Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Alfa Romeo izpārdošana
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Berzs rakstīja:
saks, ka nevar izdzēst savu ziņu... Rolling Eyes
vai arī talanta maz Mr. Green


Galvenais nesamiizties. Paprasi onkulim - vinsh vienmeer gatavs kaut ko izdzeest shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šo gan vari nedzēst Smile

pa kluso pačukstēšu, ka jau tuvākajā laikā īpašas cenas tiks piedāvātas arī AR159 Cool

sīkāka informācija sekos Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ne pa tēmu, bet kapēc lancia thesis nav cena pielikta? vēl neviens nav nopircis?  Laughing

tikko biju pie itāļu kolēģiem, šiem pagalmā stāvēja kādi 15 auto - tikai itāļu auto, bet ne1 fiats Cool
2 156, 3 166, pāris vecākas lancias un kādas 5-6 jaunās thesis - man jau viņas baigi patīk - nu protams kā biznesa klases auto nevis ar ko ikdienā braukāties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
autoit paarstaavji gan jau labaak zin pastaastiit lancia tirgoshanas iipatniibas, bet nu pa lielam lancia ir ekskluzivs itaalijas ieksheejaa tirgus produkts. lai to tirgotu, jaabuut tirdznieciibas centram ar sarkankoka paneljiem, pardeveejaam samta vakarkleitaas utt. un shitai padariishanai arpus itaalijas maz noveerteetaaju.

kursh latvija pirks Thesi pa 50 shtukaam vai Ypsilonu pa 20? neviens, ja pa 15 var nopirkt Skodu shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
autoit paarstaavji gan jau labaak zin pastaastiit lancia tirgoshanas iipatniibas, bet nu pa lielam lancia ir ekskluzivs itaalijas ieksheejaa tirgus produkts. lai to tirgotu, jaabuut tirdznieciibas centram ar sarkankoka paneljiem, pardeveejaam samta vakarkleitaas utt. un shitai padariishanai arpus itaalijas maz noveerteetaaju.

kursh latvija pirks Thesi pa 50 shtukaam vai Ypsilonu pa 20? neviens, ja pa 15 var nopirkt Skodu shura


nu i duraki.... Twisted Evil


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lancia cenu pieprasījumi notiek individuāli - tā nav "širpotreb" auto marka, līdz ar to - cenas pieejamas tikai nopietniem interesentiem pēc individuāla pieprasījuma. Wink

Taisnība augstāk rakstītajā, ka mūsu tirgū nepieprasīta marka. Tomēr - daži atrodas. Smile


Taču labākais seko:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Berzs rakstīja:


Taču labākais seko:


 ihaaaaa


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vareetu ielikt to, kas seko, bet kaads gudrinieks Wink ir "aizsleedzis" to .pdf'u ar paroli... Runa ir par tieshaam ljoti labaam 159 cenaam. Visi, kam taas mashiinas interesee, iedarbiniet savus liizingkompaaniju/banku kontaktus!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es vareetu ielikt to, kas seko, bet kaads gudrinieks Wink ir "aizsleedzis" to .pdf'u ar paroli... Runa ir par tieshaam ljoti labaam 159 cenaam. Visi, kam taas mashiinas interesee, iedarbiniet savus liizingkompaaniju/banku kontaktus!


Un parmainas pec ir kada, kurai ir motors?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Oga rakstīja:
Es vareetu ielikt to, kas seko, bet kaads gudrinieks Wink ir "aizsleedzis" to .pdf'u ar paroli... Runa ir par tieshaam ljoti labaam 159 cenaam. Visi, kam taas mashiinas interesee, iedarbiniet savus liizingkompaaniju/banku kontaktus!


Un parmainas pec ir kada, kurai ir motors?


Ir arii ar motoru, Sogjiit, bet baidos, ka Tu tik izrunaajies par to motoru un ne Tev ir naudas alfai ar (tavaa izpratnee) motoru, nedz Tu zini ko ar to dariit. Nu jau pietiks. Saac varbuut ar pavecu subaru, iemaacies to lietot un tad prasi motoru. Ok? Visiem zinaams, ka max, ko Alfai shobriid var dabuut, ir 260Zs 3.2 V6. Naak komplektaa ar Q4. Ja tas Tevi apmierina, tad tik graab ciet. Bet man kaut kaa peec Taviem textiem pagaidaam ir skaidrs, ka Tu gribi meiteneem paraadiit, cik Tavam z-caaram ir jaudas un kaa tas smuki ruuc. Piedod, bet tas mans personiskais viedoklis, kuru pagaidaam neapgaazh ne Tavi sasniegumi trasees, ne Tavs shiibriizha "motors", nedz arii jebkas, ko esmu redzeejis Tevi daraam. Pagaidaam tas izskataas peec ficiisha staipiishanas forumos. smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa jaa trasee rezultaata nau. to mees zi! 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Oga rakstīja:
Es vareetu ielikt to, kas seko, bet kaads gudrinieks Wink ir "aizsleedzis" to .pdf'u ar paroli... Runa ir par tieshaam ljoti labaam 159 cenaam. Visi, kam taas mashiinas interesee, iedarbiniet savus liizingkompaaniju/banku kontaktus!


