Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Stūres (ne)pastiprinātājs
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Stūres (ne)pastiprinātājs 
Vecums ņem savu un mana 146. pārstāja pilnvērtīgi stūrēt. Proti, darija to tikai pie paaugstinātiem apgriezieniem, nestūrējot teju nemaz tukšgaitā. Žagata pačukstēja, ka stūres sistēma vislabāk tiek atdzīvināta Gaspars Racing Time servisā, kur topot daudzu autosportistu reikas un arī daži labi alfisti tur tikuši pie atjaunotas, restaurētas vai vienkārši labi salabotas stūres reikas. Attiecīgi arī viss pārējais stūres mehānisms tur tiekot savests kārtībā.
Atvieglojot dažiem meistariem darbu (lai nav jāvadā manas detaļas turp un atpakaļ) devos uzreiz pie Jāņa. Pirmajā piegājienā tika nomainīts stūres pastiprinātāja sūknis un siksna. Lai gan dzimtais sūknis bija totāli pizdohen, jaunais turpināja stūrēt tikai pie paaugstinātiem pagriezieniem. Nākamais piegājiens - stūres reika. Tā tika pārlasīta līdz pēdējai skrūvītei un ir gatava kalpot ilgi un dikti, taču stūre ietiepīgi turpina stūrēt tikai pie paaugstinātiem apgriezieniem.
Te nu jautāju jums kā automehāniķis automehāniķiem - varbūt ir kāds īpašais "alfu" knifs, kas liek stūrei darīt savu darbu pilnā apmērā pēc vislabākās sirdsapziņas? Viena no aizdomām, ka pārkarst eļļa. Bet kāpēc lai šā tā darītu, ja agrāk nedarija pat ar sapisinātu pastiprinātāja sūkni un tik pat sapisinātu reiku?
Protams, darbs pie manas 146. stūres sistēmas netiek pārtraukts, bet varbūt ir kāda konkrēta vierta, kur viegli pieskaroties ar trīskilogramīgo jobometru viss nost\ajas savas vietās bez liekiem rasējumiem, aprēķiniem un kvadrātsaknes vilkšanas no kosīnusa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izklausās tiešām labs serviss, pēc 2 remontiem nekādu uzlabojumu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirms reika "pazuda" nekādi darbi auto priekšā netika veikti ?
man bija līdzīgi, labi reiku nepārjauca, bet sūkni mainīja 2 x
izrādījās, ka mainot prekšējo stabilizatoru bija saspiesta truba, kas iet no sūkņa uz reiku


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tieši pēc tā arī izklausās. Traucēta caurplūde.  Tur gan vēl pie vainas var būt atslāņojusies truba, kuru no ārpuses nepamanīsi.


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mjā. Trubas tagad rindas kārtībā. Kamasutra jau baigā a ko darīs? Darīts purngalā nekas nav. Tiesa gan stūres pumpis pačīkstēja jau labu laiku, bet tas netraucēja braukt. Vēl pamanīju, ka kamēr dzinējs nav uzkarsis, kaut kā vēl pastūrēt var, bet siltam žāvē airus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dzintis saka, ka jāatgaiso...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
iemacieties atgaisot.... es jau redzu zeme nomest naudu pat sikak neiedzilinoties Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
iemacieties atgaisot.... es jau redzu zeme nomest naudu pat sikak neiedzilinoties Rolling Eyes


Vai gadījumā nav tā, ka Gaspars reikas taisa arī autofficina vajadzībām? Negribētos domāt, ka viņš nejēdz atgaisot... Bet doma sazvanīties ar Dimu un pakonsultēties viņam bija gan.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es vinas lieku virsu, gaisoju utt........... kur ved vinas restauret man ir pilnigi pofig Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl viena interesanta lieta. Kad auto kādu laiku pastāvējis miera stāvoklī, tad šķidruma līmenis ir OK. Kad darbojas dzinējs, līmeņa nav nemaz un bundulī burbuļo. Pasavēros citos savos spēkratos - tur nekas neburbuļo...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam Koperfilds ieriktējies manā stūres mehānismā! Vakar ielējām ATF līdz līmenim (grami 200) - šorīt atkal bundulis tukš. Zemē neviena piliena, kur pecelots nostāvēja 16. stundas. Un kur tā zapte paliek?  drink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pilieni pagaidām sakrājušies uz bruņas..vai vēl kaut kā...pielej vēl..gan jau sāks tecēt kaut kur..
izskatās, ka reāli saspiesta truba..nenāk trubas cilpa uz auto priekšu?
tas vispār ir alfai?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
stūres reikas piļņikos jau arī droši vien daudz var satecēt
vai arī beidzot sāk atgaisoties Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+100


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Huliš stūre negrozās?  It kā saremontēja man stūres stiprekli un reiku un viss bija pat tīri tā neko, bet nu jau atkal. Eļļa nekrītas, nekas nekur nepil. Pie auksta dzinēja stūre grozās viegli, klusi un atsaucīgi. Jo vairāk dzinējs uzsilst, jo stūre paliek smagāka, sāk čīkstēt un beigās grozās kā vecam žigulim - ar abām rokām. Kā atdziest, tā atkal kādu laiku viss štepseļos. What is it?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database