Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Alfa romeo 147
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad gan ir mainījies daudz kas...
brauc ciemos..piereģistrēsim...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
tad gan ir mainījies daudz kas...
brauc ciemos..piereģistrēsim...


Hmm... no 24.01.2014. daudz kas ir pamainījies - http://www.csdd.lv/lat/registracija/transportlidzeklu_registracija/kas_nepieciesams__lai_latvija_vaditu_arvalstis_pastavigi_registretu_vieglo_automobili_/

Tjipa jāsaņem atļauja braukt LV, pie kam tikai uz 92 dienām... ar atsevišķiem izņēmumiem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad par sho dzirdeeju, iedomaajos par Niksonu. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
dzintis rakstīja:
tad gan ir mainījies daudz kas...
brauc ciemos..piereģistrēsim...


Hmm... no 24.01.2014. daudz kas ir pamainījies - http://www.csdd.lv/lat/registracija/transportlidzeklu_registracija/kas_nepieciesams__lai_latvija_vaditu_arvalstis_pastavigi_registretu_vieglo_automobili_/

Tjipa jāsaņem atļauja braukt LV, pie kam tikai uz 92 dienām... ar atsevišķiem izņēmumiem


tagad visi braukās ar Leišos vai vēl labāk Rus īrētiem auto  Razz  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
JM rakstīja:
dzintis rakstīja:
tad gan ir mainījies daudz kas...
brauc ciemos..piereģistrēsim...


Hmm... no 24.01.2014. daudz kas ir pamainījies - http://www.csdd.lv/lat/registracija/transportlidzeklu_registracija/kas_nepieciesams__lai_latvija_vaditu_arvalstis_pastavigi_registretu_vieglo_automobili_/

Tjipa jāsaņem atļauja braukt LV, pie kam tikai uz 92 dienām... ar atsevišķiem izņēmumiem


tagad visi braukās ar Leišos vai vēl labāk Rus īrētiem auto  Razz  Rolling Eyes


Nuuu jā, bet cik es saprotu, tad īrētam auto bez citiem riskiem (leiši var uzmest) ir jāpieder uzņēmumam, kurš nodarbojas ar mašīnu īri.....

Cits jautajums kā policija vai CSDD šito izkontrolēs...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:

Nuuu jā, bet cik es saprotu, tad īrētam auto bez citiem riskiem (leiši var uzmest) ir jāpieder uzņēmumam, kurš nodarbojas ar mašīnu īri.....

Cits jautajums kā policija vai CSDD šito izkontrolēs...


es saprotu, tas 92 dienu ierobežojums arī uz šo attiecas...
P.S. agrāk jau igauņi, kad viņiem uztaisīja aizliegumu pārdot alkoholu pēc 21, to iznomāja... kā ķīla bija jāatstāj nauda alkohola cenas apmērā. Ja alkoholu pēc tam neatnes atpakaļ, tad ķīlas nauda paliek veikalam...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jautājums par
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/147/cxepi.html

kāds var  atrunāt? kaut ko sliktu pateikt?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
JM rakstīja:

Nuuu jā, bet cik es saprotu, tad īrētam auto bez citiem riskiem (leiši var uzmest) ir jāpieder uzņēmumam, kurš nodarbojas ar mašīnu īri.....

Cits jautajums kā policija vai CSDD šito izkontrolēs...


es saprotu, tas 92 dienu ierobežojums arī uz šo attiecas...
P.S. agrāk jau igauņi, kad viņiem uztaisīja aizliegumu pārdot alkoholu pēc 21, to iznomāja... kā ķīla bija jāatstāj nauda alkohola cenas apmērā. Ja alkoholu pēc tam neatnes atpakaļ, tad ķīlas nauda paliek veikalam...


Teorētiski jau Jevropas savienībā ir brīva preču un pakalpojumu kustība Smile Kāpēc, lai igauņu uzņemums nevarētu iznomāt mašīnas LV iedzīvotājiem? Smile Jāpasūdzas Eiropas komisijai Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa romeo 147 
ViktorsLatvija rakstīja:
Sveiki, šobrīd apsveru domu pirkt AR, bet no daudziem dzirdu aizpriedumus, ka mašīna nav tā labākā, ka remontiem aiziet daudz utt.
Tātad jautājums sekojošs - Pirkt/Nepirkt AR? Ja pirkt, tad kāpēc? Ja nepirkt, tad kāpēc? Jūtu, ka māšīna ir mana, jo neskatoties uz citām mašīnām (jau 4 mēneši pa apli eju cauri visām markām), vienmēr atgriežos pie AR, it īpaši man iet pie sirds 147. Tāpēc vēlos uzzināt visus + un -, lai nekādu brīnumu nebūtu braucot ar šo mašīnu.
Jau iepriekš pateicos, ja kāds izteiks savu viedokli.
Ar cieņu, nākamais Alfists Viktors.


Atbilde uz jautājumu pirkt vai nē: noteikti pirkt, ja patīk!!! Man ir ko piedāvāt: http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/147/gkplb.html   Auto tiek tirgots nevis tāpēc , ka draņķis, bet tāpēc, ka mums ģimenē tā patīk Alfas, ka esmu sievai nopircis jaunāku Alfu un veco ir jāpārdod! Mašīnai ir regulāri veiktas apkopes (arī Autoficinā), un tā ir bijusi labi uzturēta, šobrīd gaida savu jauno saimnieku!  Alfa Romeo


_________________
Edgars
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database