Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Nākošais
Kartings
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bija forši atkal ar kartingu pabraukties. Tikai bija sākumā kaut kā nepierasts, ka nav motora skaņas.  c
6 no 10 ir alfisti nedēļas topā, pagaidām...

Šo to arī piefilmēju:
https://youtu.be/rMKLMMzbcOE
https://youtu.be/NXCD4cQRj6Y

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jap, lai gan galīgs klusums jau arī nav - gan riepas kauc, gan tie tinumi griežās...

Lai arī solītā 10 raceru grupa nesanāca, pasākums bija rezultatīvs   Wink  Iesvīst dabūja visi. Gan sutīgā pievakare, gan tas, ka pie tik maza dalībnieku sastāva nesanāk pauze elpas atvilkšanai. Pasākums ir jauns, šamējiem ir kur piestrādāt gan apgūstot procesa vadību, gan radot publikas interesi nākt un braukt. Cafe esot projektā   Very Happy



Te arī rezulti:





_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
patika un vajadzēs tur piekāpt vēl - līdz taisnām rokām tāls ceļš ejams Smile
forši, ka ir arī mājaslapa, kurā var redzēt visus savus rezultātus, progresus utt. - http://eklatvia.clubspeedtiming.com/sp_center/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirmā doma, ka pa vecajām Gerkens & co flīzēm būs pilnīga slidotava, bet nebija ne vainas. Viss ļoti labi, prieks par katru iespēju kaut kur pazīmēt trajektorijas!  super
Jāvācās tik vēl un jābrauc!


_________________
Paskaties Instagramā: tomizators / alfa166ti
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
patika un vajadzēs tur piekāpt vēl - līdz taisnām rokām tāls ceļš ejams Smile
forši, ka ir arī mājaslapa, kurā var redzēt visus savus rezultātus, progresus utt. - http://eklatvia.clubspeedtiming.com/sp_center/


Labs


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
ega rakstīja:
patika un vajadzēs tur piekāpt vēl - līdz taisnām rokām tāls ceļš ejams Smile
forši, ka ir arī mājaslapa, kurā var redzēt visus savus rezultātus, progresus utt. - http://eklatvia.clubspeedtiming.com/sp_center/


Labs

Un var redzēt, ka iTalis pirms tam tur ir tomēr bijis 3 reizes. Nevis 1 garāmejot, kā stātīja.  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mini sacensība ļoti laba, šodien vispār rokas jūt, ka ir stūre grozīta!
Pēc pirmā brauciena jau likās, ka iemaņas zudušas un nespēju tikt līdzi tiem, kas brauc patstāvīgi, bet otrais brauciens pārliecināja, ka vajag tikai gāzt un būs rezultāts, kā teikt iemaņas nekur nepazūd Razz
Man patika, un gaidu nākamo kartingu pasākumu   Confused

Jā, dīvaini ka skaņas kartingam nav, bet tomēr atšķirības jutās....ja pirmais (zilais) kartings vieglāk stūrējās un ne tik labi stājās, tad otrais (dzeltenais) likās, ka stūre smagāka, bet bremzes asākas. Var jau būt ka tā nemaz nebija, un tās ir tikai manas sieviešu iedomas  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mani nervozē tie asie stūri zem ikriem, mani nervozē ļurcīgie/nenostiprinātie beņķi, mani nervozē skrūvju galviņas beņķu iekšpusē dažiem kartiem...

Zilajam piemēram nefiksējas/nāk vaļā krēsls...braucot!   Doh!


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:

Un var redzēt, ka iTalis pirms tam tur ir tomēr bijis 3 reizes. Nevis 1 garāmejot, kā stātīja.  Razz


...kā jau teicu - 1reiz slēpos no lietus, 2reiz gāju uz solāriju, 3reiz organizatoriski jautājumi.


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
patika un vajadzēs tur piekāpt vēl - līdz taisnām rokām tāls ceļš ejams Smile
forši, ka ir arī mājaslapa, kurā var redzēt visus savus rezultātus, progresus utt. - http://eklatvia.clubspeedtiming.com/sp_center/


es tikai īsti neiebraucu tajā "proskill" tabulā... kopējā top tabulā rādās sievišķis Inese, domāju vakar ka gana labi braukusi, tagad sāku pētīt viņas rezultātus un izrādās pa 2 sek sliktāk kā man   Shocked   a es ar savu rezultātu neesmu pat top 100 . kā tas tā?  Confused
it kā jau tam nav nozīmes, bet gribās saprast kā tur ir ar tiem dāmu rezultātiem un kur ierindojos es  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sarkanais karts bija labs - šaurs un stingrs beņķis, nekas netraucēja dejotāja vietai un kājām, da i pats karts nekratījās uz visām pusēm braucot... otrajā braucienā sanāca jau turēties pie stūres līkumos un kaut kādā momentā dabūju punu uz muguras.

par proskill varētu būt tā, ka tie skaitās iekš šiem atsevišķiem braucieniem. Tipa katrs startē ar 1200 punktiem un tad atņem punktus no pārējiem par kuriem ir ātrāks, vai atdod tiem, kas ir ātrāki par viņu. Tā kā mūsu kompānija startēja mazākās porcijās 2-os braucienos, tad gan jau, ka īpaši daudz tos punktus jebkurā gadījumā nevarēja dabūt.

tak što jāskatās vien pēc laika Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zāģis rakstīja:
bet gribās saprast kā tur ir ar tiem dāmu rezultātiem un kur ierindojos es  Rolling Eyes

a kam tev tur kaut kādi dāmu rezultāti? lūk, labākie mēneša laiki - kur tur vispār ir vēl kāda dāma? Very Happy

https://gyazo.com/2609d6d247e4da6adc92825b550c9203

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
to skilu manuprāt vāc gan no laikiem, gan no reizēm...

man darbinieki tā īsti precīzi to sistēmu nevarēja izskaidrot. Un vispāā, es esot pirmais, kas par to skilu tabuliņu interesējas  Smile


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
to skilu manuprāt vāc gan no laikiem, gan no reizēm...

man darbinieki tā īsti precīzi to sistēmu nevarēja izskaidrot. Un vispāā, es esot pirmais, kas par to skilu tabuliņu interesējas  Smile


varētu būt, ka vēl no iegūstās vietas braucienā, jo vispārējā ieskaitē čalim ar lielāko skilu daudzumu tie apļa laiki ir tādi nekādi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
Zilajam piemēram nefiksējas/nāk vaļā krēsls...braucot!   Doh!


Tas bija labs šoks man otrajā braucienā. Kā pirmajā līkumā piebremzēju, tā attapos ar stūri bīstami tuvu reprodukcijas reģionam.  Laughing
Un lai brauktu tajā pozīcijā, kur viņam sāk fiksēties krēsls, tad man būtu kājas par 20% jānogriež

Tā vien gribējās vēl pabraukāt, lai sanāk arī pārējos agregātus saprast. Āķis lūpā!  Smile


_________________
Paskaties Instagramā: tomizators / alfa166ti
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database