Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Triiniecinjsh
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Triiniecinjsh 
Probleema:
- motoram paraadas tendence uz triiniecinju.
Simptomi:
- piestarteejam - viss ok.
- saaak kristies tukshgaitas (aukstie) apgriezieni un paraadiities neveelamaas paziimes.
- motors uzsilst ~ 50 peec celsija un notiek briinumi - paraadaas ceturtais cilindrs.
Risinaajumi:
-diagnostika - kompis neuzraada nekaadas kluudas
- kaada no spoleem?
-kaada svece?
- juusu varianti un ieteikumi Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kuram no 3 auto tas ir? jācer, ka ne visiem Smile

sveces, svečvadi? mitrā un sausā laikā vienādi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut kur kādam cilindram pierauj klāt gaisu
kāda no degvielas sprauslām pie maziem apgriezieniem "čurā"
utt
īsāk sakot - www.motoradiagnostika.lv


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AR 156. Laika apstaaklji po. Un tas ir tikai aukstam motoram un lidz +/- noteiktai temperat.
Ja sveces tad nafig pāriet.
Ja svechvadi tad mistika, jo tumsinjaa ziemassveetku egliite nenoveerojas
stavka uz kaut kaadu mistisko nekontaktu vai plaisu kaadaa no spoleem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par gaisu - shodien paarbaudiisim ar cold start.
A sprauslas?!?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Par gaisu - shodien paarbaudiisim ar cold start.
A sprauslas?!?


tā viena sprausla ciet, bet kad uzsilst paplešās un spricē normāli - servī var visas 4 pābaudīt, vai arī to vienu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es liktu uz lambdas sildiitaaju - hvz, kas tas taads, bet man ir liidziiga vaina Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izklausaas peec visiistaakaa sveces defekta. auksta neiet, silta aiziet. ja es remonteetu mashiinu, saaktu ar svechu paarbaudi. neesi nesen mainiijis, kauko tur kustinaajis?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja jau sveces tad piestarteejot arii vajadzeetu buut, bet kameer ir aukstie abaroti, tikmeer viss kulee. Un sliktaakaas sveces eksperimenta celjaa jau pamainiiju Sad nekaada efekta.
A par lambdu gan vareetu paarbaudiit. Man kaa reiz viena pa d..nu nomainiita ir aizkjeerusies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar iebraucu motordiagnostika.lv Smile un shamie neatrada neko citu kur piesietie kaa tikai teikumu no AR rupnicas:
"Mashiinaam ar noskreejienu virs 80 000 km var rasties probleemas ar lambda zondes apsildi. Tas izpauzhas, kaa nevienmeeriiga motora darbiiba (augsti vai zemi apgriezieni - vai abi kopaa). Noslapshana. Dzineeja ieslegshanaas servisa rezhiimaa (ierobezhoti apgriezieni un jauda) u.c. fignjas. Pie vainas esot apsildes vadi, kuri dodot gljuku impulsus kompim. Esot jaabrauc pie diilera paarprogrammet zondi Question Karoche mainam zondi un skatamies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja viens cilindrs nestrādā - tā nav lambda zonde. Lambda zonde dzīvē izpaužas kā degoša lampiņa, biš lielāks patēriņš un sliktāks cēliens. Vismaz tāda ir mana pieredze.

Tev jau teica -
1) noskaidro, kurš cilindrs vainīgs
2) nočeko sveces (abas)
3) nočeko sprauslu

Bet iesākumā: pārbaudi visus štekerus - gan svecēm, gan sprauslēm - moš vienkārši štekerīts ir notirinājies un radies nekontakts...

Dīvaini, ka kompis kļūdu neizmet, jo ir paredzēti kodi katrai atsevišķai sprauslai.

Tā kā iesaku sākt ar sveču maiņu, tad ķerties pie svečvadiem - tie ir laiku pa laikam jānomaina tā vai tā.

Vēl jau var būt pie vainas variators(tm) un gaisa masas mērītājs(tm) - bet enīvei - vajadzētu būt kļūdas paziņojumam kompī...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
97~2000. gada mashiinaam bija veel vecaa tipa check engine. nav obligaati, ka vinjsh iedegas, ja zondei vai meeriitaajam kirdik. visdriizaak, ka neiedegas. zinat, kursh check engine tev ir, var peec taas lampinjas, veca versija deg kaa taada sprausla, jaunaa ir ka citam mashiinam, izskataas ka dzineejs ar ventilatoru galaa. vecaa versija man nevienai mashiinai nekad nv iedegusies, jauna versija deg visaam un nepartraukti. speej tik lasiit kljuudas un dzeest  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
interesanti - jo man 155tai tā lampiņa normāli dega ik pa laikam. Un kļūdas varēja nolasīt paspaidot gāzpedāli. Un noresetot kompi noņemot klemmi...

Za to tagad vēsākā laikā mirgo kvēlsveču lampiņa. Laikam kaut kas tur nav labi, būs līdz lielajiem saliem jāsataisa...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Muuri, dajosh infu - kas jau paveikts, kas nee? Es par triici.
Man liidziigi izklausaas, bet straadaa visi cilindri. Aagenskalna serviss teica, ka variators, jo izputeejs karst (it kaa nepareizas ieshprices deelj dalja degvielas sadeg kautkur izpuuteejaa - katalizatoraa?!). Ieteica nomainiit, lai nenodeg mashiina. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da neko iipashiu nesadariiju. Bet ar triiniecinju ir taa, ka vairs nav triiniecin jsh (kluuda pirmreizeejaa diagnostikaa), bet gan kaa oga mineeja - lambdas apsilde. Kipa lambda nesildaas un liidz ar to gluko signaals.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database