Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Motornieks
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Motornieks 
Labdien!
Kā jau rakstiju iepriekš mana 156 alfa 1999. gada jtd nepiedienīgi uzvedas. Slāpst visos veidos un staavokļos. Pirmā diagnoze, ka vainiiga degvielas pievades siteema, preciizaak spiediena regulātors šobrīd tiek atmeta un vairāk sliecamies uz motora vadības bloku. Tāpēc jautājums, kur to var dabūt? Protams ejošu.
Vajadzīgais vadības bloks ir 0281001891810 Bosch edc 15 c.
Būtībā pārliecība, ka tieši šis elements nobiris, nav, bet ap to vietu problēmu zona ir.
Varbūt kādam ir tieši šāds vadības bloks ar atslēgu un imobilaizera komplektu, lai nav jaačakarējas ar pārkodēšanu, vismaz testam. Ja viss aizietu tad nopirktu visu komplektu vai arii tikai vadiibas bloku, pēc pārdevēja vēlmēm.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Motornieks 
Janoss rakstīja:
Labdien!
Kā jau rakstiju iepriekš mana 156 alfa 1999. gada jtd nepiedienīgi uzvedas. Slāpst visos veidos un staavokļos. Pirmā diagnoze, ka vainiiga degvielas pievades siteema, preciizaak spiediena regulātors šobrīd tiek atmeta un vairāk sliecamies uz motora vadības bloku. Tāpēc jautājums, kur to var dabūt? Protams ejošu.
Vajadzīgais vadības bloks ir 0281001891810 Bosch edc 15 c.
Būtībā pārliecība, ka tieši šis elements nobiris, nav, bet ap to vietu problēmu zona ir.
Varbūt kādam ir tieši šāds vadības bloks ar atslēgu un imobilaizera komplektu, lai nav jaačakarējas ar pārkodēšanu, vismaz testam. Ja viss aizietu tad nopirktu visu komplektu vai arii tikai vadiibas bloku, pēc pārdevēja vēlmēm.


Tīri tā, ziņkārības radīts jautājums - vai diagnostika ir veikta ar datoru vai tā tiek veikta mainot vienu mezglu pēc otra nomainot ar itkā ejošiem?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.alfaworkshop.co.uk/parts/Alfa_Sensor-Crank.shtml
?

Bet nezinu vai nomainīt tik viegli kā uz TS. Jebkurā gadījumā, ja šis ir vainīgs, to datordiagnostikā vajadzētu uzrādīt.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā auto bija pieslēgts pie kompja un gaidījām, kas notiks. pāris reizes noslāpa, bet degvielas padeves spiediens nenokritās. tajā brīdi praktiski kļuva skaidrs, ka tas nav megānisks defekts bet gan smadzenēs, bet jautājums ir labs, kā noteikt vai vainīgs ir pats vadības bloks vai vadi pa kuriem padod signālu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
http://www.alfaworkshop.co.uk/parts/Alfa_Sensor-Crank.shtml
?

Bet nezinu vai nomainīt tik viegli kā uz TS. Jebkurā gadījumā, ja šis ir vainīgs, to datordiagnostikā vajadzētu uzrādīt.

Меняется легко,с ямы можно поменять без проблем.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Janoss rakstīja:
jā auto bija pieslēgts pie kompja un gaidījām, kas notiks. pāris reizes noslāpa, bet degvielas padeves spiediens nenokritās. tajā brīdi praktiski kļuva skaidrs, ka tas nav megānisks defekts bet gan smadzenēs, bet jautājums ir labs, kā noteikt vai vainīgs ir pats vadības bloks vai vadi pa kuriem padod signālu...

