Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Nozagts Passat!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Esmu dzirdējis, ka pēdējā Alfa Romeo mašīna LV ir nozagta 1998. gadā. Pareizāk sakot veselas 2 gab.


agha, tajaa gadaa divas 164 aizgaaja  Shocked bet atslaabt nav pamata, jo nupat jau to 156 ir baigi daudz un nebuutu liels brinums, ja pa kaadai saktu ari zagt un jaukt detaljaas Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
Esmu dzirdējis, ka pēdējā Alfa Romeo mašīna LV ir nozagta 1998. gadā. Pareizāk sakot veselas 2 gab.


agha, tajaa gadaa divas 164 aizgaaja  Shocked bet atslaabt nav pamata, jo nupat jau to 156 ir baigi daudz un nebuutu liels brinums, ja pa kaadai saktu ari zagt un jaukt detaljaas Sad


Vienu zalju 164 detaljaas varees sha dabuut - shoriit Exporta ielaa bija ie fuck dibenaa vienam volvo s60...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:


Vienu zalju 164 detaljaas varees sha dabuut - shoriit Exporta ielaa bija ie fuck dibenaa vienam volvo s60...


aha.. tas bij es...  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  manai miiljotajai alfai nu ir kranti. braukt(tb- bremzeet laiciigi un skatiities uz celju) jaamaacaas.
lai nu kaa- esmu optimists- buus jaameklee cita alfa!  Cool

p.s. mekleeju shitam donoram jaunu saimnieku  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
Oga rakstīja:


Vienu zalju 164 detaljaas varees sha dabuut - shoriit Exporta ielaa bija ie fuck dibenaa vienam volvo s60...


aha.. tas bij es...  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  manai miiljotajai alfai nu ir kranti. braukt(tb- bremzeet laiciigi un skatiities uz celju) jaamaacaas.
lai nu kaa- esmu optimists- buus jaameklee cita alfa!  Cool

p.s. mekleeju shitam donoram jaunu saimnieku  Very Happy


Es kaareiz no riita spridzinaaju (spoooorta izpuuteejs - Latvijas Celju A/S specializeetais tuuuninks) garaam ar Peleeciiiti un noskatiijos, ka shitaa beediigi sanaacis. Nu nekas. Turaas. Volviizerim arii lampa bij aa u.c. postiijumi, taa ka nenokaart degunu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja var ticēt šaj statistikai, tad Latvijā šogad nozagtas 3 alfas! Iesaku būt uzmanīgākiem Alfa Romeo 33 īpašniekiem, jo šo auto zādzību īpatsvars 2006.gadā sastāda 66%!!! Smile
http://www.guardsystems.com/default.aspx?url=668.aspx

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mjā. Tie kautkādi šrotmīļi. Turklāt - tik veciem autiņiem nav rūpnīcas imobilaizera, un droši vien, ka nav bijis arī sidzenes. Huligāņi imho.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm.. es mozh uz kaadu briidi paarkaapshu uz vecteeva 33sho(kameer sava shrotwaagena vietaa kaut ko citu iepirkshu)... pilniig jaasaak buus uzmaniities!  Shocked   Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a vēl tak 33 bija pavieglas... būs aiznesuši Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilks rakstīja:
Ja var ticēt šaj statistikai, tad Latvijā šogad nozagtas 3 alfas! Iesaku būt uzmanīgākiem Alfa Romeo 33 īpašniekiem, jo šo auto zādzību īpatsvars 2006.gadā sastāda 66%!!! Smile
http://www.guardsystems.com/default.aspx?url=668.aspx


Izskatās, ka savādāk pie 33 vairs nav iespējams tikt. Jo nekur vairs nav pārdošanā.  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database