Tad var braukt ar sarkanu kupeju visu dzivi Smile


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
"Labāk" -abi strādā bērnudārzā (ideāli-diennakts) un nevajag ne māju, ne bērnus, ne auto Very Happy 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aiso rakstīja:
"Labāk" -abi strādā bērnudārzā (ideāli-diennakts) un nevajag ne māju, ne bērnus, ne auto Very Happy 45


nu tas ir vispar ideali Smile))


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Vienigais auto un berni vispar isti neder, ja vismaz viens no vecakiem ari strada. Un vinam vajag auto lai noklutu darba, veiktu darba pienakumus. Tad otram, kurs darbojas ar berniem, vajag otru auto. Un tada gadijuma lot labi darbojas forma, viens gimenes auto, kaut kads SUV tipa XC90, ar ko darbdienas brauc sieva ar berniem un brivdienas visa gimene + kosi sarkans divvietigs roadsters tetim, ko ikdiena vizinaties darisanas aiwa


Sis calis gramatu ir lasijis, zina ko stasta!
 super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es gan īsti nezinu, kapēc jāvizina bērni ar SUV? jūs visu laiku ratus pārvadājat? Ja rocība ļautu, abus auto pret 2 brerām nomainītu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man kopš GT nopirkšanas puika paziņoja, ka viņš brauks ar melno mašīnu, un sēdēs aizmugurē savā bērnu krēslā. tagad katru rītu&vakaru braucam trijatā uz dārziņu un pa darbiem ar GT. Puiku iestūķēt krēsliņā caur priekšējām durvīm ir maigi izsakoties neērti, bet nu ko padarīsi Smile  

Tā ka nav tik traki ar tām kupejām Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
es gan īsti nezinu, kapēc jāvizina bērni ar SUV? jūs visu laiku ratus pārvadājat? Ja rocība ļautu, abus auto pret 2 brerām nomainītu Smile


Es īsti nezinu, kādēļ vispār ir vajadzīga SUV kā kategorija. hmm Un šitās te sievas ar SUViem, pie veikaliem, pilsētas centrā, pie bērnudārziem, utt. es redzu katru dienu un man viņas bieži vien ir vienkārši žēl 056


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es īsti nezinu, kādēļ vispār ir vajadzīga SUV kā kategorija. hmm Un šitās te sievas ar SUViem, pie veikaliem, pilsētas centrā, pie bērnudārziem, utt. es redzu katru dienu un man viņas bieži vien ir vienkārši žēl 056


...tas laikam būs atkarīgs no sievas, un arī no SUVa, manējā, piemēram, vairs neko citu redzēt negrib, un ir stāvā sajūsmā, par to, ka sēž augstāk par vieglajiem, robi nav jāslēdz, uz bedrēm nav jāskatās, iesēsties kupenā vai droņīt ar vienu buksējošu riteni pie luksofora arī nevajag, u.t.t., mīnuss esot tikai degvielas patēriņš, kas tāpat ir mīnus tikai salīdzinot ar Alfa 1,9 dīzeli... Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu pabraucis ar visadiem auto un mans viedoklis par SUV plusiem ir sads:
1 - palielinats klirenss (ja, man tas ir vajadzigs)
2 - AWD (guess what? man patik pilnpiedzina itipasi, ja auto gimene ir vienigais)
3 - bagaznieks (vadaju ratus loti biezi + somu ar berna pricendaliem + dazreiz ari bernu kreslinu. tas viss slepjas zem storkas, kas man loti patik, jo arejo estetiku neboja)
4 - pozicija. pagatne mans darbs bija saistits ar taliem un diez gan ilgiem braucieniem pie stures (700+ km diena), protams jebkados apstaklos un biezi ari velos vakaros un pat nakti, ko es veicu ar visada veida masinam. Un, atkal - guess what -  SUV bija topa (2. vieta, aiz S-klases masinam un pirms E-klasi) jo augsti sedet IR izdevigi gan pilseta, gan trase. Tagad es reti braucu talus gabalus, bet ka saka "osadok ostalsja"

Minusi:
1 - SUV ir liels... bet gimenei vajag lielu masinu. Nav tik lielu ka minivan, bet noteikti lielaku par C klasi. Ta ka es neteiktu ka tas ir minuss, ta ir viena no prasibam.
2 - Nav tik stabils pagriezienos/lielajos atrumos, utt... ja mes neaizkarsim sudigu autorazotaju SUVus (Kia-huija), tad sis punkts ir no sadalas "knigu ne cital"
3 - Dazi cilveki uzskata, ka XXXX - siet var uzrakstit dajebko, vienmer un visur atradisies tadi, kam tava dzives uztvere neliksies pareiza. Pajat pilnigi

Gandriz gadu atpakalj piedzimtajs berns ir tikai pastiprinajis manus uzskatus, itipasi njemot vera to, ka es biju paspejis pabraukt gan ar Chrysler Vojager, gan ar Volvo V70 (visi - AWD). Ta ka SUV klase, ka klase, ir vajadziga, un ne tikai ponta del (auto vispar ir diez gan smiekligs "ponts", bet nu ok katram savs). Tikai ir vienu piebildi: es nerunaju par Kakashkajiem un Spooortezhiem, visbiezhak tajos nav ne AWD, ne normalas ergonomikas (Kia pedali stav gandriz vertikali... psc cik neerti)

Jus pajautasiet, kapec tad tas pats Volvo XC70 neder? Ja ir kategoriska "anti-SUV" nostaja, tad ari der, ja. Un Octavia Scout der. Tikai maksa tikpat ka SUV un punktam numur 4 neatbilst  Wink


P.S. SUV ka pirma (vai vieniga) masina gimene ar berniem ir lieliska izvele, ja vari atlauties pirkt normalas riepas. Par to es aizmirsu pieminet, ka smags dzipins "tere" gumiju un biezi ir aprikots ar 18+ collu diskiem, kuri, protams, nepadara riepas letakas)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrītu par AWD - tā ir ļoti laba fīča. Arī automātiskā kārba mūsdienās ir jau kļuvusi par normu. Bet... +10cm klīrensa, apmaiņā pret neglītu, lēnu, ļodzīgu SUVu? Atļaušos apšaubīt. Nekad un nekur neesmu saskāries ar apstākļiem, kuru dēļ nav iespējams pabraukt ar vieglo AWD automašīnu. Un mūsdienās automāts+4wd ir pieejams milzīgi plašam vieglo automašīnu klāstam. Protams, ja ir nepārvarama vēlme līst mežā, sūdos, dubļos, piesnigušās pļavās, tad ok. Tomēr tad es to saucu par bezceļu braukšanu un, vairumā gadījumu, tam nav nekāda sakara ar ikdienu un sievas (vai tavu) braucienu uz bērnudārzu un veikalu.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database