Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfa 159 automātiskās gaismas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Nu kaut vai tāds iemesls, gribu ieslēgt radio neieslēdzot dzinēju un nesēdzinot akumulatoru ( tīru mašīnas salona, vienalga ).
Aukstā ziemā darbinot pie -25 butu baigi labi, ja tos lukturus varētu atslēgt pirms darbināšanas, lai veltīgi aķi nesēdina.


... naac ...
 

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sadauzīt Alfu?  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Sadauzīt Alfu?  Very Happy


...pretīgās tuvās gaismas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ai labi, atradīšu varbūt ierakstīšu kur bija problēma.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Nu kaut vai tāds iemesls, gribu ieslēgt radio neieslēdzot dzinēju un nesēdzinot akumulatoru ( tīru mašīnas salona, vienalga ).
Aukstā ziemā darbinot pie -25 butu baigi labi, ja tos lukturus varētu atslēgt pirms darbināšanas, lai veltīgi aķi nesēdina.

Radio var ieslēgt bez atslēgas!!!
Nevar ieslēgt media player, bet radio var.
Uzspied uz volume pogas, kad izņemta atslēga un vajadzētu ieslēgties radio.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diemžēl nav orģinālais maģis, bet kāda tam nozīme.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Diemžēl nav orģinālais maģis, bet kāda tam nozīme.

tad jāpārtaisa kā pievilkta elektrība maģim - varēs klausīties uz vella paraušanu, bez atslēgas. Oriģināli 159 ieslēdzot radio bez atslēgas radio automātiski izslēdzas pēc ~30min laikam.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un kā tas man mainīs faktu, ka lukturi vienalga spīdēs ieliekot atslēgu? Very Happy
Es protams saprotu, ka visi mēģina atrast cēloni kapēc es gribu izslēgt lukturus. Man vairāk interesē kā šo stūlbo auto-on atslēgt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Un kā tas man mainīs faktu, ka lukturi vienalga spīdēs ieliekot atslēgu? Very Happy
Es protams saprotu, ka visi mēģina atrast cēloni kapēc es gribu izslēgt lukturus. Man vairāk interesē kā šo stūlbo auto-on atslēgt.


Ja tu to nesauktu par stulbo (pagaidām tu, šķiet, esi vienīgais, kam šī funkcija nepatīk), neviens nepiesietos vēlmei lukturus izslēgt 056


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad kapēc tāds slēdzis vispār ir ielikts ?
Diemžēl kā parasti forumos cilvēki nevis palīdz risināt problēmu, bet piespamo ar bezjēdzīgām atbildēm. Ja nav ko pateikt saistībā ar problēmu tad neatbildi vispār.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Tad kapēc tāds slēdzis vispār ir ielikts ?
Diemžēl kā parasti forumos cilvēki nevis palīdz risināt problēmu, bet piespamo ar bezjēdzīgām atbildēm. Ja nav ko pateikt saistībā ar problēmu tad neatbildi vispār.


...ja trīs (!) lapu garumā, tev neviens nav devis jēdzīgu atbildi, tad tādas nebūs arī nākamajās trīs lapās, brauc uz servisu (vislabāk pie dīlera), saki ko tev vajag, un par zināmu samaksu tava problēma tiks atrisināta... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Negribas jau protams to dīleri apcelt, bet pēdējo reizi, kad es jautāju vai var sataisīt to, ka odometrs nemirgo ( deļ izņemtās orģinālās navigācijas ), viņi teica, ka neko nevar izdarīt. Laikam lieki būtu teikt, ka man ar 20 eur vērtu vadu un 50 eur vērtu programmu kaut kā to izdevās.
Jebkurā gadijumā - paldies tiem dažiem kuri vismaz kaut ko sakarīgu ieteica Smile

Lai visiem laba diena.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Tad kapēc tāds slēdzis vispār ir ielikts ?
Diemžēl kā parasti forumos cilvēki nevis palīdz risināt problēmu, bet piespamo ar bezjēdzīgām atbildēm. Ja nav ko pateikt saistībā ar problēmu tad neatbildi vispār.


Ta nav jabut, ka nevar izslegt gaismas! Vai nu ir sapists sledzis, vai nu tai masinai kads ir speciali kaut kada veida sadu opciju iesledzis. Normali sada opcija nav un nav paredzeta. Ja Tu pats nevari atrast un saprast ka to kads vareja izdarit un kur ir problema, tad drosvien jadod ta masina kadam elektrikim, kas kaut ko sajedz. Tie seldzi 159 Alfam ir vajais punkts un ar laiku medz glucit, to jau es mineju pasa asakuma, Autofficinas elektrikis tos remonte.

Tik specifisku problemu Tev palidzes atrisinat ne jau foruma, bet autoservisa


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Emilio rakstīja:
Tad kapēc tāds slēdzis vispār ir ielikts ?
Diemžēl kā parasti forumos cilvēki nevis palīdz risināt problēmu, bet piespamo ar bezjēdzīgām atbildēm. Ja nav ko pateikt saistībā ar problēmu tad neatbildi vispār.


Ta nav jabut, ka nevar izslegt gaismas! Vai nu ir sapists sledzis, vai nu tai masinai kads ir speciali kaut kada veida sadu opciju iesledzis. Normali sada opcija nav un nav paredzeta. Ja Tu pats nevari atrast un saprast ka to kads vareja izdarit un kur ir problema, tad drosvien jadod ta masina kadam elektrikim, kas kaut ko sajedz. Tie seldzi 159 Alfam ir vajais punkts un ar laiku medz glucit, to jau es mineju pasa asakuma, Autofficinas elektrikis tos remonte.

Tik specifisku problemu Tev palidzes atrisinat ne jau foruma, bet autoservisa


Paldies  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Emilio rakstīja:
Diemžēl nav orģinālais maģis, bet kāda tam nozīme.

tad jāpārtaisa kā pievilkta elektrība maģim - varēs klausīties uz vella paraušanu, bez atslēgas. Oriģināli 159 ieslēdzot radio bez atslēgas radio automātiski izslēdzas pēc ~30min laikam.

šis laiks ir uzstādams, tāpat kā laiks cik skan radio pēc dzinēja izslēgšanas


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database