Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
2.4L JTDm, 200Hp, 400Nm
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 2.4L JTDm, 200Hp, 400Nm 
Nu ko... Verdikts skaidrs. Runājot par jaunajiem AlfaRomeo dzinējiem, šo te brīnumu iespaidu ziņā lieku 1. vietā. Jā jā. Pirms 3.2 V6 Smile Un es mēģinu pat būt objektīvs un domāt, ka V6 ir īstais Alfas dzinējs. Un ņemt vērā to, ka tas 3.2 V6 nebūt nav slikts. Un arī 1.9JTDm ir ļoti labs. Bet... 3.2 V6 nedod to vilciena lokomotīves cienīgo vilkmi jau pie ~1800rpm. Ar V6 nekad neizdosies "sasniegt" vidējo patēriņu 9.1L/100km pilsētā, pamatīgi mīdot gāzes pedāli. 1.9JTDm beidz pa īstam spiest sēdeklī pie apmēram 80-90kmh. Lai arī 150Zs (un lielākos ātrumos Zs svarīguma ziņā ieņem augstāku vietu kā Nm), tomēr tā mašīna ir smaga... Jā, 1.9JTD ir ekonomiskāks, jā 3.2 V6 skaņa uzdzen patīkamas tirpas pār muguru. Bet, ja pērkot jaunu auto kaut cik svarīga ir ekonomija, tad citu variantu nav. Es balsoju par 2.4JTD ar abām rokām! Tanka vilkme, nenogurstošs paātrinājums praktiski jebkuros ātrumos. Starts no vietas - ar 17" 225/50 Bridgestone riepām TCS vaiga sviedros pūlas neļaut riteņiem izbuksēt līdz pat 3. ātrumam (tuvu pie 100kmh). Ļoti iespaidīgs dzinējs. Ar patīkamu skaņu turklāt. Fonogramma ir kaut kur pa vidu starp klasisku bokserdzinēju un vecajiem-labajiem Alfas V6. Turklāt šis dīzelis absolūti neprotestē pret "griešanu". 1.9JTD kļūst nepatīkams un nelietderīgs jau pie ~3-3.5k rpm. Šis 2.4 ar prieku aizšauj tahometra bultiņu tuvu ierobežotājam. Spēj tik likt nākamā ātrumā.

Piezīme par vadāmību: kā jau paredzēju, ar 17" apriepojumu auto ir daudz stabilāks, precīzāks, ar daudz tālāku saķeres beigu robežu. Tā ka tas arīdzan ir "a must have".

Tātad mana jauno AlfaRomeo dzinēju hierarhija:
1. 2.4JTDm - Cuore Sportivo rocket dieselpower
2. 3.2 V6 - mūzika Tavām ausīm
3. 1.9JTDm - ekonomija ar cienīgu vilkmi
4. 2.2JTS - plusmīnus normāls 4-cyl dzinējs ar 2 izpūtēja uzgaļiem Smile
5. 1.9JTS - "īsts" Alfas izstrādāts dzinējs. Žēl, ka pašvaks.

Paldies AutoItalia par iespēju pavizināties ar šiem auto!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu un ka ir ar rmp? Nav baigi jastepselejas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam rpm Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dieselpower vienmer rulz Smile taa teikt divi vienā ekonomija+power

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ok, pierunaaji! padodiet 2.4JTDm Q4 ar automaatisku kaarbu Sportwagon bundzhaa un es zinu, kas ir mans naakamais auto Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ok, pierunaaji! padodiet 2.4JTDm Q4 ar automaatisku kaarbu Sportwagon bundzhaa un es zinu, kas ir mans naakamais auto Very Happy


Toyota landcruiser? Razz
Buus arii ar automaatu. Un ar Q4, cik zinu, teoreetiski jau tagad var dabuut. Gatavo tik, es teiktu, kaadus ~45k EUR apmeeram shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Nu un ka ir ar rmp? Nav baigi jastepselejas?


Nav tik traki kaa piem. Punto Sport. Es teiktu, ka V6 ir jaastepselee ~ tikpat biezhi. Shis diizelis griezhas!!! Pazvaniet, sarunaajiet, izbrauciet. Tikai ar vagonu! To peleeko sedanu neaiztikt!!! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
ok, pierunaaji! padodiet 2.4JTDm Q4 ar automaatisku kaarbu Sportwagon bundzhaa un es zinu, kas ir mans naakamais auto Very Happy


Toyota landcruiser? Razz
Buus arii ar automaatu. Un ar Q4, cik zinu, teoreetiski jau tagad var dabuut. Gatavo tik, es teiktu, kaadus ~45k EUR apmeeram shura



a ko dariit. normali sapakots 330dx ar automatu ir veel daargaks un mazaaks. ieprieksheeja pieredze tikai ljauj cereet, ka Alfas cena 2 gadu laikaa nokritiis par 50% un ta jau vares njemt ciet Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izbraucu. paldies, nee, diizelis nav prieksh manis! ruuc kaa traktors, krataas, celj vinjsh tikai no 2k liidz ~4.5k. liidz 2k neiet vispaar, virs 4k arii. paarnesumi ir ljoti iisi, attieciigi jaashtepseleejas jeelaam rokaam un jaapieshaujas, lai to dampi notureetu griezes diapazonaa. un saljarku rij lopaa. osta- autoit salons dienas viduu meerenos korkjos dinamiski paarvietojoties kompis raadija 18l. bet nu no 2k lidz 4k vilkme ir fantastiska, kaa lokomotiivei, tas man patika Very Happy

vidpaar sajuutas ir liidziigas kaa ar Volvo D5, iet vinjsh apmeeram taapat, vieniigais, ka Volvo, kuru esmu lietojis, ir ar automaatu. taapac apgalvoju, ka moderns vismaz 6 robu automaats ir obligaata komplektaacijas sastaavdalja

