Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
AUTOKADA PLUSS Daugavpilī
Novērtē ar atzīmi!

5 0% 0% ( 0 )
4 20% 20% ( 1 )
3 40% 40% ( 2 )
2 40% 40% ( 2 )

Balsis pavisam : 5
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AUTOKADA PLUSS Daugavpilī 
Izrādās arī D-pilī situācija ar itāļu auto remontu uzlabojas spied te
Paklačoju pa telefonu, īss kopsavilkums:
1. Siksnas maina kopā ar rullīšiem, dod garantiju (progress, jo NEVIENS kantoris D-pilī iepriekš šito nezināja)
darba izmaksas uz šito tika nosauktas sākot ar 35Ls, siksnu cenas sauca 16Ls, 12 vai 20 (īsti vēl nezināja kura derēs).
Rullīši esot pa 37Ls un otrs ~22Ls
2. Eļļas filtrs esot dabonāms pa 5.30Ls, degvielas - 13.50Ls.
3. Bukses liek tikai oriģinālās.
4. Razval-shoždenie = 10Ls (kā tur īsti bija 155 gadījumā? Bākūzī liekas kāds teica ka viņai esot regulējama tikai viena lieta no tām un tikai priekšā)
5. visādi lukturi-spoguļi tikai oriģinālie.

Pakomentējiet nosauktās cenas, lai var salīdzināt ar Arfilu vai kas kam tuvāks...  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad kad es taisijos sev pirkt Alfu un cītīgi to meklēju pa sludinājumiem, tad biju sakontaktējis arī ar vienu onku no Daugavpils, kas dzina uz LV Alfas, Daugavpilī viņas pieremontēja, mainija siksnas un tad lika Rīgas plačos pārdot. Tātad tīri teorētiski ja viņš varēja saremontēt savas Alfas, tad tik pat labi viņš var saremontēt arī citas, kautkur jāpameklē varbūt pat ir viņa numurs palicies, domāju ka no viņa arī var dabūt rez. daļas un par remontiem iespējams arī var kautko sarunāt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad tā padomā, tad manējā arī ir no D-pils. Tas džeks bija atbraucis uz Rumbulu brīvdienās. Pieremontējis gan viņš diez ko dižu nebija........ Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man peedeejais potenciaalais zvaniitaajs peec sludinaajuma bija no D-pils... Daugavpils - itaalju auto meka Latvijaa? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu varbūt pēc šitā kantora kaut kas mainīsies par labu itāļiem... ieksaitot manējo ir trīs 155, tikpat 156, viena no tām V6, pa vienai 145 (tizlā gaiši zilā krāsā) un 146... pusgadu atpakaļ bija tikai 1 - 145, 1 - 146, 1 - 155.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
nu varbūt pēc šitā kantora kaut kas mainīsies par labu itāļiem... ieksaitot manējo ir trīs 155, tikpat 156, viena no tām V6, pa vienai 145 (tizlā gaiši zilā krāsā) un 146... pusgadu atpakaļ bija tikai 1 - 145, 1 - 146, 1 - 155.

Nu es labprāt aizsūtītu savējo atpakaļ pie jums uz D-pili. Very Happy  Tagad jau bez būtiskiem trūkumiem. Ja kāds grib -  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Razz  es jau i pats kaut ko niknāku gribētu, bet nu kādu laiku nāksies iztikt ar to kas ir...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
Tad kad es taisijos sev pirkt Alfu un cītīgi to meklēju pa sludinājumiem, tad biju sakontaktējis arī ar vienu onku no Daugavpils, kas dzina uz LV Alfas, Daugavpilī viņas pieremontēja, mainija siksnas un tad lika Rīgas plačos pārdot. Tātad tīri teorētiski ja viņš varēja saremontēt savas Alfas, tad tik pat labi viņš var saremontēt arī citas, kautkur jāpameklē varbūt pat ir viņa numurs palicies, domāju ka no viņa arī var dabūt rez. daļas un par remontiem iespējams arī var kautko sarunāt.


