Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Kompresors (gaisa pūšamais)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Kompresors (gaisa pūšamais) 
Gan jau te ir kādi lietpratēji arī kompresoru jautājumos.
Man ir radusies doma, ka man vajadzīgs kompresors (plaša pielietojuma).
Ja gribētos tikai piepūst riepas, ņemtu mazu un lētu, ko nu var kādā būvmateriālu veikalā dabūt.
Tajā pašā laikā man ir doma paeksperimentēt ar procesiem palielinātā spiedienā.
Un, ja nu pēkšņi, lai var arī kautko nokrāsot ne tikai ar rullīti/pindzeli.

Man šķiet, ka man pietiktu ar kādiem 6 bāriem (eksperimentēšanai).
Paskatoties kādi vispār kompresori mēdz būt, šķiet, ka normāli (vairumā) ir ar 8 vai 10 bāru "darba spiedienu".
Bet tālāk man gribētos saņemt kādus ieteikumus, kam jāpievērš uzmanība.
Piemēram, kāda ir atšķirība starp "eļļas" un "bezeļļas" aparātiem?
Vai ir kāda nozīme firmai (varbūt ir zināms, kādas firmas ir galīgie štrunti, un kas taisa labus)?
Kas ir būtiski, ja grib to izmantot krāsošanai? Pamazām tuvojas laiks, kad vajadzēs māju pārkrāsot, un ar pindzeli tas ir ļoti garlaicīgi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ir ~tā, ka lielākā tiesa pneimoštrumu strādā uz 6,3 bar spiediena.
ja gribās smuki kaut ko nokrāsot vajag RAŽĪGU (lasi dārgu) kompresoru, jo gaisa pistolei, riteņu uzgriežņatslēgai un krāsas pistolei gaiss lieliski garšo! Smile

Riepas, bumbas, piepūst, kādreiz izpūst kādu šķirbu ar gaisa pistolīti utt pilnīgi pietiks ar pašu mazāko, galvenais nopirkt vismaz ar sixnu (tiešā pievada kompresors var nebū labākā izvēle)

Ja gribās nopietni krāsot -= vajag gaisa separatoru, ja nopietni lietot štrumus - eļļotāju.
Ja nenopietni - tad var gadīies ūdens pilieni gaisā un tas var atstāt pleķi uz krāsojamās virsmas, uzgriežņu atslēgai reizi dienā jāpilina eļļa gaisa ievadā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Kompresors (gaisa pūšamais) 
KaramBax rakstīja:
Gan jau te ir kādi lietpratēji arī kompresoru jautājumos.
Man ir radusies doma, ka man vajadzīgs kompresors (plaša pielietojuma).
Ja gribētos tikai piepūst riepas, ņemtu mazu un lētu, ko nu var kādā būvmateriālu veikalā dabūt.
Tajā pašā laikā man ir doma paeksperimentēt ar procesiem palielinātā spiedienā.
Un, ja nu pēkšņi, lai var arī kautko nokrāsot ne tikai ar rullīti/pindzeli.

Man šķiet, ka man pietiktu ar kādiem 6 bāriem (eksperimentēšanai).
Paskatoties kādi vispār kompresori mēdz būt, šķiet, ka normāli (vairumā) ir ar 8 vai 10 bāru "darba spiedienu".
Bet tālāk man gribētos saņemt kādus ieteikumus, kam jāpievērš uzmanība.
Piemēram, kāda ir atšķirība starp "eļļas" un "bezeļļas" aparātiem?
Vai ir kāda nozīme firmai (varbūt ir zināms, kādas firmas ir galīgie štrunti, un kas taisa labus)?
Kas ir būtiski, ja grib to izmantot krāsošanai? Pamazām tuvojas laiks, kad vajadzēs māju pārkrāsot, un ar pindzeli tas ir ļoti garlaicīgi...

Bez bāriem būtu jāpievērš uzmanība arī ražībai l/s, m3/h ..., jo sapumpēt 10 bar var arī mazais rimi mēsls.
Bet droši vien būtu konkrētāk jāpadomā kas tieši, cik bieži un vai tiešām tiks ar viņu darīts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
p.s. lielāko daļu kompresoru saražo Itālijā vienā reģionā, kur vieni ražo resīverus, citi virzuļkopresorus, trešie elektomotorus, ceturtie pievadškivokus, piektie manometrus da elektroniku.

Mājas vajadzībām ir pa lielam PO kurš no itāļiem to razojis, jo jebkurš ir šo kantoru savstarpējās kooperācijas gara darbs (atšķiras, tikai resīvera krāsa)
redzkur var aplūrēt cenu diapazonu... Pašu lētāko moš nevajag, bet ap simtu mājai jau jāpietiek, gribās krāsot - vajag paņemt ču dārgāku...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
p.s. lielāko daļu kompresoru saražo Itālijā vienā reģionā


ir kāda joma, kur lielāko daļu neražo ķīnīzeri?  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krasosanai parasti max spiediens ir 4 bar.( vismaz auto blekus pusot)   ar lielaku parasti ir problemas  Wink  es izmantoju depina pirktu PANSAM kopresoru pa 60 ls (kalpo jau vairak ka gadu diendiena) un ir ta ka pnematisko pistoli pat pavelk, tiesa ir pielikts papildus resivers  Rolling Eyes  principa ir ta ka ja tik cik maju krasot tad tas butu labu labais  Rolling Eyes  nav verts iespringt uz brendiem utt.