Так если она глохнет,должна быть ошибка полюбому.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Janoss rakstīja:
jā auto bija pieslēgts pie kompja un gaidījām, kas notiks. pāris reizes noslāpa, bet degvielas padeves spiediens nenokritās. tajā brīdi praktiski kļuva skaidrs, ka tas nav megānisks defekts bet gan smadzenēs, bet jautājums ir labs, kā noteikt vai vainīgs ir pats vadības bloks vai vadi pa kuriem padod signālu...
tak es tev jau teicu ka problema ir ar vadiem, to pat ecuscan skaidri un gaisi noradija, a tu spitigi preti, iesakuma spiediena regulatoru mekle kas nemeta kludu, tagad vadibnieku.... es tak tev teicu ka vajag parbaudit visus kontaktus un vadus kas saistiti r motora vadibu....


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
p.s klokenes stavokla devejs tur ir jauns Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu protams ka vajadzeeja visu izskatiit, bet kad es jums ficinaa iedevu savu auto juus paskatiijaaties kompii un nomainijaat klokenes dažiku uz kuru bija kļūda, bet mašīna tā pat neiet. šajā gadījumā es teiktu ka tā ir jūsu vaina. nolasīt kļūdas kompī un mainīt detaļas var daudzi, bet retais mācēs salabot auto. tad kad es jautāju kad var paņemt manu mašīnu, tad tu teici, ka nezini, kas man atlika? un, manuprāt kompis neuzrāda spiediena regulatora kļūdu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Janoss rakstīja:
nu protams ka vajadzeeja visu izskatiit, bet kad es jums ficinaa iedevu savu auto juus paskatiijaaties kompii un nomainijaat klokenes dažiku uz kuru bija kļūda, bet mašīna tā pat neiet. šajā gadījumā es teiktu ka tā ir jūsu vaina. nolasīt kļūdas kompī un mainīt detaļas var daudzi, bet retais mācēs salabot auto. tad kad es jautāju kad var paņemt manu mašīnu, tad tu teici, ka nezini, kas man atlika? un, manuprāt kompis neuzrāda spiediena regulatora kļūdu.


A ko Tu servisam teici?
izdariet lai strādā, vai nomainiet man dačiku?
Ja pirmais variants - tak droši brauc un saki ka nestrādā - lai sataisa līdz galam
ja otrai variants - ko tad nav izdarījuši?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aizvedu un atstaaju lai meklee vainu. peec kaada laika piezvanija un pateica ka vainiigs klokenes daciks. smainija. kad peec paaris dienaam piezvaniju un teicu ka neiet tad teica, ka no aukstuma, lai nekeru kreņķi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Janoss rakstīja:
aizvedu un atstaaju lai meklee vainu. peec kaada laika piezvanija un pateica ka vainiigs klokenes daciks. smainija. kad peec paaris dienaam piezvaniju un teicu ka neiet tad teica, ka no aukstuma, lai nekeru kreņķi.
super  ahahahahahaaa  ahahahahahaaa  ahahahahahaaa


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Janoss rakstīja:
aizvedu un atstaaju lai meklee vainu. peec kaada laika piezvanija un pateica ka vainiigs klokenes daciks. smainija. kad peec paaris dienaam piezvaniju un teicu ka neiet tad teica, ka no aukstuma, lai nekeru kreņķi.

nu tad ved lai taisa līdz galam.
No servisa viedokļa- šādus gļukus kas dažreiz parādās ir ļoooti grūti atrast, jo vienmēr servisā viss strādā ideāli. Kā aizbrauc 500m, tā atkal izlien ārā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Janoss rakstīja:
aizvedu un atstaaju lai meklee vainu. peec kaada laika piezvanija un pateica ka vainiigs klokenes daciks. smainija. kad peec paaris dienaam piezvaniju un teicu ka neiet tad teica, ka no aukstuma, lai nekeru kreņķi.


kad auto paņēmi - viss bija labi?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
vienmēr servisā viss strādā ideāli. Kā aizbrauc 500m, tā atkal izlien ārā.


vienreiz redzēju Ogu ar izbeigušos GTA, ja pareizi atceros - viņš pat 500m nebija spējis pieveikt  :pegazins:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database