Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Signalizācijas problēma!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Signalizācijas problēma!!! 
156 Alfai vienā jaukā vakarā vairs nevaru ar pulti atvērt auto un noņemt signalizāciju. Pārbaudīju bateriju - ok. Jautāju cilvēkam, kas nodarbojas ar šo jomu, teica, ka visdrīzāk no auto vairs neatpazīst atslēgu. Pie kā varētu griezties bez AutoItalia, lai šo problēmu atrisinātu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Signalizācijas problēma!!! 
Markins rakstīja:
156 Alfai vienā jaukā vakarā vairs nevaru ar pulti atvērt auto un noņemt signalizāciju. Pārbaudīju bateriju - ok. Jautāju cilvēkam, kas nodarbojas ar šo jomu, teica, ka visdrīzāk no auto vairs neatpazīst atslēgu. Pie kā varētu griezties bez AutoItalia, lai šo problēmu atrisinātu?


Modena Motors? Wink Tyrex (bijushais Ervo, Auto Torino) arii ir kompis un itaalju elektrikjis. neviens cits tur savus nagus neuznjemsies baazt. ja nu tomeer, tad skaidrs, ka lohs. un 99% kauko sapisiis Sad

man 166 bija identiska situacija ar origjinaalo, iebuuveeto signalizaaciju- mashiina nereagjeeja. kompis pateica, vainiigs signalizaacijas vadiibas bloks, to bija jaapasuuta, maksaaja starp 100 un 200, peec 2 nedeeljaam ar jauno bloku viss straadaaja kaa paredzeets.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
OK. Pajautāšu pie Tyrex. Lai gan arb AutoItalia (Astra ielā) viss skaidrs - jau pierakstīja, lai braucu diagnosticēt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai gan ar otra atslēga strādā. Bet tai cita problēma- durvju atvēršanas poga iespiesta uz iekšu. tā ka varu atvērt tikai bagāžnieku.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Temata nosaukums zīmīgs, tāpēc jautāšu te.
Kā lai noskaidro, vai mašīna ir aprīkota ar signalizāciju?
Ar pulti slēdzas, bet nekādu skaņas efektu nav...
Vai vispār ir iespējams ielikt "oriģinālo", ja nav?
Negribās vēlvienu pulti kabatā nēsāt, bet citādi nevar kasko uztaisīt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Temata nosaukums zīmīgs, tāpēc jautāšu te.
Kā lai noskaidro, vai mašīna ir aprīkota ar signalizāciju?
Ar pulti slēdzas, bet nekādu skaņas efektu nav...
Vai vispār ir iespējams ielikt "oriģinālo", ja nav?
Negribās vēlvienu pulti kabatā nēsāt, bet citādi nevar kasko uztaisīt...


aktivizee signalizaaciju un 1) atsleedz ar atsleega neizsleedzot signalizaaciju vai arii 2) atstaaj atveertu logu un attaisa durvis no aarpuses, vai arii 3) seedi pie stuures un gaidi Wink

man bmw autonams ielika "origjinaalo", kas vadaas ar pogam uz atsleegas. un salona sensoru vietaa ielika kaut kaadu mikrovilnju deveeju vai ko tur, ko nosleepa viduskonsolee lai nebuutu tie pretiigie deveeji prieksheejaas statnees.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aa, veel ir jaabuut kaut kur atsleegai, ar kuru origjinaalo signalizaaciju var iesleegt un izsleegt. 166 bagaazhniekaa bija kaut kur saanaa. un liidzi taada maza atsleedzinja, palasi lietotaaja manuali Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Signalizācijas problēma!!! 
Попробуй скинуть клемы с Акумулятора на час Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
palasi lietotaaja manuali Wink

 Very Happy Grāmatiņa man skaidrā itāļu valodā  Laughing
Kad ar pulti aizslēdzu durvis, un ar atslēgu atslēdzu un atveru, nekas ļauns nenotiek...
Vēl konstatēju īpatnību, ka otra atslēga manai mašīnai neder (tāpat bija arī 155 Smile - otra atslēga no citas mašīnas). Otrai atslēgai uz sāna ar korektoru rakstīts "156GTA"  Laughing

Tiešām būs jābrauc ciemos pie leišiem...
Jāpiedāvā abpusēji izdevīgs darījums. Šie sataisa to, kas nestrādā, es par to atdodu viņiem to, kas man nav vajadzīgs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
elbee rakstīja:
palasi lietotaaja manuali Wink

 Very Happy Grāmatiņa man skaidrā itāļu valodā  Laughing
Kad ar pulti aizslēdzu durvis, un ar atslēgu atslēdzu un atveru, nekas ļauns nenotiek...
Vēl konstatēju īpatnību, ka otra atslēga manai mašīnai neder (tāpat bija arī 155 Smile - otra atslēga no citas mašīnas). Otrai atslēgai uz sāna ar korektoru rakstīts "156GTA"  Laughing

Tiešām būs jābrauc ciemos pie leišiem...
Jāpiedāvā abpusēji izdevīgs darījums. Šie sataisa to, kas nestrādā, es par to atdodu viņiem to, kas man nav vajadzīgs.


atsevišķi čipota atslēga maksā visai daudz $$$


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atslēga maksā ap 140 Ls.

A man bija problēma, ka code nelasa no atslēgas. Deg tāda lampiņa un nevar iedarbināt.... Citreiz arī ilgi vajag turpu šurpu slēgt. Bet kā parādijās tā arī pazuda....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
A man bija problēma, ka code nelasa no atslēgas. Deg tāda lampiņa un nevar iedarbināt.... Citreiz arī ilgi vajag turpu šurpu slēgt. Bet kā parādijās tā arī pazuda....


aha, šis gļuks ir diezgan tipiski 156 - gan man, gan vēl te dažiem ir dzirdēts  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
picaSSo rakstīja:
A man bija problēma, ka code nelasa no atslēgas. Deg tāda lampiņa un nevar iedarbināt.... Citreiz arī ilgi vajag turpu šurpu slēgt. Bet kā parādijās tā arī pazuda....


aha, šis gļuks ir diezgan tipiski 156 - gan man, gan vēl te dažiem ir dzirdēts  Rolling Eyes

Man arī, un nelīdz ne jaunas baterijas nekas cits.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 147 signalizācija 
a kur 147tajai atrodas tas signalizācijas kompis? Es grabažniekā skatījos, zem paneļa skatījos, nekur neatradu... Manuālis man nav, moš kāds pateiks priekšā? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database