Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Servisi šādi un tādi...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Ranners Valmieras ielā 19 
Tātad ietestēts... Tas pavisam vecais onkuls tur vairs toč nav. Ir tāds sirms, nerunīgs čalis ar brilli, kuram arī, kā liekas, ir jūtas naac Katalogā atrada gan daudz 166-to modeļus, gan arīdzan 155, 156, ar attiecīgu 3-burtu sadaļu naac GTA gan kompī nebija, bet tagad ir savadīts un var braukt taisīt ģeometriju. Pagaidām viss liekas čih pih. Pabrauksim, paskatīsimies. 20Ls par abiem tiltiem un visi priecīgi.
http://www.zl.lv/portal/view.php?id=119156&rownum=2&lang=lv

"Ranners", SIA, Autoserviss
Valmieras 19, Rīga, LV-1009
Kontakti
Tālrunis    67316187


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ciao tutti!  Lūdzu uzdrukājiet info--kur Alfai 147...var kompja kļūdas nodzēst un ielikt pareizos parametrus???? Un pie reizes pareizi uzstādīt azdedzi? Neesu mehāniķis un neesu Rīdzinieks--ja kāds ko jēdzīgu zin-uzdrukājat pilnu adresi please.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Acid rakstīja:
Ciao tutti!  Lūdzu uzdrukājiet info--kur Alfai 147...var kompja kļūdas nodzēst un ielikt pareizos parametrus???? Un pie reizes pareizi uzstādīt azdedzi? Neesu mehāniķis un neesu Rīdzinieks--ja kāds ko jēdzīgu zin-uzdrukājat pilnu adresi please.


147 "pareizi uzstādīt aizdedzi" izklausās depresīvi Smile
Kur to visu darīt ārpus Rīgas - nav ne jausmas. Kompja kļūdas (ja ir pārliecība, ka tās ir pie vainas visām nelaimēm) es droši vien dotos dzēst uz AutoItalia:
http://www.autoit.lv/alfa/contact/
Rekomendējam Ulmaņa gatvi.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Acid rakstīja:
Ciao tutti!  Lūdzu uzdrukājiet info--kur Alfai 147...var kompja kļūdas nodzēst un ielikt pareizos parametrus???? Un pie reizes pareizi uzstādīt azdedzi? Neesu mehāniķis un neesu Rīdzinieks--ja kāds ko jēdzīgu zin-uzdrukājat pilnu adresi please.


Kļūdas nomest ir vienkārši - atvieno aķi uz pāris minūtēm un lieta darīta. Pareizie parametri tai kompī jau IR. Kļūdas rodas, ja kāds devējs dod nepareizu spriegumu - TB - ir sabojājies. Tā kā visticamāk, ka pēc brīzā sārtā špricītes lampiņa atgriezīsies.

Nolasot kļūdas kodu kompis parāda, kurš devējs pie vainas.

Kļūdu var nolasīt jebkurā servisā, kurā ir BOSCH datordiagnostikas stends. Pieslēgs klāt un pateiks, kāds štrunts tev jānopērk.

Tad dodies uz tuvāko AutoFavorītu, GrosAuto, vai citu palielu veikalu un pasaki, kādu detaļu tev vajag. Pēc tam, kad būsi nopircis vai pasūtījis un sagaidījis detaļu, nomaini to, vai uztici šo darbu savam iecienītajam automehāniķim.

Un vispār - Drugs are bad. Mkay? Mr. Green



Pēdējoreiz rediģējis smic Wed Nov 07, 2007 5:36 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es Rīgā ar prasu...  Man kompis gljučī+ aizdedze nepareizi uzstādīta...jo bij trūkusi siksna un tur kur taisīja -viņiem nebij nekādas info un saprašanas par Alfām. tā ka man tagad ir klepojoša mašīna- vakar mēģināju --160 iet bet virs nu nekādi....un dzinējs nelīdzeni strādā.  Es vispār esu auto krāsotājs...man tā visa mehāniķu padarīšana nepatīk.Un 2 mēn atpakaļ Rīgā ar audi A6 dīzeli mani mēģināja izkrutīt uz 4000 Ls....tā ka tagad tikai uz normālu servisu--bet par cik pats uz Alfas tikai no vakardienas....(vienkārši nepārdevās-nāksies uz šī spainīša līdz pavasarim zāģēt Twisted Evil )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ar Alfām nav ņēmušies, tad iespējams, ka siksnas nemaz nav pareizi uzliktas..
pa kādu zobu uz priekšu vai atpakaļ un aizdedzes cikls aiziet di...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Acid rakstīja:
Es Rīgā ar prasu...  Man kompis gljučī+ aizdedze nepareizi uzstādīta...jo bij trūkusi siksna un tur kur taisīja -viņiem nebij nekādas info un saprašanas par Alfām. tā ka man tagad ir klepojoša mašīna- vakar mēģināju --160 iet bet virs nu nekādi....un dzinējs nelīdzeni strādā.  Es vispār esu auto krāsotājs...man tā visa mehāniķu padarīšana nepatīk.Un 2 mēn atpakaļ Rīgā ar audi A6 dīzeli mani mēģināja izkrutīt uz 4000 Ls....tā ka tagad tikai uz normālu servisu--bet par cik pats uz Alfas tikai no vakardienas....(vienkārši nepārdevās-nāksies uz šī spainīša līdz pavasarim zāģēt Twisted Evil )


1) aizdedzi regulē kompis
2) Trūkusi siksna + meistari, kas neko nesaprot = sāc vērt vaļā maku

Vistizamāk pie vainas ir nevis kompis, bet remontētāju līkās rokas. Parasti pēc plīsušas siksnas Alfa Romeo TS dzinējs ir vairāk vai mazāk nododams lūžņos.