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
galvenais nopirkt vismaz ar sixnu (tiešā pievada kompresors var nebū labākā izvēle)
Hmm. Kas tur slikts tajā tiešajā pievadā?
Man, piemēram, iedūrās acī šāds:
http://www.stokker.lv/pneimatiska-tehnika/virzulkompresori/sheppach-kompresors-hc-52dc/p:1484575/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
palaidniex rakstīja:
galvenais nopirkt vismaz ar sixnu (tiešā pievada kompresors var nebū labākā izvēle)
Hmm. Kas tur slikts tajā tiešajā pievadā?
Man, piemēram, iedūrās acī šāds:
http://www.stokker.lv/pneimatiska-tehnika/virzulkompresori/sheppach-kompresors-hc-52dc/p:1484575/

nu par to siksnu palaidniex imho drusku pārspīlēja.
šitais izskatās diezgan ok

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
palaidniex rakstīja:
galvenais nopirkt vismaz ar sixnu (tiešā pievada kompresors var nebū labākā izvēle)
Hmm. Kas tur slikts tajā tiešajā pievadā?
Man, piemēram, iedūrās acī šāds:
http://www.stokker.lv/pneimatiska-tehnika/virzulkompresori/sheppach-kompresors-hc-52dc/p:1484575/
mums kinizerim ir 60 l resivers kam papildus ir piejugts vel 100l balons, ar tieso pievadu utt. savu funkciju pilda uz urra  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Kompresors (gaisa pūšamais) 
Kaspars D rakstīja:

Bet droši vien būtu konkrētāk jāpadomā kas tieši, cik bieži un vai tiešām tiks ar viņu darīts.
Nu, ja nopirkšu, tad mājas krāsošanai gribētu izmantot noteikti.
Kad ar pindzeli krāsojām, divatā apmēram nedēļa pagāja, kamēr 3 kārtas uzkrāsojām...
Bet tā- varu diezgan droši apgalvot, ka darbināts tas varētu tikt ne katru dienu, varbūt reizi mēnesī?
Nu, kamēr eksperimentēšu ar spiedienkameru, tad biežāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
KaramBax rakstīja:
palaidniex rakstīja:
galvenais nopirkt vismaz ar sixnu (tiešā pievada kompresors var nebū labākā izvēle)
Hmm. Kas tur slikts tajā tiešajā pievadā?
Man, piemēram, iedūrās acī šāds:
http://www.stokker.lv/pneimatiska-tehnika/virzulkompresori/sheppach-kompresors-hc-52dc/p:1484575/

nu par to siksnu palaidniex imho drusku pārspīlēja.
šitais izskatās diezgan ok


prāvākiem - ar tiešo pievadu nav nemaz vairs tik traki - tas, ko karambax noskatīja, jau ir ņēmams

Problēmas ir tiem, kas ir ar tiešo pievadu 4 litru resīveri un maksā ~30 latiem... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
palaidniex rakstīja:
p.s. lielāko daļu kompresoru saražo Itālijā vienā reģionā


ir kāda joma, kur lielāko daļu neražo ķīnīzeri?  Shocked


ir, ir, kā arī lielāko daļu kvalitatīvu putekļu sūcēju ražo itāļi. Tie tur tos ražo priekš visiem!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
MartinsT rakstīja:
palaidniex rakstīja:
p.s. lielāko daļu kompresoru saražo Itālijā vienā reģionā

ir kāda joma, kur lielāko daļu neražo ķīnīzeri?  Shocked

ir, ir, kā arī lielāko daļu kvalitatīvu putekļu sūcēju ražo itāļi. Tie tur tos ražo priekš visiem!

Vēl jau ir arī poļu, ne tikai ķīniešu...

Cik būtiska ir atšķirībavai ir viens vai divi cilindri?
Itkā mazo kompresoru ar 2 cilindriem nav, bet pēc cipariem arī daži viencilindrinieki itkā sapumpē tikpat cikmazākie divcilindrinieki.

Koijot, kāda ir tā papildbalona būtiskākā jēga? Citādi izsakoties- papildbalons kompensē kura parametra vājumu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ha, izomāju, ka variants ar papildbalonu man neder, ja gribu to dampi pārvietojamu (gribas ietaupīt uz šļūteņu rēķina).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēlviens jautājums-
vai ar šitādiem kompresoriem var veikt arī gaisa izsūkšanu?
Citādi izsakoties, vai varētu "spieedienkameru" ar vienu rokas vēzienu pārvērst par "vakuumkameru"?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database