Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
147 2.0TS motors pēc ~3000rpm sāk klabēt
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai arī no viņa prasītās cenas atskaitīt dzinēja maiņas izmaksas Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
vai arī no viņa prasītās cenas atskaitīt dzinēja maiņas izmaksas Smile


Kas ir aptuveni 250Ls ? Ja pats mainu !
Vienīgais kāda garantija, ka donors ir ejošs arī...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
trestabu rakstīja:
arba rakstīja:
pirkt auto ar dzeni tāpēc, ka salons smuks ir emo  emo  emo  emo
tur nav pat ko diskutēt, ja pats neesi motorists


Tieši tāpēc arī pajautaju šeit pirms pirkt vispar kko lol Very Happy


tad iesāc ar to, ka palasi 2.0 TS specifiku, vai tu to gribi..  Rolling Eyes  jāseko ēļļai, ja nevari kontrolēt savas emocijas (kas ar to motoru ir diezgan viegli) un spied grīdā līdz 7k - 8k apgr tad diezgan droši, ka drīz atkal aprausi šāles. Bieža zobenes maiņa 50'000 eļļas maiņa ik pēc 10k. pie tam šis atšķiras ar to, ka prasa diezgan skurpulozi ievērot visus ražotāja ieteiktos apkopju intervālus.
Tāpēc arī diezgan grūti dabūt labus 2.0 TS motorus, jo pie mums jau cilvēki pieraduši mainīt eļļu kad atcerās vai pārbaudīt, kad 10 reizes esi šo pārbaudi atlicis "ai vēlāk".

Bet ja esi dabbūjis labu, un to kop kā vajag, tad ar viņu bauda braukt  ihaaaaa

tā ka visi šeit esošie tev ieteiks tikai vienu risinājumu - ņem izvēlēto (neklabošo) alfu un ved uz servisu un ne jau kkur, kur tādu mašīnu redzējuši tikai garām braucot, bet kur ikdienā ar šīm mašīnām strādā  Wink  tad pārbaudi un pēc pozitīva atzinuma - ņem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
trestabu rakstīja:
arba rakstīja:
vai arī no viņa prasītās cenas atskaitīt dzinēja maiņas izmaksas Smile


Kas ir aptuveni 250Ls ? Ja pats mainu !
Vienīgais kāda garantija, ka donors ir ejošs arī...


250 ls ejošs, labs TS????  Surprised  nono  crazy  
man tas prieks maksāja ap 1k Ls viss motors. šāles varbūt kāds nomainīs pa 250 Ls

un atkal... ja mainīsi pie tiem, kas zina ko dara, tad viņi diezgan droši tev arī iedos kautkādu nebūt garantiju. vismaz uz to brīdi, kad tu viņu saņemsi viss būs kārtībā, pārējais no tevis būs atkarīgs, kā lietosi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Njām, nu ko tad jau pagaidām alfa jāatliek uz nenoteiktu laiku kamēr parādās labs piedāvājums, kopt es varu, bet pagaidām iegādāties labu nevaru, ja nu vienīgi sanāks no Itālijas čaļa dabūt, vai iespējams kāds no jums tirgos Very Happy Very Happy

Veiksmi ekspluatācijā visiem !

Un paldies par Info ! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1500Ls ir pietiekami normalas masinas iegadei, vajag tik pameklet un pirms pirksanas maksimali parbaudit, cita lieta, ka varbut masinu nevajag? Nevajag vispar? Jo nopirkt ir viena lieta, par to talak rupeties, pildit baku un risinat ikdienas automobilista problemas pavisam kas cits... emo

PS: Sonakt Giulietta originalais akis nospraga, bet no rita bija jasteidzas, nacas skraidit surpu turpu ziliem nagiem, tiksanos nokaveju, sieva palika bez masinas... nu vobsem tadi tie sikie automobilistu priecini shura


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
1500Ls ir pietiekami normalas masinas iegadei, vajag tik pameklet un pirms pirksanas maksimali parbaudit, cita lieta, ka varbut masinu nevajag? Nevajag vispar? Jo nopirkt ir viena lieta, par to talak rupeties, pildit baku un risinat ikdienas automobilista problemas pavisam kas cits... emo

PS: Sonakt Giulietta originalais akis nospraga, bet no rita bija jasteidzas, nacas skraidit surpu turpu ziliem nagiem, tiksanos nokaveju, sieva palika bez masinas... nu vobsem tadi tie sikie automobilistu priecini shura


