Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Alfa Romeo izpārdošana
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa Romeo izpārdošana 
Auto Italia piedāvā ĪPAŠAS cenas sekojošām noliktavas automašīnām:

- Alfa Romeo 147 5d FL, 1,9 JTD Progression (4 el.logi, ASR, Radio/CD, gaisa kondicionieris, Winter pack, rūpnīcas signalizācija, papildus sildītajs, Alfatex salons), cena - 18 800 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo 147 5d FL, 2,0 TS Distinctive (+ MOMO ādas salons, rūpnīcas signalizācija, Cruise Control, 16" lietie diski, utt utjpr), cena - 18 400 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo 147 3d FL, 2,0 TS Sel Distinctive (+ rūpnīcas signalizācija, Cruise Control, VDC utt utjpr), cena - 18 800 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo 156 CW, 1,9 JTD 4x4 Crosswagon (viss, kā jau CrossWagon'am pienākas Smile + rūpnīcas signalizācija), cena - 27 100 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo 156 CW, 1,9 JTD 4x4 Crosswagon (viss, kā jau CrossWagon'am pienākas Smile + rūpnīcas signalizācija, radio vadības pogas uz stūres), cena - 27 200 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo GT, 1,9 JTD 150cv Progression (Div-zonu klimata kontrole, ādas stūre, ādas salons, Webasto, rūpnīcas signalizācija utt), cena - 27 400 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo GT, 1,9 JTD 150cv Progression (Div-zonu klimata kontrole, ādas stūre, Webasto, rūpnīcas signalizācija utt), cena - 26 600 EUR (ar 18% PVN)


Pedējais laiks tikt pie jaunas Alfas, kungi Smile

AC,

Kristaps Bērziņš (aka Berzs)
Auto Italia SIA
Tel.: +371 7146255
Mob.: +371 22343111
e-pasts: kristaps.berzins@autoit.lv

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa Romeo izpārdošana 
Berzs rakstīja:
Auto Italia piedāvā ĪPAŠAS cenas sekojošām noliktavas automašīnām:

- Alfa Romeo 147 5d FL, 1,9 JTD Progression (4 el.logi, ASR, Radio/CD, gaisa kondicionieris, Winter pack, rūpnīcas signalizācija, papildus sildītajs, Alfatex salons), cena - 18 800 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo 147 5d FL, 2,0 TS Distinctive (+ MOMO ādas salons, rūpnīcas signalizācija, Cruise Control, 16" lietie diski, utt utjpr), cena - 18 400 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo 147 3d FL, 2,0 TS Sel Distinctive (+ rūpnīcas signalizācija, Cruise Control, VDC utt utjpr), cena - 18 800 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo 156 CW, 1,9 JTD 4x4 Crosswagon (viss, kā jau CrossWagon'am pienākas Smile + rūpnīcas signalizācija), cena - 27 100 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo 156 CW, 1,9 JTD 4x4 Crosswagon (viss, kā jau CrossWagon'am pienākas Smile + rūpnīcas signalizācija, radio vadības pogas uz stūres), cena - 27 200 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo GT, 1,9 JTD 150cv Progression (Div-zonu klimata kontrole, ādas stūre, ādas salons, Webasto, rūpnīcas signalizācija utt), cena - 27 400 EUR (ar 18% PVN)

- Alfa Romeo GT, 1,9 JTD 150cv Progression (Div-zonu klimata kontrole, ādas stūre, Webasto, rūpnīcas signalizācija utt), cena - 26 600 EUR (ar 18% PVN)


Pedējais laiks tikt pie jaunas Alfas, kungi Smile

AC,

Kristaps Bērziņš (aka Berzs)
Auto Italia SIA
Tel.: +371 7146255
Mob.: +371 22343111
e-pasts: kristaps.berzins@autoit.lv




Ja Jūs tāpat tirgotu un darītu kaut ko lietotu alfu jomā, tad gan jau viens otrs kaut ko arī jaunu nopirktu. Evil or Very Mad


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kāds sakars AutoItalia ar "kaut kā darīšanu" lietotu Alfu jomā? shura
Es no savas puses ieteiktu padomāt par CW cenām Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kāds sakars AutoItalia ar "kaut kā darīšanu" lietotu Alfu jomā? shura
Es no savas puses ieteiktu padomāt par CW cenām Wink
uz CW atlaides ir virs 8k EUR no standarta cenas... super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa Romeo izpārdošana 
Presto rakstīja:
Ja Jūs tāpat tirgotu un darītu kaut ko lietotu alfu jomā, tad gan jau viens otrs kaut ko arī jaunu nopirktu. Evil or Very Mad
Jūs varētu sīkāk savu viedokli izklāstīt, lai saprotams, par ko ir pārmetumi, cienītais...  shifty

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Berzs rakstīja:
Oga rakstīja:
Kāds sakars AutoItalia ar "kaut kā darīšanu" lietotu Alfu jomā? shura
Es no savas puses ieteiktu padomāt par CW cenām Wink
uz CW atlaides ir virs 8k EUR no standarta cenas... super


Tam nav nozīmes. Ja tā cena ir ap 6k EUR virs .de cenas... Tie nav 600 EUR. Tā tomēr ir normāla naudiņa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Berzs rakstīja:
Oga rakstīja:
Kāds sakars AutoItalia ar "kaut kā darīšanu" lietotu Alfu jomā? shura
Es no savas puses ieteiktu padomāt par CW cenām Wink
uz CW atlaides ir virs 8k EUR no standarta cenas... super


