Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Servisi šādi un tādi...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="palaidniex"]Lauda - Tu neko nesaprati no manis teiktā
 Es ljoti labi sapratu Tevis teikto,bet nesaprotu kaada jeega tad ir no servisa meistaru teiktaa ka auto esot idealjnikaa,jo kompis redz neko neuzraada un tad peec paaris dienaam auto noniikst?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Lauda"]
palaidniex rakstīja:
Lauda - Tu neko nesaprati no manis teiktā
 Es ljoti labi sapratu Tevis teikto,bet nesaprotu kaada jeega tad ir no servisa meistaru teiktaa ka auto esot idealjnikaa,jo kompis redz neko neuzraada un tad peec paaris dienaam auto noniikst?


tāpēc, ka vienīgā pa īstam līdz galam uz to brīdi nobirusī detaļa bija tas vārsts, par kura bojājumu bija kļūda dzinēja ECU blokā
ja neko pārējo neatrod - tad viss ir labi, ja auto tur pie viņiem neraustās un nemirst, kā lai pasaka, kas beigc???
nekādi!
vai esi gatavs maksāt par katra no simttūkstoš iespējamo iemeslu pārbaudēm? nē!
ja esi - tad tā arī pasaki, lai visu pārbauda, jo tu par to maksā!
un visu arī pārbaudīs, jo neviens serviss nekad nav saņēmis pateicības vārdus par šādu klienta nesankcionētu, bet patvarīgi pieņemtu maksas pakalpojumu par klienta līdzekļiem...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="palaidniex"]
Lauda rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Lauda - Tu neko nesaprati no manis teiktā
 Es ljoti labi sapratu Tevis teikto,bet nesaprotu kaada jeega tad ir no servisa meistaru teiktaa ka auto esot idealjnikaa,jo kompis redz neko neuzraada un tad peec paaris dienaam auto noniikst?


tāpēc, ka vienīgā pa īstam līdz galam uz to brīdi nobirusī detaļa bija tas vārsts, par kura bojājumu bija kļūda dzinēja ECU blokā
ja neko pārējo neatrod - tad viss ir labi, ja auto tur pie viņiem neraustās un nemirst, kā lai pasaka, kas beigc???
nekādi!
vai esi gatavs maksāt par katra no simttūkstoš iespējamo iemeslu pārbaudēm? nē!
ja esi - tad tā arī pasaki, lai visu pārbauda, jo tu par to maksā!
un visu arī pārbaudīs, jo neviens serviss nekad nav saņēmis pateicības vārdus par šādu klienta nesankcionētu, bet patvarīgi pieņemtu maksas pakalpojumu par klienta līdzekļiem...


Izskataas ka Tu neesi kaartiigi paarlasijis manis rakstiito,jo es jau teicu ka veicu pilno diagnostiku un tika nomainiita taa detalja kuru man nosauca par beigtu,bet hohma ir taada ka peec suuknja nomainjas es prikola peec samainiju to vaarstu atpakalj un nekaadas izmainjas nebija,auto ripo kaa jauns!!!
shkrobe jau taada ka patreiz nav iespeejams paarliecinaaties ,kas iisti bija par vainu,jo shitais gljuks ar sliktu pieleksanu paraadijaas tikai pie pirmaa sala,liidz tam viss bija bumbaas Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir viens serviss, kursh nobrauktu auto iipashniekiem taa arii diagnosticee- jums jaamaina svechvadi, gaisa meeriitaajs, sveces, sadaliitaajs, degvielas suuknis, lambda zonde un visi filtri. negribat? uz redzeeshanos! par to servisu gan reti var dzirdeet labas atsauksmes, bet parasti vinjiem ir taisniiba Wink un diagnostika vinju izpratnee ir nevis kljuudu nolasiishana no datora, bet auto mezglu darbiibas paarbaude. es domaaju, visi saprata par kuru servisu es runaaju Wink

btw ja ir veeleeshanaas, kljuudas pats var diez gan vienkaarshi nolasiit (un arii nodzeest), vajag tikai softu un piesleegshanaas kabeli, tos ebayaa pa paardesmit eur tirgo.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tev vēlreiz saka - moš tas gļuks parādījās kombinācijā
gaisa mitrums + sūdīgs vārsts un mirstošs, bet ne līdz galam nomiris sūknis
kā lai nodiagnosticē pusnomirušu sūkni?
a guriniek?
ja tas būtu digitālais - tad cita štelle vai nu ir vai nu nav
zināmos apstākļos tas sūknis espēja veikt savas funkcijas
un iespējams ka tas pusbeigtais vārsts situāciju dramatizēja

finālā tiek pieņemts lēmums - sūknis iet, bet nu jau kā visas iepriekšējās 24 reizes līdzīgi simptomi tiek novērsti nomainot vārstu. viss strādā
pēc pāris dienām nomirst sūknis.
nomaina sūkni uz tādu, kas ir bez gļukiem un šādam sūknim jebkuros apstākļos ir po tas, ka vārsts ir jauns vai nedaudz gļukains

kas nav skaidrs???


