Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 42 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Nākošais
Palidziet, iesacejam alfistam!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Palidziet, iesacejam alfistam! 
Tikko nopirku AR kura iemilejos no pirma skatiena.  Very Happy

Ir viena kibelite.. apgriezieni leka 500-1000. Neesmu autoatsledznieks, tapec ludzu jusu padomu, kas var but par kaiti un ka to arstet? Paldies Lielie brali! Cool







PS:Kur ir tadi labaki dakteri?



Pēdējoreiz rediģējis pratigais Wed Dec 06, 2006 10:19 am; pavisam rediģēts 2 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vislabāk ir aizvest pie dakteriem, lai nodiagnosticē.
Iespējami ir ap 10 galveno iemeslu kāpēc tā
sākot no nestrādājošiem gais mērītājiem, beigta tukšgaitas vārsta un vaurumiņa gaisa trubā pēc ieplūdes kolektora utt


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par sevisiem var palasiities foruma sadaljaa "servisi" Wink


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man šajā situācijā bija tā, ka Arfilas Sasha nekā neatrada, lai gan izskatījās, ka negribēja  ķēpāties, šķiet, pat ka gaisa masa mērītājs uz to brīdi jau bija nomainīts. Sono atrada, ka Variatoram korpuss salūzis (bijis līmēts) bet atkal salūzis. nomainīju to, un viss tpu tpu tpu kārtībā. + vēl visas sveces uz platīna Wink

P.S. apgriezieni lēkāja līdzīgā diapazonā, beigās jau pat nekautrējās noslāpt  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaa ar visiem tiem gaisa meertiitaajiem droshi vareetu saakt skatiities. Man reiz vecajai bija lielaa vadu magestraale zem zpshuvuma sakususi, briinijos kaa vispaar tas vareej notikt. Tachu to sataisot vis straadaaja kaa vaig.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
khm, a te forumā vispār kāds TSparka ipašnieks ir, kuram kādreiz nebūtu apgriezieni lēkājuši Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
khm, a te forumā vispār kāds TSparka ipašnieks ir, kuram kādreiz nebūtu apgriezieni lēkājuši Smile)


ir. pagaidāmVery Happy tfutfutfu. bet nu ar šo auto braucu 1/2gadu tikai, tā ka viss vēl priekšā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm.nu man vispār ar šad un tad tāds gļuks uznāk un apgriezieni sāk lēkāt,bet ne ilgi un ne vienmēr Idea

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu nav man t.spark, bet ta vien skjiet ka tie apgriezieni jums, kungi, sak lekat mitraa laikaa, no ka izejot tad ari varetu planot turpmakas darbibas.

cik atceros par sho "lekashanas" temu bija pat izveidots viens kolosals fotostasts, ka viss jaajauc un kas jaatiira, nevar vot tikai atcereeties kur tie linki bija.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
nu nav man t.spark, bet ta vien skjiet ka tie apgriezieni jums, kungi, sak lekat mitraa laikaa, no ka izejot tad ari varetu planot turpmakas darbibas.

cik atceros par sho "lekashanas" temu bija pat izveidots viens kolosals fotostasts, ka viss jaajauc un kas jaatiira, nevar vot tikai atcereeties kur tie linki bija.


smic bij uzrakstījis par droseles tīrīšanu, bet neatceros kur.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
xls99 rakstīja:
nu nav man t.spark, bet ta vien skjiet ka tie apgriezieni jums, kungi, sak lekat mitraa laikaa, no ka izejot tad ari varetu planot turpmakas darbibas.

cik atceros par sho "lekashanas" temu bija pat izveidots viens kolosals fotostasts, ka viss jaajauc un kas jaatiira, nevar vot tikai atcereeties kur tie linki bija.


smic bij uzrakstījis par droseles tīrīšanu, bet neatceros kur.


http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=57

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
khm, a te forumā vispār kāds TSparka ipašnieks ir, kuram kādreiz nebūtu apgriezieni lēkājuši Smile)


Ir shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaneelis rakstīja:
khm, a te forumā vispār kāds TSparka ipašnieks ir, kuram kādreiz nebūtu apgriezieni lēkājuši Smile)


Ir shura


pagpag, Tu gribi teikt, ka jaunais auto ir ar TS???? Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu dabiigi. A kaa Tu domaaji? Selespeed tak ir tikai TS. Nu labi labi - JTS Very Happy Lai gan es nez. Veel neesmu haubi atveeris nevienu reizi muahaha


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu dabiigi. A kaa Tu domaaji? Selespeed tak ir tikai TS. Nu labi labi - JTS Very Happy Lai gan es nez. Veel neesmu haubi atveeris nevienu reizi muahaha


gan jau logu šķidrums kautkad beigsies Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 42 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database