Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Alfa Romeo izpārdošana
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
privatpersonai pirkt jaunu mashiinu, iipshi oplizingaa, ir nevis daargakmenis bet iists stulbums shura taa muusu valstii neviens nedara, jo sanaak, ka shads pasakums nodokljos izmaksa vairak nekaa pati ta mashiina, ne? no saakumaa taa fizpersona samaksa ienakuma un sociaalo nodokli par saviem ienjeemumiem, peec tam pvn par mashiinu un pvn par liizinga pakalpojumu.


Kaadaa sakaraa te jaapin iekshaa ienaakuma nodoklis un socnodoklis?!
Par jaunas mashiinas aspektiem jau esam runaajushi 100x. Es domaaju, ka par shiem cipariem kaareiz ir iistais briidis. Jo lielais cenas kritums "izbraucot no salona" ir jau noticis itkaa. Nu taa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaadaa sakaraa te jaapin iekshaa ienaakuma nodoklis un socnodoklis?!


nu kaa, gandriiz 40% tomeer... skaties! tev (tavm bosam) ir uznjeemums, tev izmaksa 100 naudinjas algu, tu dabuu 40ls (10%, 16% un 25% valstij). tos 40ls tu samaksaa lizingam, no kuriem 1/3 ir visadi pvn. rezultataa no ta saakotneejaa 100 ir palikushi 30. tai pat laikaa to saakotneejo 100 tavs (tava bosa) uznjeemums maksaa liizingam. par tiem 100ls shim uznjeemumam nav jamaksaa ienakuma nodoklis (+15ls) un, ja uznjeemums ir kartiigs pvn maksatajs, visus izteereeto pvn dabuu atpaalj kaa priekshnodokli. otraja gadiijumaa tava mashina uznjeemumam izmaksa 3x (!!!) mazaak nekaa pirmajaa gadiijumaa, ja tu vinju peerc pats. nu kaut kaa taa. gan jau kads profesionals finasists vareetu preciizi to manu doma sareekjinaat Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaadaa sakaraa te jaapin iekshaa ienaakuma nodoklis un socnodoklis?!


nu kaa, gandriiz 40% tomeer... skaties! tev (tavm bosam) ir uznjeemums, tev izmaksa 100 naudinjas algu, tu dabuu 40ls (10%, 16% un 25% valstij). tos 40ls tu samaksaa lizingam, no kuriem 1/3 ir visadi pvn. rezultataa no ta saakotneejaa 100 ir palikushi 30. tai pat laikaa to saakotneejo 100 tavs (tava bosa) uznjeemums maksaa liizingam. par tiem 100ls shim uznjeemumam nav jamaksaa ienakuma nodoklis (+15ls) un, ja uznjeemums ir kartiigs pvn maksatajs, visus izteereeto pvn dabuu atpaalj kaa priekshnodokli. otraja gadiijumaa tava mashina uznjeemumam izmaksa 3x (!!!) mazaak nekaa pirmajaa gadiijumaa, ja tu vinju peerc pats. nu kaut kaa taa. gan jau kads profesionals finasists vareetu preciizi to manu doma sareekjinaat Wink


Ne tikai priekshnodokli. Uznjeemumam turklaat tas liizinga maksaajums iet izmaksaas un atkal atsitaas nodokliishi. Bet staasts nav par to. Tevis mineetaa situaacija ir visiem sen zinaama. Liidz ar to man pieejamie kantori aptaujas rezultaataa visi kaa viens izveelas atbildi "ooo nee. mums jau pietiek "teoreetisko" mashiinu papiiros. Vairaak nenjemsim gan" Very Happy Un, ja pareizi atceros ciparus, tad shii iemesla deelj tikai kaut kaadi padsmit procenti jauno auto Latvijaa ir registreeti uz privaatpersonaam. Pie kam Tavs apreekins, ja jau nu Tu taa reekini, nav preciizs Smile Saaksim ar to, ka "visaadi pvn" tomeer nav 1/3. Taa ir nepilna 1/5. Un veel. Kaadeelj tad socnodokli tu reekini, bet nereekini maizi un uudeni utml. lietas pie izmaksaam? Taas tak ar uznjeemumam nav jaamaksaa Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nepiesienies siikumiem (ar pvn apliek mashinas cenu un liizinga %, kas kopaa ir vairak kaa 1/5 toch. cik tieshi, jaareekjina. u.c. siikumiem)
tagad drusku paarfraazeesim:

es esmu uznjeemums, tu esi mans darbinieks. man 3x izdeviigaak ir nopirkt tev mashiinu nekaa maksaat lielaaku algu, lai tu pats vareetu atljauties to mashiinu nopirkt. viss. vienkaarshi abidna, ja es ka uznjeemums iedomaajos, cik daudz tiek samaksati nodoklji, lai tu vareetu tikt pie taas suuda mashinas. tev kaa darbiniekam, protams, ir pohuj shura

uz maizi un uudeni teoreetiski attiecas tas pats, bet praktiski gruuti saliidzinat meenesha autoizdevumus ar maizes izdevumiem Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nepiesienies siikumiem (ar pvn apliek mashinas cenu un liizinga %, kas kopaa ir vairak kaa 1/5 toch. cik tieshi, jaareekjina. u.c. siikumiem)
tagad drusku paarfraazeesim:

es esmu uznjeemums, tu esi mans darbinieks. man 3x izdeviigaak ir nopirkt tev mashiinu nekaa maksaat lielaaku algu, lai tu pats vareetu atljauties to mashiinu nopirkt. viss. vienkaarshi abidna, ja es ka uznjeemums iedomaajos, cik daudz tiek samaksati nodoklji, lai tu vareetu tikt pie taas suuda mashinas. tev kaa darbiniekam, protams, ir pohuj shura

uz maizi un uudeni teoreetiski attiecas tas pats, bet praktiski gruuti saliidzinat meenesha autoizdevumus ar maizes izdevumiem Wink