Servisus vari apskatīties lapas augšā spiežot uz pogas Servisi.
Rekomendēju pirmo.




Pēdējoreiz rediģējis smic Wed Nov 07, 2007 5:41 pm; pavisam rediģēts 2 reizes

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu te nu gan viss ir atkarīgs kā sataisīts pēc "trūkusi siksna". Varbūt siksna par kādu robu nepareizi, vārsti līki, pūš garām ..... daudz kas tur var būt.  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nezinu- kompis man nerāda kilometrāžu- tikai svītriņas...vispār viss šķērsām...  Aķis bij atvienots.... Zinu ka Mārupē ir privātie kas angārā ņemās ar komp diagnostiku. Man dzēsa kļūdas audikam...bet neatceros kur tas īsti bij--bij stresa momis...utt(jo auto apklusa-tur mani viens aizvilka)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Vistizamāk pie vainas ir nevis kompis, bet remontētāju līkās rokas. Parasti pēc plīsušas siksnas Alfa Romeo TS dzinējs ir vairāk vai mazāk nododams lūžņos.


smic shodien skarbs   horse

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Acid rakstīja:
savu beedu staastu



klausi smitu, paarstaaj ar mashiinu braukt, ali nav jaastajaas lietotu TS dzineeju gribeetaaju rindaa, un dodies uz kaadu jeedziigu Alfa Romeo servisu. Riigaa taadi ir 6 vai pat 7, ja Ulmanja gatves Autoit uzskatam kaa atsevishkju servisu:

Autoit Astras ielaa
Autoit Ulmanja gatvee
Arfila
Lubanas iela
Barona iela
Sono
Tyrex (bijushais Ervo)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par info!!!!!! Nekas tur nepūš garām...kompresija ok... nu servisā noregulēs-ceru.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shoreiz par ne-Alfaam:
Taatad mazliet palieliishos ar kundzes auto, kas paglaabis daudzaas dziives situaacijaas, kad mana Alfa pieviila...
Pirms kaada taalaaka braciena auto negribeeja izraadiit interesi par to un noslaapa maajas priekshaa (taalu nebija jaastumj atpakalj seetaa, iespeejams ar kaiminju pavadiitaam viipsnaam par "kaarteejo" manaa seetaa paraadiijushos automashiinu). Auto nolikts zem aamura, taadeelj remontu investiicijas neskjita nepiecieshamas, tachu taadu motoru (piedoshanu, viss, kas zem 2 litriem - ne-motors) nepaardotu. Zvans servisam - jaa, atbrauciet, nosviediet pie seetas, mees paskatiisimies. Paaris dienu jautaajusm savaa aiznjemtajaa ikdienaa un auto jau staav servisaa. Paaris papildus dienas un auto jau gatavs: hallo, juusu automashiina gatava! Tagad turpinaashu kaa lugaas, pa lomaam:
- (izbiedeetaa balsii) Cik?
- Nuuu... mees nomainiijaam sveces... (no Alfas laikiem atceros, ka Sasha zvaniija un staastiija, ko izdariijsi, ja reekjins sniedzaas paari paarsimts latiem) ... signalizaaciju un tukshgaitas sisteemu.
- Labi, es sapratu, ko vajag, to vajag, bet galu galaa - cik?
- Piecdesmit lati 95 santiimi.
- (manas ausis man vairs neklausa? Varbuut vainiigi mani mazie ausu cauruminji?!) Cik?!?!?! simtpiecdesmit??!?!
- Nee, 50.95!

Luuk, kungi - ar ko man patiik ne-Alfa, kas patlaban manaa seetaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrist par 100%. Man te lanceram špiļka ritenim nolūza un kopš man vairs nav alfas, esmu atradis no rēķiniem virs 100 un vairāk latiem par reizi, tāpēc bija žēl arī to 30 Ls par remontu tagad. Finālā viss remonts izmaksāja Ls 3. Vienvārdssakot kapeik fuck. Rezumē - Alfa iemaca skaisti tērēt naudu un to nežēlot smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nepiekritīšu. Skaidrs, ka GolfII vai tur Audi 80 "burbulis" vai, galugalā, Lancers izmaksās lētāk ikdienas ekspluatācijā. Bet mēs taču šeit par automašīnām runājam!  smokin Pasaulē viss ir līdzsvarā. Negribi maksāt - brauc ar kroplu spaini. Gribi priecāties par katru kilometru un labi izskatīties - maksā! Vienkārši! naac Es pagaidām izvēlos maksāt... pēc iespējas mazāk shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database