Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
156 audio
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 156 audio 
vai es viens tāds, kuram šķiet, ka 156 orģinālā radio antena, kura ir aizmugurējā loga balstā ir s**s?
ir doma telefona antenas vietā (kas uz jumta) uzlikt normālu antenu - bišķin garāku kā telefona antena.

ir kādi ieteikumi? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 156 audio 
MartinsT rakstīja:
vai es viens tāds, kuram šķiet, ka 156 orģinālā radio antena, kura ir aizmugurējā loga balstā ir s**s?
ir doma telefona antenas vietā (kas uz jumta) uzlikt normālu antenu - bišķin garāku kā telefona antena.

ir kādi ieteikumi? Smile


Nu ar antenām ir tā, ka tai ir jābūt FM diapazona viļņa, pusviļņa vai 1/4 viļņa garumā...
parastā šķiet ir uzkonstruēta 1/2 viļņa garumā, tikai satīta tā spocīgāk...
Moš var palīdzēt vienkāršs antenas pastiprinātājs?

Aizbrauc uz basse motors - tur vari pamēģināt un pakonsultēties - moš ko labāķu ieteiks, bet visumā uz 147 tā antena visai labi pilda savas funkcijas...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
155tai ir iebūvēts antenas pastiprinātājs. Barojas no tās jocīgās maģa izejas, kas paredzēta stiprekļa ieslēgšanai un arī antenas izlaišanai.
Imo strādā +/- ok.

Varbūt tev arī ir antenas pastiprinātājs, kam nav pievienots tas vadiņš?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varb''ut ir kāda cita vaina ar to antenu, vai pat pašu rādio, jo manai 156.  radio zona ir ļoti pat apmierinoša.. lai gan pārsvarā klausos cd. (tie tiešām ļoti labi skan ) Very Happy Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Turpinot tēmu... pabraukājis nedēļu ar Alfu nevarēju ierubīties, vai tiešām stock audio sistēma ir tāds fufelis kā izklausās Smile izrāvu resti, un ko es tur redzu... skaļruņi papīrnieki un vēl piedevām plastmasas rāmī, tāda sajūta ka šos audio brīnumus uzstādīja tikai tāpēc lai tam cilvēkam , kas Alfu izdzen no rūpnīcas nebūtu garlaicīgi Very Happy Uz karstām oglēm iemetu vietā citus skaļruņus, kas mētājās bez darba, bet diemžēl rezultāts ne ar ko nav īpaši labāks Sad Vai tiešām 156'ai pārejas modeļa paneļa versijās audio sistēma ir tik sūdīga? vai kautkas ir veiksmīgi noklājies? basi nepastāv kā šķira, augšas daudz bet netīras... Kāds ir ravējis ārā "pārejnieka" stock sistēmu? pēc kā tur izskatās?! Doma ielikt kautko sakarīgu, bet attur vizuālā skata čakarēšana Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
В двери такое

В багажник такое

Магнитола такая

И я доволен Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
Doma ielikt kautko sakarīgu, bet attur vizuālā skata čakarēšana Smile


FL panelī labi skan un izskatās pioneer p77mp Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hertz, super, bija kādā no ex autiņiem Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu praatiigi, es 156 laikos arii izdomaaju, ka nomainiishu tik prieksheejos skaljrunjus, lai necharkst, attapos peec pusgada ar RS88 galvu, paarvilktu straavu, pareiziem audio kabeljiem, nopakotaam durviim, pastuuzhiem, hertz componentiem priekshaa un 500W RMS banpass subi bagazhniekaa Rolling Eyes Protams piknikus apskanjot vareeja taa, ka vieteejie naaca mekleet "kur ir zaljumballe: shura Tik peec tam doma - a priekshkam? Taa auto audio lietinja aizrauj, uzmaniigi Wink
Tagadeejam CW apsoliijos neko neuzlabot shajaa jomaa un ir labi kaa ir ar saucamo bosi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da man jau bija viens projec cars ar Soundstream tumbām un subi pa bus bagāžnieku, jau biju aizrāviens un beigās ar jautājums... priekš kam Smile , tāpēc šo slimību jau izslimoju, bet galīgu lažu ar negribās klausīties tik neticās, ka var tik pilnīgi anāli kaut kas skanēt Very Happy

