Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Alfa Romeo 156 Selespeed
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa Romeo 156 Selespeed 


Pārdodu savu Alfu, kura bija manā īpašumā no 02.2013 februāra. Pārdošanas iemesls: tiku pie sava sapņu auto"darba auto"  Very Happy
Auto 1999 gada. Martā izieta T.A, lai to izdarītu  varat redzēt pēdējo servisa tāmi. Papildus vēl 200eiro par imobilaizeru, kuru salaboja Autofficina. Paldies Koijotam. Ir saglabāta arī iepriekšējā servisa vēsture. Nesen mainīti filtri un eļļas.  
Auto nav rūsas,  daži skrāpējumi.  Odometrs rāda 130000km. Mūsdienās tam grūti noticēt, bet spriežot pēc salona nodiluma, diezga nereāli tas nav. Varu garantēt, tikai par pedējiem 12000km, kurus pats esmu nobraucis. Salons kopts, āda nesaplēsta un nav smēķēts salonā.
Motors eļļu neēd, apgriezieni nelēkā, ritoša negrab.

Par Selespeed. Kad nopirku, viss bija ok, bet maija mēnesī pāris reizes izkrita no ātruma, vai ar pirmo kustību neielikās pirmajā ātrumā. Aizdzinu uz Autofficina, uz kalibrāciju. Šādas parādības kļuva retākas, bet man Koijots ieteica nomainīt "bumbieri"vai "ābolu" tagad vairs neatceros precīzu kļičku. Bet vēl labāk mainīt visu kārbu.  
Uz to brīdi neļāva finanses. Kā rezultāta braucu ar to pašu kārbu, protams, šie niķi reizēm atkārtojas, bet nu tik ļoti man tas netraucē. Bet godīgi informēju foruma biedrus, kam šis auto interesē. Papildus dodu 200Eiro aitlaidi, kārbas remontam, tikai dodat ziņu, ka esat no Alfistiem. Pats pirku no biedra, tāpēc labprāt te arī to pārdotu.  Vēl senāku auto vēsturi zinās teikt Koijots.

2000-200=1800Eiro
PM vai 26043513









Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaunā cena - 1600Eiro

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database