Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Lancia Phedra Executive 2.2JTD
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Nu tad varēsim abi divi kaplēt Lančijas dārziņu šajā nātru pļavā shura


Baigie kapletaji, vienam pezo, otram kraislers Razz vai abiem kopa pažaslers aiwa


... crazy  crazy  crazy ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kraislegots tomēr skan kaut kā pieklājīgāk 45


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu kādas atsauksmes un piezīmes palietojot 1/2 gadu  ?

Ir interese par šo auto arī man .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Didzis rakstīja:
Nu kādas atsauksmes un piezīmes palietojot 1/2 gadu  ?

Ir interese par šo auto arī man .


par jauno modeli?  :pārsteigums:


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Didzis rakstīja:
Nu kādas atsauksmes un piezīmes palietojot 1/2 gadu  ?

Ir interese par šo auto arī man .


par jauno modeli?  :pārsteigums:


Jaunais jau nav Phedra  , bet Voyager un par to nav interese

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Didzis rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Didzis rakstīja:
Nu kādas atsauksmes un piezīmes palietojot 1/2 gadu  ?

Ir interese par šo auto arī man .


par jauno modeli?  :pārsteigums:


Jaunais jau nav Phedra  , bet Voyager un par to nav interese


Tad jau Niksonam ir voyageris...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Didzis rakstīja:
Nu kādas atsauksmes un piezīmes palietojot 1/2 gadu  ?

Ir interese par šo auto arī man .


Mēģināšu iziet cauri visam kas ir saprasts un piedzīvots pus gada laikā.

Piekare
Auto bija stāvējis placī 3-4 mēnešus, bet ņemot vērā, ka to teica turks, tad noteikti var reizināt ar 2. Smile Rezultāts, šķiet izpaudās pie pirmajām bedrēm, kad piekare aizgāja... bojā. Apakšējie plaukti, kādas bukses priekšā, kaut kas aizmugurē. Nu tā kaut kā. Plaukts mainās viss komplektā. Tas līdzīgi kā Alfām.  

Kvēpu filtrs
Jau skatot auto placī Vācijā bija skaidrs, ka kvēpu filtrs ir ciet(labs argumets kad runājām par cenu). Ceļš uz LV to vēlreiz apliecināja. Pamocot zemākos robos tas tika, ja ne gluži novērsts, tad atlikts. Reizi mēnesī uz kādu 1 dienu izmeta kļūdu, ka aizsērējis. Šobrīd ir tā, ka ceru beidzot pirms Jāņiem to atrisināt. Risinājumi ir vairāki: 1) jauns filtrs +/- 500Ls (Autobrava vai Auto Halle) 2) filtra tīrīšana +/- 150 Ls (Autobrava), bet garantija, ka tas palīdzēs ir kā loterija 50% 3) izgriest filtru un pārliecināt kompi, ka viņam to vairs nevajag. (Autofficina) Diezgan pārliecinoši, ka izvēlēšos trešo variantu.
Par šo ir tā, ka viņam borta kompī ir diagnostikas sadaļa. Ja ir problēma, tad tur to arī uzraksta.

Motors
Uzreiz pēc atvešanas tika nomainītas, siksnas, ruļī, ūdenssūknis, eļļa, gaisa filtrs- kopā detaļās sanāca 70Ls. manuprāt nav traki. Pērkot detaļas atsevišķos gadījumos ir vērts prasīt kā priekš Citroen vai Peugeot. Neatceros uz ko, bet pāris detaļām uzķēru starpību.  Vairāk nekas nav darīts un pagaidām arī neprasās.