Es te vēl padomāju ... pārejas modelim, kuram Bose skaļruņi ar ši pats maģis un nav nekāds pastūzis?! man vienkārši net

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
Da man jau bija viens projec cars ar Soundstream tumbām un subi pa bus bagāžnieku, jau biju aizrāviens un beigās ar jautājums... priekš kam Smile , tāpēc šo slimību jau izslimoju, bet galīgu lažu ar negribās klausīties tik neticās, ka var tik pilnīgi anāli kaut kas skanēt Very Happy

Es te vēl padomāju ... pārejas modelim, kuram Bose skaļruņi ar ši pats maģis un nav nekāds pastūzis?! man vienkārši net


bozei ir gan tāc mikropastūzīc un mikrobubinātājs darbināms no skaļruņu izejām...
priekšējie 16-nieciņi baigo basu nedos nekad, bozes basiņi ar tādi -= tīri klusītiņām iečubinēt (ne vairāk)

Teorētiski viegli, plāni labas kvalitātes dalītie divjoslu papīrnieki ir tas kas tur vajadzīgs...
Pat bez bozes pastūža skanēs krietni ciešamāk.
Tiesa labs dalīto skaļruņu komplekts lētāk par 140 € (~ Ls 100 ,-) nu gan nesanāks...

Ja vagjag basus, tad sedanam grūtāk (grabažniekā veidojas stāvvilnis), vagonam vienkāršāk - ieliec grabažniekā subiņu, pat kāds 8" Alpine var smuki piebubināt trūkstošo vagonā (sedanā nebūs tik labi dzirdams)
Var riktīgi iespringt un taisīt minisubus pakaļplauktā čakars ar tilpumiem) vai pakaļdurīs (vēl trakāks čakars ar tilpumiem) - abi risinājumi ir emo


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ar tumbām ta ka skaidrs...dom;aju ko ar to galvu iesākt, jāskatās ko ielikt , lai nav viss Alfas salona skaistums izbojāts Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
nu ar tumbām ta ka skaidrs...dom;aju ko ar to galvu iesākt, jāskatās ko ielikt , lai nav viss Alfas salona skaistums izbojāts Smile


Nu tur Pioneer 77 MP, bija pat te viens pārbūvējis uz sarkanām diodēm, lai FL salonam derētu...

Visādi citādi - nāksies pieciests dizaina izmaiņas. Ā, jā - var nopirkt speciālus pārejas panelīšus, kas smuki aizpilda laukumu starp parastas galvas priekšas izmēriem, līdz viduskonsoles dekoratīvajām malām...
piemēram - http://www.aux.lv/lv/270-alfa-romeo

Starp citu parastais Bļāujpunkta OEM maģons nemainās no tā vai sistēma ir ar vai bez bozes...

Ja ir stūres vadība, tad gan Alpine, gan Pioneer varēja savulaik to saglabāt ar speciālām pārejām
http://www.aux.lv/lv/410-alfa-romeo

Diezgan prātīgi ir uzlikt šitādu verķi, jo ar CD es pats vairs neatceros, kad esmu niekojies...
http://www.aux.lv/lv/210-alfa-romeo


Maģonu gan laikam ir jūra, tik pielasīt sudrabakrāsā  varētu būt pagrūti... Un te ir arī pa lielam vairākas galējības:
1. nopirkt labi skanošus
2. kas labi piestāv
3. lētus...

Laikam tikai viss kopā nav iespējams... naac  Mad


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
linki neiet Sad var vismaz to ar viduskonsoles dek. malām vēlreiz iemest?!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
linki neiet Sad


hmm, man iet  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database