Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
75 3.0 6V Nero
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tipa domā ko šitik skaistu saķīlēt: aiwa

         


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
klasiskas vērtības naac



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mani 2i centi: Es liktu auduma strīpas paralēli elkoņbalstam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā cilvēks, kurš ir pārcenties ar vairākiem saloniem vecām nopistām mašīnām, pateikšu Tev tā, ka melans, ar melnu pa melnu uz melna un tad vel bišķīt tumši pelēls būs vienkārši par daudz. Ņemot vērā, ka Tu to auto nerestaurē no galvas līdz kājām, tad iespringt ar alcantra un nappa ādu arī nav jēgas. Es Tev ieteiktu atrast audumu, kas vislabāk šim auto piestāvētu - tobiš nultais variants, kur sānu balsti sēdeķļiem ir vienkrāsaini un vidus ar kādu rakstu. Materiālu ar rakstu varēsi arī izmantot durvīm un neviens pat nepateiks, ka tas tā nav bijis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Kā cilvēks, kurš ir pārcenties ar vairākiem saloniem vecām nopistām mašīnām, pateikšu Tev tā, ka melans, ar melnu pa melnu uz melna un tad vel bišķīt tumši pelēls būs vienkārši par daudz. Ņemot vērā, ka Tu to auto nerestaurē no galvas līdz kājām, tad iespringt ar alcantra un nappa ādu arī nav jēgas. Es Tev ieteiktu atrast audumu, kas vislabāk šim auto piestāvētu - tobiš nultais variants, kur sānu balsti sēdeķļiem ir vienkrāsaini un vidus ar kādu rakstu. Materiālu ar rakstu varēsi arī izmantot durvīm un neviens pat nepateiks, ka tas tā nav bijis.


Pārmaiņas pēc piekritīšu Cosa Nostra par visiem 100%. Man subjektīvi vispār besī visa šitā 98. gada e39 stila ņemšanās ar "papildus ekstra: melni griesti". Kas tad tas - kāds pagrabs vai kaps? Kādēļ (turklāt vēl pašai melnai esot) automašīnai ar melnu paneli, melnu viduskonsoli, vēl vajadzētu melnus griestus un tad, katram gadījumam, ja vēl neesi pārgriezis vēnas, melnus sēdekļus ar vēl melnākām vidusdaļām? hmm Āda + alcantara vispār derētu, bet tad lūdzu komplektā ar zelta ātrumkloķi, stūres vidu, slavenu U-veida rokasbremzes rokturi un saulessargiem. Un tad neaizmirsti indīgi zilu paneļa apgaismojumu ar iespējami vairākiem visa veida dačikiem. Nav svarīgi, vai tie rāda pareizi un ko vispār rāda. Īsumā: es arī par 0) variantu. naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cits auto, bet tomēr Alfa. Šāds salons tiek plānots manam restaurācijas projektam. Apšuvums un durvju paneļi jau ceļā.
Es lieku melnu ar sarkanu, jo auto ir balts. Melnam auto pat īsti nezinu ko labāk likt lai nebūtu kapeņu sajūta







Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Cits auto, bet tomēr Alfa. Šāds salons tiek plānots manam restaurācijas projektam. Apšuvums un durvju paneļi jau ceļā.
Es lieku melnu ar sarkanu, jo auto ir balts. Melnam auto pat īsti nezinu ko labāk likt lai nebūtu kapeņu sajūta


Tavā gadījumā gan es censtos maksimāli trāpīt oriģinālā.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
egils19 rakstīja:
Cits auto, bet tomēr Alfa. Šāds salons tiek plānots manam restaurācijas projektam. Apšuvums un durvju paneļi jau ceļā.
Es lieku melnu ar sarkanu, jo auto ir balts. Melnam auto pat īsti nezinu ko labāk likt lai nebūtu kapeņu sajūta


Tavā gadījumā gan es censtos maksimāli trāpīt oriģinālā.


Manā gadījumā tas arī ir oriģināls, Alfas muzejs man pateica I oriģinālo krāsu i salona krāsu kāds izbrauca no rūpnīcas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1 pie Ogotaja, sis variants izskatas ka kolhozs) pat ja tas ir originals, es tadu neizmantotu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sodien aprunajos ar suveju, pacamdiju paraudzinus, nonacu pie secinajuma, ka esmu gatavs piemaksat par to isto alkantaru, atlika vien pedejais jautajums par krasu. Sanini un durvju apsuvumi melna ada, sedeklu vidus melns vai peleks?

Melns ir tik melns ka melns samts, uz ta bus redzams katrs mazakais puteklitis un kopuma izskatas drusku divaini, uzreiz redzams, ka tas nav orginals... Bet izskatas baigi labi love 4C ir melns ar melnu un sarkaniem diegiem



Peleks vidus recaro tipa benkiem ir visai populars, Lancia aktivi izmantoja tiesi sadu kombinacija. Tas skiet tads pierastaks, noteikti praktiskaks. Bet peleka alkantara jau jauna izskatas tada "nospekota", netira, veca un nolietota. 75 salona domine pelekas krasas plastmasa, it ka peleks pie pelek butu ok... hvz



Laikam vairak sliecos uz melno, bet bez sarkanajiem diegiem un logo, tik vien ka melnu originl look Recaro uzsuvii. A moska "kafiju ar pienu"? Daba loti patika sis 159 salona krasas, bet 75 nav 159...




_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Doh!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vislābāk patīk šis, ar lupatu pa vidu, oriģinālais

Alkantra pelēkā nezinu kā dabā, bet bildēs ir  pmd

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
man vislābāk patīk šis, ar lupatu pa vidu, oriģinālais

Alkantra pelēkā nezinu kā dabā, bet bildēs ir  pmd


+1  Rolling Eyes  :nepopulars_uzskats


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.lpp 2.posts
elbee rakstīja:
Salons ka jauns


kamēr nav 100% pārliecības kas ir jādara, varbūt atstāt kā ir?  :nepopulars_uzskats $ iztērē citur. šogad slēpot biji?  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
2.lpp 2.posts
elbee rakstīja:
Salons ka jauns


kamēr nav 100% pārliecības kas ir jādara, varbūt atstāt kā ir?  :nepopulars_uzskats $ iztērē citur. šogad slēpot biji?  naac


Tas salons jau labu laiku ir j.k. masina  Laughing


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database