nu labi - pieņemsim ka veči kļūdijās. Un tu vienmēr nekļūdies?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es par to servisu varu teikt tikai to labāko
2 reiz ir bijusi nopietna saskare un abas reizes večii tika galā, es ne tikai rēķinu samaksāju, bet vēl darītājam viskiju vedu
1. reize ar vecu audi, kas raustījās, viņi ņēmās 3 dienas, tīrīja trubiņasm, tīrīja tukšgaitas vērstus, mainīja sveces, vēl visādus 10 niekus, un auto atdzima
2. ar alfu - gan gāja ātrāk,  bet arī auto atdzima  - gaisa mērītājs, neliela plaisa trubā, nōlūzusi gisa filtra skrūve un vēl kautkādi nieki
Bet tas maksā un ir ilgi


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es veelreiz atkaartoshos Laughing  peec taa ka Arfilaa mana Alfa nostaaveeja veselu nedeelju un tika nomainiits suuknis(tas pats ar mani nesaskanjojot) uzskatu ka pa to laiku vareeja autinju paarbaudiit kaartiigaak,a nevis uzdodot konkreetu jautaajumu par auto staavokli,man njirgdami atbild"tad jau redzees"!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ar to servi bija viena rūgta pieredze
otrā bija labāka
ir dārgi un ir lietas ko dara pa virsu, neprasot
bet finālā jau izdara
un tas maksā vairāk nekā Arfilā
un vai gala beigās Arfilā nesataisīja? sataisīja tak...
nevis 3 dienās no vietas bet divās reizēs pa vienai dienai...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
es veelreiz atkaartoshos Laughing  peec taa ka Arfilaa mana Alfa nostaaveeja veselu nedeelju un tika nomainiits suuknis(tas pats ar mani nesaskanjojot) uzskatu ka pa to laiku vareeja autinju paarbaudiit kaartiigaak,a nevis uzdodot konkreetu jautaajumu par auto staavokli,man njirgdami atbild"tad jau redzees"!!!


Nu nostāvēja nedēļu nevis tāpēc, ka nedēļu ar viņu krāmējās, bet tāpēc ka tur ir rinda
izej atrodi vietu, kur par lētu naudu lieliski aprīkotā servī tev visu izdara stundas laikā un priecājies
Tikai nesaki nevienam, kur tāds ir, jo pēc brīža jau tur būs rinda, cenas nereālas, aprīkojums un darba roka nepietiekamā skaitā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un vēl - Atceries Tev ir 8 gadus vecs auto!
teikt ka viņš ir ideālā stāvoklī ir melot sev un citiem
par jaunu auto mūsdienās ne vienmēr var garantēt, kur nu vēl par 8 gadīgu
netika jau nu viņa pirkta Latvijā
aplūri vidējo AR cenu vācijā un tad paskaties pa ik savu nopirki
cik labā stāvoklī viņai bija jābūt, lai auto tirgonis viņu atdzenot vēl nopelnītu

Note!
Uz Vācijas robežas nevienam neizmaksā kompensāciju pāris kiloEUR apmērā par itāļu automašīnas izvešanu no vācijas...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Lauda rakstīja:
es veelreiz atkaartoshos Laughing  peec taa ka Arfilaa mana Alfa nostaaveeja veselu nedeelju un tika nomainiits suuknis(tas pats ar mani nesaskanjojot) uzskatu ka pa to laiku vareeja autinju paarbaudiit kaartiigaak,a nevis uzdodot konkreetu jautaajumu par auto staavokli,man njirgdami atbild"tad jau redzees"!!!