Tam nav nozīmes. Ja tā cena ir ap 6k EUR virs .de cenas... Tie nav 600 EUR. Tā tomēr ir normāla naudiņa.
es strādaju ar to, kas man ir.. ceru, ka saproti.. Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Berzs rakstīja:
Oga rakstīja:
Berzs rakstīja:
Oga rakstīja:
Kāds sakars AutoItalia ar "kaut kā darīšanu" lietotu Alfu jomā? shura
Es no savas puses ieteiktu padomāt par CW cenām Wink
uz CW atlaides ir virs 8k EUR no standarta cenas... super


Tam nav nozīmes. Ja tā cena ir ap 6k EUR virs .de cenas... Tie nav 600 EUR. Tā tomēr ir normāla naudiņa.
es strādaju ar to, kas man ir.. ceru, ka saproti.. Cool


Es taču zinu shura Ņemiet vērā, ka publiskos forumos publikai ir tendence būt visai agresīvai pret oficiāliem tirgotājiem. Pats to izjūtu katru dienu Wink Tā ka galvenais, kā jau mēs zinam, ir... nesamīzties! piip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nez, man jau shita izpardoshana liekas baigi ok. pietem, ja pareizi saprotu, shiis ir gala cenas pilniibaa nokomplekteetaam mshiinaam ar tepikjiishiem, signalizacijaam, seedies un brauc? ideali! ja kaads veel peec shiis izpaardoshanas atljausies puksteet, ka jaunas Alfas baigi daargi, ka Autoit kaa tirgotaaji sucks, dabus grudakaa!  grudaks shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nez, man jau shita izpardoshana liekas baigi ok. pietem, ja pareizi saprotu, shiis ir gala cenas pilniibaa nokomplekteetaam mshiinaam ar tepikjiishiem, signalizacijaam, seedies un brauc? ideali! ja kaads veel peec shiis izpaardoshanas atljausies puksteet, ka jaunas Alfas baigi daargi, ka Autoit kaa tirgotaaji sucks, dabus grudakaa!  grudaks shura


Ziemas riepas un CASCO jaapieskaita klaat - tas neietilpst cenaa. Jeb es kluudos, Kristap? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
nez, man jau shita izpardoshana liekas baigi ok. pietem, ja pareizi saprotu, shiis ir gala cenas pilniibaa nokomplekteetaam mshiinaam ar tepikjiishiem, signalizacijaam, seedies un brauc? ideali! ja kaads veel peec shiis izpaardoshanas atljausies puksteet, ka jaunas Alfas baigi daargi, ka Autoit kaa tirgotaaji sucks, dabus grudakaa!  grudaks shura


Ziemas riepas un CASCO jaapieskaita klaat - tas neietilpst cenaa. Jeb es kluudos, Kristap? Smile


mosh veel masaazhas salona apmekleejumu un celjojumu uz siltajaam zemem arii ieskaitiit automashiinas cena? shura  man besii shitaa tendence- ielikt cena riepas, apdroshinaashanas, tad to pasniegt kaa baigo bonusu. ak, labdaris diileris. uz apdroshinaashanu gan jau nopelna kaadus 20% uz riepaam vismaz tik pat.

ka papildus serviss tas protams ir ok. peerkot lizinga, shis summas ari automaatiksi izshkjiist pa meenesha maksaajumiem. bet nu jasaprot, ka papildus serviss ir maksu. jo vairaak servisa, jo vairaak par to maksaa. taa nav daavana!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas nekas. Toties es aizeju uz salonu un panjemu uzreiz liizingaa visu. Ar visaam riepaam uttuc. Nevis skrienu un mekleeju casco, riepas, logu slotinjas, ugunsdzeeshamo, trijstuuri, signalizaaciju, etc. Nu tipa es aizeju uz salonu, pasaku "man shitaadu", salons nosuuta liizinga kantorim papiirus, vinji tur savaa starpaa izdaraas un naakamaa (aiznaakamaa, bet ne veelaak) dienaa es sanjemu atsleegas un tehpasi, kaa arii liizinga kantora pilnvaru bardachokaa un braucu prom, neatkariigi no taa, kaads aaraa gadalaiks, ar pareizaam riepaam uz ritenjiem un  otras sezonas riepaam bagazhniekaa smukos maisinjos ar uzrakstu Alfa Romeo Smile Nu taa kaut kaa. Es teiktu, ka iekljaut visu cenaa ir baigi ok.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tie CW ir svežaki (tb ar plēvēm), vai k-kādas demo mašīnas?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Tie CW ir svežaki (tb ar plēvēm), vai k-kādas demo mašīnas?


ar plēvēm viņi ir ap 33k un uz augšu Sad Šitie ir "demo"...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
smic rakstīja:
Tie CW ir svežaki (tb ar plēvēm), vai k-kādas demo mašīnas?


ar plēvēm viņi ir ap 33k un uz augšu Sad Šitie ir "demo"...


nu jopcik copcik. ta ta ar vajag raxtiit, un nobraukumu pieraxtiit. un lietotam mashinaam shis cenas tieshaam nav nekaadas iipashas, lai neteiktu dargi Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database