Un parmainas pec ir kada, kurai ir motors?


Ir arii ar motoru, Sogjiit, bet baidos, ka Tu tik izrunaajies par to motoru un ne Tev ir naudas alfai ar (tavaa izpratnee) motoru, nedz Tu zini ko ar to dariit. Nu jau pietiks. Saac varbuut ar pavecu subaru, iemaacies to lietot un tad prasi motoru. Ok? Visiem zinaams, ka max, ko Alfai shobriid var dabuut, ir 260Zs 3.2 V6. Naak komplektaa ar Q4. Ja tas Tevi apmierina, tad tik graab ciet. Bet man kaut kaa peec Taviem textiem pagaidaam ir skaidrs, ka Tu gribi meiteneem paraadiit, cik Tavam z-caaram ir jaudas un kaa tas smuki ruuc. Piedod, bet tas mans personiskais viedoklis, kuru pagaidaam neapgaazh ne Tavi sasniegumi trasees, ne Tavs shiibriizha "motors", nedz arii jebkas, ko esmu redzeejis Tevi daraam. Pagaidaam tas izskataas peec ficiisha staipiishanas forumos. smokin


Nuuu. Nevajag visu uzreiz tik personiski uztvert. Piedod, bet es netaisos atbildet. Patiesiba "atkal" esmu students un lieku naudas lidzeklu man patiesam nav un ja butu es tos neiegulditu autinja. Izglitiba tiesam maksa dargi. Skaidrs ir tas, ka pagaidam alfa mani apmierina un nakamais autinsh bus vismaz ar 300ps. Peace Oga...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man kolēģis nopirka jaunu alfu (nedaudz manis iespaidots), pēc viņa stāsta par piedzīvojumiem servisā,  pietiktu jau ar to, ka pirmajos 15 000 tur ir regulāri jābrauc ,  man nedaudz kauns, ka iespaidoju viņa izvēli un prieks, ka pats neispaidojos.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nesen lasiiju atsauksmi par vienu UK AR diileri, kursh, lai noveerstu kaut kaadu garantijas defektu, pats atbrauc mashiinai pakalj. kad saremonteets, piebrauc to atpakalj. uz to laiku klientam tiek atstaata servisa mashiina. neesmu dzirdeejis, ka latvijaa kaads taa dariitu. saprotu, ka te ir citi apjomi, ka viss maksaa naudu, ka truukst darbinieku. a kam tagad viegli.. tirgojot suudiigu produktu, uzsvars jaaliek uz perfektu servisu.

159 jau ljauzhiem patiik. vieniigais, kas attur, ir Alfas slavenaas kvalitaates probleemas. tieshi to arii vajag risinaat. domaaju, ka 159 cilveeki pirktu, ja tai buutu pilna 3 gadu garantija uz visu + taa vaacijas apkopju paka iekljauta tb taads Oga nopeerk 159 un 3 gadus vinjam nav vispaar nekaadu izdevumu, ja vien pats speciaali un apzinaati tur nau kauko salauzis.

ja jau taa mashiina ir tik laba, tad tachu droshi var dod shaadu garantiju, ne?

un, ja nu vinja tomeer bojaajas, tad aizbraukt pie klienta tai pakalj. klients buus laimiigs, 3 gadus nebuus izteereejis ne santiima, buus apmierinaats ar servisa darbu, pirks Alfas veel un veel, un visiem saviem chomiem ieteiks. bet 2 gad un "saraxtinjsh" ir aanii. situaaciju veel jaukaaku padara dazhu laimiigo, kas nejaushi nopirksuhi taas jaunaas Alfas, beediigaas atsauksmes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Veel jau nevajag aizmirst par ljautinjiem kam viss luust un pliist pat paskatoties vien...
un pie katras kjibeles : "Vaah... ******* atkal saluuza" un forumos iexsaa...

Pac ar jaunaam Alfaam braucis neesu, bet lietojot taas pashas vecaas (lasi nojaataas)
par kvalitaatei (piem. peekshnja atnjirgshanaas) suudziibu nav. pavisam.


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database