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mja... 18L gan man neizdevaas izspiest Smile Vienaa briidii gan bija ap 13 videejais, bet tas saskreejaas, paaaamatiigi velkot. Par shtepseleeshanu jeeliem nagiem nepiekritiishu. Es pat biju paarsteigts, ka ar to var "pastiept" Smile Jaa, saakas viss "tikai" no kaadiem ~2k rpm, bet griza prieciigi un liidz galam. Skeptikjiem iesaku izbraukt ar kaadu vaacu superdieselspaini vai kaut ar to pashu Grande Punto Sport. Tiem gan ir jaashtepselee sviedriem vaigaa. Es nesaku, ka, peec 3.0 24v V6 GTV virsbuuvee, nebuus nekaadu paarmainju Very Happy
Vispaar ar to diizeli var arii braukt praatiigi. Vieniigi jaatceraas, ka, lai paatrinaatos, ir jaabuut turbozonaa. Citaadi nekas nenotiks... Vismaz konkreetajam wagonam.
Es-par diizeli. Kaut maz braucu, tomeer apreekins raada, ka var ieekonomeet liidz pat 30% no ikmeenesha liizinga maskaajuma uz degvielas reekina vien Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pieliekam tam dizelim automatu un buus ok. vismaz volvo gadiijumaa ar automaatu nekad nenonaaksi " tukshajaa zonaa", kad vajag paaatrinaaties, bet nekas nenotiek, jo izraadaas, ka 3 robs pie 60 km/h ir zem 2000 apgriezienu, attieciigi ceeliena nav vispaar. iemin pedaali, automats iemetiis iistajaa robaa un viss notiks, taapat arii paarsleegsies taa, lai ceeliens nezustu. ar manulo nobraucot 30km es taa arii nepieshaavos un kaut kaa man regulaari gadijaas, spiest gaazi un sajust kaa nekas nenotiek horse

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palasoties oficialas AR lapas tiek secinats, ka pastav tada iteresanta karba ka Q-tronic, kuras montejot uz 1.9 un 2.4 jtdm, kura principa esot 6 pakapju automatiska, bet ari ar sekvencialas karbas rezhimu...
Shita ir ista karba ko vajag uz 159 2.4jtdm uzlikt.
Nesmu gan parliecinats, ka tadas ir pieejamas Latvija piedavatajiem auto. ;(

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
palasoties oficialas AR lapas tiek secinats, ka pastav tada iteresanta karba ka Q-tronic, kuras montejot uz 1.9 un 2.4 jtdm, kura principa esot 6 pakapju automatiska, bet ari ar sekvencialas karbas rezhimu...
Shita ir ista karba ko vajag uz 159 2.4jtdm uzlikt.
Nesmu gan parliecinats, ka tadas ir pieejamas Latvija piedavatajiem auto. ;(


cik saprotu, ir arii latvjaa, CA noziimee automaatu. 24k LVL rokaa un skrien pakalj naac

http://www.autoit.lv/show_text.php?h=165&action=prices&lang=lv&model=159

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
xls99 rakstīja:
palasoties oficialas AR lapas tiek secinats, ka pastav tada iteresanta karba ka Q-tronic, kuras montejot uz 1.9 un 2.4 jtdm, kura principa esot 6 pakapju automatiska, bet ari ar sekvencialas karbas rezhimu...
Shita ir ista karba ko vajag uz 159 2.4jtdm uzlikt.
Nesmu gan parliecinats, ka tadas ir pieejamas Latvija piedavatajiem auto. ;(


cik saprotu, ir arii latvjaa, CA noziimee automaatu. 24k LVL rokaa un skrien pakalj naac

http://www.autoit.lv/show_text.php?h=165&action=prices&lang=lv&model=159


Jee 2,4JTD ir labs,man patika lai gan pirms kaapu ieksha sketiski skatiijos uz to,jo pirms tam izgaazu ar 3.2 4x4 Breru arii iet:)) skanja ir ljoooti patiikama,bet man vinjaa nav vietas,galva sitaas pret saana stoiku!Smile) Bet tas 2,4 dizel bija labs,ceela konkreeti un skanja kaa jau jaunam bija arii diezgan sportiski patiikama,nezin tikai kaada taa paliek veelaak,bet es palieku pie  2,4 JTD veel tak var arii uzchipot to disel!!! Idea


_________________
I`ts nice to be important,but i`ts more importen to be nice--ALFA!!!Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://video.google.com/videoplay?docid=-3533466381266186039&q=159

kaut kas ri arii labi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database