Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
līdzjūtība!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Es domāju, ka vainīgo būs daudz un neviens neizspruks. Tas, kas mani besī, ir tas, ka šo lietu pilitizēs. Mums priekšā vēlēšanas. Varu derēt, ka politikas eksperti tagad sēž un domā, kā šo lietu iegriest, lai otram atņemtu vairāk balsu.


Man arī no tā visvairāk bail....
Un podi jau tajā, ka liela daļa šādu projektu ir tā saucamie Mr. 20% gadījumi, kas nozīmē, ka aiz tā visa stāv konkrēti politiķi, pelēkie kardināli utt...
Piemēram, jau ir izgrozīti Būvniecības likuma panti, kas atvieglo un "paātrina" un "palētina" šitādu lielpiķa spičkastīšu būvi... Cerams, ka tie nestāsies spēkā ar 2014. Gada februārī. Un ka salabos jau veiktos "atvieglojumus"...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nesaprotu, kāpēc tagad visi uzbrūk Maximai !!
māja taču viņiem nepieder !!!!!
kur viņu vaina ????

un kāds sakars udunsdrošibas signalizācijai ar jumta sabrukšanu ???


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un kāpēc vispār nav runa par ēkas īpašniekiem ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Maksima varēja pateikt vai nu mēs strādājam vai nu remontējiet...
Pukveža Brieža ielu atceries?

maksima mierīgi varēja izteikt visu īpašniekam, gan to, ka viņiem lietus laikā noliktavas applūst, gan ka nav labi ka ir pagaidu balsti palīgtelpās...

Protams, ka viņi nav visvainīgākie, bet uz remonta laiku aizvērt bodi jau nu varēja, pieciest nenopelnīto naudu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
nesaprotu, kāpēc tagad visi uzbrūk Maximai !!

Laicīga evakuācija izglābtu vispar visus, saproti? 100% no cietušajiem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik nu man ir stāstīts, ēka pieder attīstītājam Hamburg uz pusēm ar vienu citu kantori, kura īpašnieki ir ofšhorā reģistrēts kantoris, kaura adrese sakrītot ar daudzu citu uzņēmumu adresēm, kuru piederošos objektos atrodas maksima. Basņa ir tāda, ka tie otri 50% ir arī pati Maxima. Bet nu tik pat labi tas viss varbūt arī murgi. Tas ir tas, ko kāds kaut kur ir redzējis un lasījis.

Lai kā tur būtu, šādād situācijās atbild valde - parakstiesīgās personas. Īpašnieki atbild tikai ar ieguldīto kapitālu. Ir jau tā, ka īpašnieks pērk pakalpojumu no arhitekta, būvinžiniera, būvnieka, būvuzrauga un arī maksā būvinspekcijai par tās vīzu. Ja papīri ir visi tīri, tad objekta īpašnieks šeit ir cietušais.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kāds sakars signaližacijai ar sabrukšanu ?
ja nu vienīgi dievs ieslēdza


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
kāds sakars signaližacijai ar sabrukšanu ?
ja nu vienīgi dievs ieslēdza


Ja ugundzēsības hidranti ir bojāti, tad nostrādā to signalizācija. Daudzi izvietoti gar griestiem, kuru deformācija varēja nobojāt hidrantus un to signalizāciju...
Kā arī deformācija varēja nobojāt signalizācijas kabeļus...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es domaaju, ka trauksme skanēja tāpēc, ka, deformējoties konstrukcijām, nostiepās vadi un zuda dūmu detektoros kontakts. Norvik savu filiāli slēdza. Cik dzirdēts, tad Drogas arī. Maxima turpināja strādāt, jo domāja, ka trauksme ir gļuks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Es domaaju, ka trauksme skanēja tāpēc, ka, deformējoties konstrukcijām, nostiepās vadi un zuda dūmu detektoros kontakts. Norvik savu filiāli slēdza. Cik dzirdēts, tad Drogas arī. Maxima turpināja strādāt, jo domāja, ka trauksme ir gļuks.


+1

Kā arī ir visai stulba instrukcija sabiedriskai ēkai - apsargam vispirms iet lūrēt, kas noticis un tad domāt ko darīt.
Normāli ir vispirms evakuēt cilvēkus, un tad atrast patiesos iemeslus kāpēc tā nostrādājusi. Tikai kad ir droši un/vai ir novērsta atkārtota viltus trauksme, var atsākt darbu un laist cilvēkus iekšā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vakar būvnieki braši stāstīja, ka jumts varēja izturēt 1.5 tonnu uz 1 km2
šodien inženieri jau runā par 350 kg tikai !!!
tas taču nekas nav ! 4 veīči sanāk uz vienu metru !


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies Dievam, ka tas viss nav noticis kad augšā būtu pilns laukums ar bērniem un mammiņām

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database