manējā arī no Daugavpils

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
Tad kad es taisijos sev pirkt Alfu un cītīgi to meklēju pa sludinājumiem, tad biju sakontaktējis arī ar vienu onku no Daugavpils, kas dzina uz LV Alfas, Daugavpilī viņas pieremontēja, mainija siksnas un tad lika Rīgas plačos pārdot. Tātad tīri teorētiski ja viņš varēja saremontēt savas Alfas, tad tik pat labi viņš var saremontēt arī citas, kautkur jāpameklē varbūt pat ir viņa numurs palicies, domāju ka no viņa arī var dabūt rez. daļas un par remontiem iespējams arī var kautko sarunāt.

derētu kontakts  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Megaboriss rakstīja:
Tad kad es taisijos sev pirkt Alfu un cītīgi to meklēju pa sludinājumiem, tad biju sakontaktējis arī ar vienu onku no Daugavpils, kas dzina uz LV Alfas, Daugavpilī viņas pieremontēja, mainija siksnas un tad lika Rīgas plačos pārdot. Tātad tīri teorētiski ja viņš varēja saremontēt savas Alfas, tad tik pat labi viņš var saremontēt arī citas, kautkur jāpameklē varbūt pat ir viņa numurs palicies, domāju ka no viņa arī var dabūt rez. daļas un par remontiem iespējams arī var kautko sarunāt.

derētu kontakts  Rolling Eyes


Rekur 29501766

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Starp citu, no Turienes nemaz nav tik tālu līdz Viļnai. Bet tur savukārt ar alfām (vismaz man līdz šim) viss ir kārtībā.  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AUTOKADA PLUSS Daugavpilī 
ega rakstīja:


2. Eļļas filtrs esot dabonāms pa 5.30Ls, degvielas - 13.50Ls.


Degvielas filtra uz Bencīna 156 un 147 nemaz nau...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniek, es veel neesu apgreidojies shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega, ņiobižajsja, bet tā xerada laikam tikai eļļas māk mainīt, un pārdot detaļas 2x dārgāk nekā tās paši nopirkuši moločkā (xotja tu jau teici, ka detaļas pie vinjiem pirkt  Rolling Eyes  nono  down   )
koroče-mēnesi atpakaļ-zvanu-
K-aļo
ES-remeņ na Aļfa Rameo 156 traļaļa. ... -.. možna pomenjat'?
K-Klusums... -pēc tam kaut kam kliedz, teiksim "VAŅA idi sjuda"
.. tad viņiem konsīlijs minūtes divas, es dzirdu tikai fragmentus tjipa "a kto.. a što.. a začem.. a mi UMEJEM?... utt."
ES- "NU?"
jau "VAŅA" - "nu a remeņ u tebja est'? a nax tebe ego meņat'.. .. ... .. nu za rabotu 40 Ls + tvoj remeņ"
ES- "a s roļikami menjajte"
Viņš - oj ņet, vratli, nu posmotrim.. eto esče dorože
ES-labi nakuj vas..,
vēl bija paprasīts par garantiju kaut kur starpā, atbilde bija kaut kas tjipa - maļčik ti što idiot? kakaja garantija itd..
OOOFICIĀLAIS dīleris matj ego..
 --------
Rezultātā-
moločkā paprasīts vai viņi māk, cik maksā - atbilde "40 lat, do pesdi s rolikami bez rolikov, nam pokuj"
Rezultātā- pamainīta zobsiksna, gjeneratora siksna, salona filtrs par 35 ls- čuvaks pateica, ka mēdz būt čakarēšanās, bet viss bija ok-tāpēc "sķidka" (es visu maiņas laiku gaidīju, ja būtu aizgājis, laikam būtu dārgāk)
laiku viss aizņēma ap 1.5 stundu., "izejvielas" - zobsiksna 12 ls, gjeneratora 10 ls, salona filtrs-4 ls..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a roljiki?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database