Šitos piedzīvojumus es zinu Very Happy, ar mašīnām jau braukāju ilgi un rūpējos arī kamēr kādam tā netiek izmantota esmu arī vairākas no ārzemēm atdzīvinājis, bet ne priekš sevis. Kā jau iesācējam laikam grūti apriģiļitsa ko īsti gribu, gribu tikai kko tādu kas patīk un ir varbūt apskrambāts utt, bet lai strādā kaut pusgadu normāli un nenojājas uzreiz, neesmu agresīvais tips. izbraucu ar 147 2.0 TS iepaikās nenormāli, par izskatu nemaz nerunājot, pofig ka mazi kasjaki ir vizuāli to visu var paciest un lēnām mainīt, vēl patīk arī šinī autiņa tas ka var dažādas detaļas samainīt, piem auduma beņķus uz sarkaniem vai brūniem ādas, iemočīt bose, uztaisīt FL, tā teikt pa mazam izvilkt maksimālo sulu no kaut vai lētākās komplektācijas, liekās ka sirdī jau pukst Alfas būtība un gribās kļūt par vēlvienu īpašnieku kurš lepns ar savu auto Very Happy Very Happy nu tā kkā !

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad man liekas, ka derētu uz šo uzmest aci:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/147/lejox.html
kādēļ es sāktu ar šo variantu:
1) "visi sludinājumi ar šo telefon nr." - 1 (nav placis, kur galvenais, ka turas kopā pādodot)
2) tas, ka ir uzlikta laba siksna aprakstā, tas varētu norādīt, ka īpašnieks nav bijis kapeik fuck nu tas tā "ticam uz vārda"
3) nez, priekšnojauta, ka varētu kkas normāls tur sanākt.
pie tam nebūs jādomā par salonu  Rolling Eyes  

ko es darītu:
1) apskatītu pats uz tēmu - vai nav sista (detaļu savienojumi, stūrīši, špakteles vai krāsojuma pēdas, rūsasmitrupa pazīmes zem paklājiem. papēža vietas uz grīdas/pedāļu gumiju nodilums - par tēmu "noskrējiena patiesums".
2) uzjautātu īpašniekam, kurā servisā remontējies, mainījis siksnu.
3) ja tas nav Ficina, Arfila vai Modena tad dzītu pie viņiem atrādīt, lai novērtē un izbrauc pasaka savu verdiktu.
4) ja remontējās augstākminētajos servisos, tad jautātu viņiem kas ir darīts kā ir ar mašīnu, bet šis punkts neizslēds punktu nr.3

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par Info, par iepriekšējo autinju var aizmirst arī autofficina neko labu nesola, varbūt jāpaskatās zeenjaa variants!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiki visiem vēlreiz, ko var Teikt par dīzeļiem, no kā būtu jāuzmanās ? 1.9JTD 85kw

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labs motors, kuram regulari ir jamaina siksnu. Ir jasaprot, ka "originals noskrejiens 160 000 km" ir muldi.
Ja dizelis tev ieprieks nav bijis, vai tev nav jabrauc garie gabali (piem. strada Riga, dzivo arpus tas) - tad aizmirsti un panjem benzinu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Labs motors, kuram regulari ir jamaina siksnu. Ir jasaprot, ka "originals noskrejiens 160 000 km" ir muldi.
Ja dizelis tev ieprieks nav bijis, vai tev nav jabrauc garie gabali (piem. strada Riga, dzivo arpus tas) - tad aizmirsti un panjem benzinu


Woukēy paldies, man ikdienā maksimums 12km  :pegazins:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
trestabu rakstīja:
Woukēy paldies, man ikdienā maksimums 12km  :pegazins:

ir dazadi viedokli par manis teikto, bet es saku pec savas pieredzes:
- vecs dizelis ir slikts tapec ka nogajis 500 000 km pirms nonacis Latvija, slikts pilsetas rezhima jo nifiga nesildas ziema
- jauns dizelis ir slikts pilsetas rezima, jo tam ir DPF, EGR utt, kuriem nepatik isie braucieni

P.S. Ak, ja... un kratas, un dumo )))

P.S.S. BET tieshi Alfas dizeli ir loti labi motori!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1.9 JTD ..85 kw ir ļoti pat labs!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
trestabu rakstīja:
man ikdienā maksimums 12km


un Tu gribi pirkt dīzeli?  Shocked



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database