Nu nostāvēja nedēļu nevis tāpēc, ka nedēļu ar viņu krāmējās, bet tāpēc ka tur ir rinda
izej atrodi vietu, kur par lētu naudu lieliski aprīkotā servī tev visu izdara stundas laikā un priecājies
Tikai nesaki nevienam, kur tāds ir, jo pēc brīža jau tur būs rinda, cenas nereālas, aprīkojums un darba roka nepietiekamā skaitā...

es Tev tresho reizi atkaartoju,runa iet nevis par paveiktajiem darbiem,bet gan par attieksmi!!!
Ja klients ierodaas ar konkreetu vainu un serviss peec remonta pazinjo ,ka nezin kaa buus taalaak ar ieprieksh mineeto shaizi,tad rodas jautaajums-par ko es maksaaju?!!!!
Un liidz ar to arii mans personiigais viedoklis tika izteikts  sakaraa ar pieredzi shajaa servisaa un domaaju ,ka prieksh taa arii ir forums kur cilveeki izsaka savus viedokljus flame  manis peec Tu vari slaveet un Dievinaat ARFILU,man pret to nav nekaadu iebildumu smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
es veelreiz atkaartoshos Laughing  peec taa ka Arfilaa mana Alfa nostaaveeja veselu nedeelju un tika nomainiits suuknis(tas pats ar mani nesaskanjojot) uzskatu ka pa to laiku vareeja autinju paarbaudiit kaartiigaak,a nevis uzdodot konkreetu jautaajumu par auto staavokli,man njirgdami atbild"tad jau redzees"!!!


nu, jaa, suudiigi.. cilveeku humora sajuutas atshkjiras, dazhiem tik ljoti, ka paareejie vinjus nesaprot. taads tas Arfilas Sasha ir. nepatiik, neeed! ir risinaajums komuniceet nevis ar Sashu, bet Vitaaliju, vinja humora sajuuta ir drusku piezemeetaaka. vai nu "Modena Auto", es domaaj, ka Laudam tur patiks, Maartinjsh tur taads servisa vadiitaajs, ljoti zoliidi, pieklaajiigi, korekti, laipni, vienmeer laikaa. Jutiisies nevis kaa vecas Alfas, bet jauna Maserati iipashnieks Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Galvenais, ka visi iesaistiitie kaa partizaani ruupiigi sleepj, kur un kas tas ir par servisu shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ne slavinu, nedz noliedzu, neiet runa par Arfilu vispār!
iet runa par jebkuru organizāciju, kas remontē jebkuras markas auto!
cilvēki godīgi pasaka, ka nezina, kas būs
cer, ka viss būs kārtībā ar veco, nojāto alfu

nu aizdzīsi uz citu servi... uz servi ar attieksmi un jūtām
pieslēgs pie compja, nokonstatēs, ka vārsts gļukains, nomainīs...
noplēsīs tev kaudzi ar naudu, smuka meiča atnesīs kapiju, visi smaidīs, pateiks - tagad tava mašīna rūks kā bitīte un brauks kā rolssroiss un uz stahančika - kirdik pēc pāris dienām

un cik tīkami būtu tad, pēc servja ar attieksmi, kas teica, ka viss bumbās?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
palaidniex rakstīja:
un vēl - Atceries Tev ir 8 gadus vecs auto!
teikt ka viņš ir ideālā stāvoklī ir melot sev un citiem
par jaunu auto mūsdienās ne vienmēr var garantēt, kur nu vēl par 8 gadīgu
netika jau nu viņa pirkta Latvijā
aplūri vidējo AR cenu vācijā un tad paskaties pa ik savu nopirki
cik labā stāvoklī viņai bija jābūt, lai auto tirgonis viņu atdzenot vēl nopelnītu

Note!
Uz Vācijas robežas nevienam neizmaksā kompensāciju pāris kiloEUR apmērā par itāļu automašīnas izvešanu no vācijas...

tikai nevajag bla bla bla,izskataas ka Tu auto staavokli veertee peec gadiem un nevis peec patiesaas kondiicijas,kaa jau tipisks letinjsh Laughing  Kad es pirku savu Alfu,tad veicu 2 vietaas diagnostiku un abaas vietaas man mineeja vienus un tos pashus nepiecieshamos remontdarbus,lai auto buutu normaali lietojams!!!Visi nepieciehsmaie darbi tika veikti un viss bija Ok,liidz pienaaca pirmais sals un izleca jauna shaize kuru es biju gatavs noveerst ,bet nebiju gaidijis ka shis auto ir tik neparedzams,ja pat pieredzeejushi meistari(ARFILAs) nezin vai ir noveersushi sho kjibeli vai nee!!!





ps: sorry, bish gljuks, paarvietojot shos komentaarus uz vairaak atbilstoshu vietu  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database