Virsbūve un citi sīkumi

Durvju ručkām ir, kā mans meistars teica, volkswagena sindroms- visbiežāk lietotā ručka ir jārauj pareizā lenķī, lai strādātu. Laikam beidzot jāmaina.
Palienot zem auto servisā, biju ļoti ļoti patīkami pārsteigts par to cik viss tīrs un kārtīgs. Rūsas pleķi tikai uz izpūtēja- pārējais viss ir perfekts. No negatīvā- autonomās pečkas radiators ir, manuprāt, stipri par zemu mūsu sniegiem. redzēs kā nākotnē ies. Pārsteidza arī tas, ka akumulators, kas ievietojas grīdā pie pasažieru krēsla iebūvētā plastmasas kastē, arī no auto apakšas ir... tāpati plastmasas kaste. nekāda papildus aizsardzība.
Auto purns ir diezgan trausls. šoziem norāvu "bārdiņu" un sašķiebu bamperi(izveidojās sprauga starp to un lampu). Bet tās ir sekas vienai krietnai iesēšanās reizei laukos.

Sanāca vairāk par negatīvo. Bet kā jau mums alfistiem tas ir zināms, šādi sīkumi ir tā vērti, ja to ar uzviju kompensē pozitīvās lietas: 3 jumta lūkas, borta kompis, kas vienlīdz ir arī video ekrāns, elektriskās durvis, 100 un 1 glāzīšu turētājs / kastīte / ledusskapis, iebūvēts telefons utt. Izņemami, dažādi bīdāmi krēsli, ko var likt arī pretēji braukšanas virzienam. un pat balss vadība, kuru es pat tā kārtīgi neemsu izmēģinājis.
Ā, jā- par elektriskajām durvīm- iepriekš pat prātā nenāca cik ļoti tas atvieglo ikdienu. ar konkrēto auto regulāri tiek vestas salīdzinoši liela izmēra mantas un ar tālvadību darbināmas elektriskas durvis ārkārtīgi atvieglo dzīvi. Ir gan arī mīnuss. Ja bērns guļ mašīnā, tad virināt elektriskās sānu durvis vienkārši nedrīkst- tas tomēr ir motoriņš un mehānisms, kas darbojas un rada troksni. Atkal no pozitīvā viedokļa- pārsteidz, ka šāds mehānisms nevainojami darbojas arī auto 10ajā dzīves gadā.

Kopumā es teiktu, ka liktu atzīmi 8/10. Ir savi mīnusi un dīvainības, bet aprīkojums(no kura Lancia Phedra 90% ir sandartaprīkojums) ir super. Alternatīva par šādu summu ir ar sliktu aprīkojumu 3 gadus vecāki Sharan, Galaxy vai tā paša gada Espace.

Vēl piebilde: man ir gaiši brūns zamšādas salons, bet mobile.de ir arī zilas krāsas zamšādas saloni. Lai arī tie zilie bildē izskatās šausmīgi, ticiet man, dzīvē ir ļoti ļoti pievilcīgi. Sanāca apskatīt arī tādu.


3km no plača Vācijā izbeidzās degviela. Visu cieņu, turki no plača atskrēja un uzpildīja.




Dienasgaismā panelis neliecina par nekādu dizaina šedevru, bet tumsā ir ļoti smuki.

vēlāk ielikšu vēl kādu bildi.

Didzi, Ja ir vēlme apskatīt kāds tas auto ir dzīvē, tad var sarunāt kādreiz saskrieties.



Pēdējoreiz rediģējis Jancix Fri Jun 07, 2013 3:25 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Didzis rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Didzis rakstīja:
Nu kādas atsauksmes un piezīmes palietojot 1/2 gadu  ?

Ir interese par šo auto arī man .


par jauno modeli?  :pārsteigums:


Jaunais jau nav Phedra  , bet Voyager un par to nav interese


Tad jau Niksonam ir voyageris...


...nu ja

 

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:


Didzi, Ja ir vēlme apskatīt kāds tas auto ir dzīvē, tad var sarunāt kādreiz saskrieties.


 Ja noteikti to sarunāsim Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Didzis rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Didzis rakstīja:
Nu kādas atsauksmes un piezīmes palietojot 1/2 gadu  ?

Ir interese par šo auto arī man .


par jauno modeli?  :pārsteigums:


Jaunais jau nav Phedra  , bet Voyager un par to nav interese


Tad jau Niksonam ir voyageris...


Jā, tehpasē tā arī raxtīc - lančija vojādžers

CE sertifikādā bija herstellers - fiat džermanū, fabrikants - džīp kraizler group


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database