Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Pardodu: Alfa romeo 145 QV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pardodu: Alfa romeo 145 QV 
Sveiki taka auto vairs nav pielietojums tad nolemu pardot savu alfu.

Gads- 12.09.1997

Auto ir uzturets kartiba,motoram siksnam vel ir palicis 1 gads vai 20tkm,ellu motors need.
no ekstram ir adas salons,vienigi aizmugre pagavisi ir no drebes,el logi spoguli,u.c visadi sikumi,apaksa zem motora kartiga pana.

defekti- gaudo 1 gultnis aizmugre,Gaisa masas meritajs nospraga,viena sara prieksa jamaina,un protams ir vizualu kasaku daudz,bet ta visa visuma auto ripo kustas un nav bijusi nekada problema.

TA ir ietas 5 gadu laika gandriz ar pirmo reizi,un TA ir lidz 02.2014.

Cena varet but 350ls + parakstisana(53ls nodoklis un 20ls formesana)

ja nu kas PM vai 26786666



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Up

Vardbut detalas kadam ?

ja pieteiktos uz motoru,salonu un diskiem tad izjauktu. daudz neko neprasisu.. ja nu kas piedavajumus uz PM

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Samierinajos ar to ka visi grib pa sviestmaizi,panemu sataisiju un actaju sev,nakosgad vel japarkraso un bus labs!

taka so var Dzest!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HeHz rakstīja:
Samierinajos ar to ka visi grib pa sviestmaizi,panemu sataisiju un actaju sev,nakosgad vel japarkraso un bus labs!

taka so var Dzest!


super  alfavirus


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ķīpsalā redzēju šo te skaistuli! nav jēgas pārdot, taisi un brauc!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja kipsala alfa ir katru dienu,vainu es vai sencis ar vinnu brauc,bet nu vel japiestrada pie alfas,bet nu ta ari tiks darits taisits,un braukts!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taka biju pardijis nedaudz alfu sapratu ka stulbi laikam so bundzu celt augsa jo bliesta ir no visam pusem,un sacis vietam ruset! tad secinaju labaak citu nopirkt piemeram 155 vai 166 taka mana dodas uz tirgu bet,neko daudz negribu 315ls par visu auto +nodoklis+parakstisana vai nonemsana no uzskaites.

TA vel 3 men un var ari detalas aizlaist pec TA
var protams izjaukt es vinu detalas bet tad gribetos lai pircejs uzrodas uz 3 lietam - salons 65ls,motors 145ls(ellu need,bet siksnam palicis tik vel 10k vai 4 men,un protams variators jarestaure vai jamaina bet ta kopuma labs motors),diski 50ls.

ja nu kas PM

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HeHz rakstīja:
Taka biju pardijis nedaudz alfu sapratu ka stulbi laikam so bundzu celt augsa jo bliesta ir no visam pusem,un sacis vietam ruset! tad secinaju labaak citu nopirkt piemeram 155 vai 166 taka mana dodas uz tirgu bet,neko daudz negribu 315ls par visu auto +nodoklis+parakstisana vai nonemsana no uzskaites.

TA vel 3 men un var ari detalas aizlaist pec TA
var protams izjaukt es vinu detalas bet tad gribetos lai pircejs uzrodas uz 3 lietam - salons 65ls,motors 145ls(ellu need,bet siksnam palicis tik vel 10k vai 4 men,un protams variators jarestaure vai jamaina bet ta kopuma labs motors),diski 50ls.

ja nu kas PM


Davai notirgo miglinieku rāmīšus!  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Motoru un QV pričendāļus nevar pārvākt uz šo? http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/145/akjlb.html


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
HeHz rakstīja:
Taka biju pardijis nedaudz alfu sapratu ka stulbi laikam so bundzu celt augsa jo bliesta ir no visam pusem,un sacis vietam ruset! tad secinaju labaak citu nopirkt piemeram 155 vai 166 taka mana dodas uz tirgu bet,neko daudz negribu 315ls par visu auto +nodoklis+parakstisana vai nonemsana no uzskaites.

TA vel 3 men un var ari detalas aizlaist pec TA
var protams izjaukt es vinu detalas bet tad gribetos lai pircejs uzrodas uz 3 lietam - salons 65ls,motors 145ls(ellu need,bet siksnam palicis tik vel 10k vai 4 men,un protams variators jarestaure vai jamaina bet ta kopuma labs motors),diski 50ls.

ja nu kas PM


Davai notirgo miglinieku rāmīšus!  naac


ir zali ramisi no otras 145 palikusi Wink ja nu kas PM

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Motoru un QV pričendāļus nevar pārvākt uz šo? http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/145/akjlb.html


vieglak ir atdzitno no DE jau qv labaka stavokli neka teret naudu uz citu un vel parmest,site ir LV ir pirktas 145 un abas ir bijas apjatas kartigi un cik skatits 145/146 tik ir bijusas neparak laba stavokli,reti gadas kadu labu noskatit  tepat un viena jau uz Naglam aizlaista un spainis man kautka sak palikt par mazu un ja tiesam neuzradisies kads kas nem tad izbeigsu sis QV vesturi aizlaizdot to uz naglam Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
300ls...

uzliktas visas vienadas braucamas ziemenes,un vel sodien bus pr sailenbloki samainiti!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Klau, atbrīvošu no ciešanām...

Samainīšu tavu naglukasti pret smuku velosipēdu...
Ja interesē uzmet vēstuli uz mad_dog at inbox lv

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pardots Wink

gan jau jaunais ipasnieks atrakstisies..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database