Un tagad iedomaajies situaaciju no reaalaas dziives, kad 2 meeneshus peec shii auto iegaades es apriebjos Tev kaa uznjeemuma vadiitaajam vai Tu saac man kaa padotajam sexuaali uzmaakties shura un es pametu sho kantori. Rezultaataa kantoris paliek ar kaut kaadu itaalju shrotu un es palieku bez mashiinas. Taa? Jeb saakas nenormaala pistne ar gaidiishanu, kad es atrodu citu darbu, kuraa man jau no 1. dienas jaasaak shii mahinaacija ljechiit graamatvediibai un tad tas ieprieksheejais kantoris paardod naakamajam to "manu" itaalju shrotu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Admin - Where'd U go?

kautkādi spameri šo topiku piemēslo...  Razz


Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nepljaapaa! grudaks
Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar to visu huiņu ir koks ar diviem galiem. Jebkurā gadījumā kaut kāds līzings ir līšana d...sā līzingkompānijai un lieki izdevumi ir garantēti. down  Tā lūk!. To cik kurš ir gatavs, kur ielīst lai domā pats Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu paga, pērkot auto no dīlera tak jebkurā gadījumā tas pvn jāmaksā ja pērc kā privātpersona, ja pērk pvn maksātājs, tad tas atkal ir cits gadījums.

Oper līzings imho ir izdevīgs tādai privātpersonai kurai tāpat ar to mašīnu ilgāk par 1 vai 2 gadiem nebrauks. Ja grib ar to mašīnu ilgāku laiku braukt, tad gan tas galīgi nav izdevīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un es domāju ka ar Berza kungu daudz ko ir iespējams sarunāt Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Ar to visu huiņu ir koks ar diviem galiem. Jebkurā gadījumā kaut kāds līzings ir līšana d...sā līzingkompānijai un lieki izdevumi ir garantēti. down  Tā lūk!. To cik kurš ir gatavs, kur ielīst lai domā pats Razz


Ūja! Nav taču vairs 93. gads Smile Mūsdienās atliek tik pasvilpt līzinga kompānijai un uzrādīt citas kompānijas piedāvājumu, kad lietas brīnumainā kārtā nokārtojas pašas no sevis Smile Nekur nevienam nav jālien.
Kas attiecas uz operlīzingu, tad lielākās ziepes ir principā, kad līzinga termiņa beigās to auto Tev piedāvā atpirkt nebūt ne par atlikušo vērtību, bet gan par tirgus cenu. Gan jau katrs operlīzinga ņēmējs ar to saskarsies Smile Jāatceras, ka operatīvais līzings ir NOMA nevis atlikts maksājums ar procentiem. Un tas ir izdevīgi, manuprāt, tikai vidējiem uzņēmumiem, kuriem šī nomas maksa aiziet izdevumos, PVNs "atsitās" un beigās nav jādomā par veco šrotu utilizēšanu.
Bet katrs pats sava līzinga ņēmējs, tā ka uz priekšu Smile Atgriežoties pie sākotnējā topika un izgriežot spamu, rezumēšu, ka šībrīža spaiņu piedāvājums no Autoit. ir ļoti labs un jaunu auto kārotājiem vajadzētu jau pamazām stāties rindā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Ar to visu huiņu ir koks ar diviem galiem. Jebkurā gadījumā kaut kāds līzings ir līšana d...sā līzingkompānijai un lieki izdevumi ir garantēti. down  Tā lūk!. To cik kurš ir gatavs, kur ielīst lai domā pats Razz
Par "koku" atbildēsi Mr. Green

Bet par to d... līšanu... Ja nav naudas, par ko uzreiz nopirkt mašīnu, jāizmanto līzings.. Tak tas pats, kas ar JEBKURU maksas pakalpojumu. PVN - arī par maizi un mob.tel. sarunām tiek maksāts.. Wink

Anyway - gari diskutējams jautājums... Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
saks, ka nevar izdzēst savu ziņu... Rolling Eyes
vai arī talanta maz Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Berzs rakstīja:
Bet par PVN - arī par maizi un mob.tel. sarunām tiek maksāts.. Wink

Anyway - gari diskutējams jautājums... Smile


Nav gan gluži viens un tas pats - maizi un mob. tel sarunas uzņēmums NEVAR ierakstīt pamatlīdzekļos... shura
Auto var norakstīt 3 gadu laikā (vismaz pēc likuma)...

Bet ja runā par tēmu tad piedāvājumi ir interesanti, visi. Tikai wot man trešo vāģi toč patreiz vēl nevajag... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nav gan gluži viens un tas pats - maizi un mob. tel sarunas uzņēmums NEVAR ierakstīt pamatlīdzekļos... shura
Auto var norakstīt 3 gadu laikā (vismaz pēc likuma)...

Bet ja runā par tēmu tad piedāvājumi ir interesanti, visi. Tikai wot man trešo vāģi toč patreiz vēl nevajag... Very Happy
skaidrs, ka par uzņēmumiem ir pavisam cits stāsts.. Smile

rakstot biju domājis tieši privātpersonu iespējas... Wink

ja nu gadījumā savajagās arī trešo, Tu zini, kur griezties... Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database