Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Neliek miera AR Spider 1981 &1993, 1974
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=229274104&cd=634985200380000000


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gandriz vai japlano izbrauciens uz Belgiju pa nedelas nogali.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekur uz kontinent pa wwekend netiku, bet ieraudziju citu eksemplaru, kur itka viss jau izdarits
http://www.scottjamesoflytham.co.uk/wp_car_dealer/alfa-romeo-spider/

Kadi komentari no tautas? Cena liekas ir runajama, bet sviestmaize protams nebus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Nekur uz kontinent pa wwekend netiku, bet ieraudziju citu eksemplaru, kur itka viss jau izdarits
http://www.scottjamesoflytham.co.uk/wp_car_dealer/alfa-romeo-spider/

Kadi komentari no tautas? Cena liekas ir runajama, bet sviestmaize protams nebus

Trešās paaudzes spider uz Zender diskiem un pārtaisīts no fuel injection uz karbūžiem - varētu būt diezgan pat jauks retro mikss. Cena izskatās paaugsta, bet ja tuvākos gadus nekas major nebūs jādara - kapēc ne? Būs protams ļaudis kas teiks fui pē par spoileri, bet nu... uz to nav jāskatās braucot Very Happy


P.S. Vienīgi šitais nenāk no privātām rokām, tā kā drošvien ir uzlikta pārdevēja interese, kas vēl bišķi paaugstina cenu...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
3.paaudzes zirneklis ir pats lētākais, tā ka pensiju fonds nesanāks. imho šis ir - nopērk, brauc un pēc 5 gadiem pa 2/3 no cenas pārdod.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par pensiju fondu jāpiekrīt. S3 ir laikam vismazāk atzītā sērija spider ģimenē. Vai tas dēļ spoilera, vai kā cita - nemācēšu komentēt, bet šķiet ka s2 un s4 ir dārgāki parasti.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es labāk par 1/3 cenas pirktu sliktā stāvoklī, bet SKAIDRĀ
šitas ir svaigi krāsots, ir iespēja pārliecināties kas zem krāsas notiek ?
manam sliekšni vienā pusē bija ar avīzēm , otrā ar celtniecības putām taisīti


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es drošvien nepalīdzu, bet ar ko šie sliktāki ?
http://www.pistonheads.com/classifieds/used-cars/alfa-romeo/spider/1976-alfa-romeo-2000-spider-veloce-series-2-lhd/1010838

http://www.pistonheads.com/classifieds/used-cars/alfa-romeo/spider/1991-alfa-romeo-spider-2-0-s4-immaculate-condition-this-is-a-must-see/927138


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biju aizbraucis apskatīt to 84 gada auto. vizīte nebija pieteikta, auto speciāli man netika pucēts. Tas pat nestāv salonā, bet salona ipašnieka čoma garāžā. Stāvoklis tiešām konfekte, izklaudzināju visus sliekšņus, zem zapaskas, durvis - nav kur piesieties. Krāsots nevis tikko, bet gadi 5 atpakaļ. Nebūtu 3 versija ar spoileru, ņemtu ciet uzreiz, bet tagad vēl domāšu.
Tie alternatīvie priekšlikumi nav jau slikti, bet šim projektam man par 50% domas sakrīt ar Ford, ka auto var būt jebkurā krāsā, ja tā ir melna. Es vēl atļaujos pielikt klāt sarkanu krāsu, bet nekādus brūnus, zilus salonus utt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un kā Šis ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mes jau varam palarkstet, bet pasam ar to masinu bus vien jabrauc, perc to, kura labak patik. Bet lai saprastu, kura labak patik, vajag vinas pirms tam apskatit pec iespejas vairak, aizbraukt vel uz to lielo UK pavasara Alfa Romeo tusu, tur drosvien vares dzive apskatit simtiem dazadu paaudzu Spiderus un izveleties savejo Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par 21/04 tusu doma ir to apmeklēt, man pavisam tuvu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pabiju AROC UK pavasara tusā. Uz aci saaskaitot rindas sanāca ap 200 auto ieradušies. Pēc laika sališu bilžu galeriju

Skatot sludekļus uzdūros 1974 gada Spider, itkā labā stāvoklī.
http://www.aroc-uk.com/classifieds/cars-for-sale/alfa-romeo-2000-spider-veloce-for-sale-0
Doma nākamnedēļ aizskriet apskatīt. Vismaz pēc apraksta un bildēm liekas sakarīgs aparāts. Kāds ko grib ieteikt pirms dodos to apskatīt? Par rūsu sliekšņos un zem rezerves rata zinu - jāskatās (īpašnieks pa tel saka viss tīrs). Vēl kas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skiet apskates verts, man tas amerikanu gabaritlampas grauz acis, ka var kaut ko tik tizlu uzlikt uz absoluti perfektas formas  Evil or Very Mad


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Skiet apskates verts, man tas amerikanu gabaritlampas grauz acis, ka var kaut ko tik tizlu uzlikt uz absoluti perfektas formas  Evil or Very Mad

Man arī tā nummura podsvetka nepatīk, bet tas ir labojams. Man aizdomas, ka esošais īpašnieks krāsošanu veicis ... nu tā..., pie pārkrāsošanas no nepareizajiem lukturiem var atbrīvoties. Arī salons prasa uzprišināšanu, stūrei laka nodilusi, par benķiem nevar saprast

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database